PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet DNS servers



GSF
01-02-14, 21:59
για να μην συνεχίζουμε τα οφφ τοπικ στο αλλο θέμα ανοίγω καινούριο... εχει κανεις άλλος θέμα με τους dns της forthnet? τους εχω αλλαξει στο pc εχω βαλει του grnet αλλα πριν λίγο απο το λαπτοπ που δεν τους ειχα αλλάξει, σερνόταν άσχημα για αρκετή ώρα... αυτο τελευταία γίνεται συχνά (η τουλάχιστον γινόταν πριν τους αλλάξω)

djpar
02-02-14, 09:46
και εμενα εχτες κολλαγε αλλα και που αλλαξα dns δεν φτιαχτηκε μεχρι που ως δια μαγειας σε μιση ωρα ειχαν φτιαξει ολα

GSF
02-02-14, 09:56
και εμενα εχτες κολλαγε αλλα και που αλλαξα dns δεν φτιαχτηκε μεχρι που ως δια μαγειας σε μιση ωρα ειχαν φτιαξει ολα

ωραία οπότε ήταν γενικό το θέμα... ας εχουμε τουλαχιστον το θέμα να τα γράφουμε εδω τα σχετικά :p

djpar
02-02-14, 10:03
και εγω εψαχνα εχτες να το γραψω καπου, δεν ειδα κινηση και το αφησα. Παντος dns δεν ηταν μιας και αλλαξα σε ΕΔΕΤ και η κατασταση δεν φτιαχτηκε οπως μετα απο μιση ωρα που γυρισε στα κανονικα επιπεδα

aiolos.01
12-02-14, 17:35
Και εμένα με έχει ταράξει στα looking up τον τελευταίο καιρό και άλλαξα σε ΕΔΕΤ. Είδωμεν...

GSF
21-03-14, 02:27
χτες απο όσο πρόσεξα και απο ότι διαβάζω υπήρχαν προβλήματα με πρόσβαση στο insomnia.gr (http://www.insomnia.gr/topic/522308-google-chrome-could-not-find-insomnia-gr/) ..

@ ADSLgr.com All rights reserved.