PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ



theodore2013
26-02-14, 00:08
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ THΣ FORTHNET ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ..ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΥΠΗΡΞΕ ΜΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΛΕΠΑΛΛΗΛΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ-ΕΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ FORTHNET ΚΑΙ ΟΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ.ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΝΩΣ ΕΤΟΥΣ...ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΜΗΣ..92,90 ΕΥΡΩ!..ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ 69,90 ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΙ 23 ΕΥΡΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ..ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣTO SUPPORT KAI MOY OTI ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ 27/9/2014-5/2/2015.ΑΝ ΒΓΑΛΑΤΕ ΑΚΡΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΩ;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

sdikr
26-02-14, 01:11
Απο όσο είδα σου απαντήσανε στο support forum και τα πόσα που αναφέρουν είναι τα σωστά εκτός απο το ότι θα σου γίνει κάποια πίστωση για τον χρόνο που δεν είχες υπηρεσία

theodore2013
26-02-14, 17:00
και εγω για αυτον τον λογο εχω εκνευριστει..οσο αφορα το ποσο τον 69.90 το οποιο πρεπει να καταβαλω το καταλαβαινω απολυτα

- - - Updated - - -

Τελικα το θεμα εκλεισε.υπηρχε προβλημα με το μηχανημα και τελικα θα πληρωσω μονο 69,90.

artemios
22-04-14, 19:47
Καλησπέρα μου πρόεκυψε ένα θέμα με την Φορθ, διακόπτω το συμβόλαιο μου με την Φορθ χωρίς να έχω κλείσει τον απαιτούμενο ένα χρόνο λόγο μετακόμισης. Στην περιοχή που θα πάω η Φορθ δεν έχει δίκτυο παρά μόνο δορυφορικό .Σήμερα τους πηρά τηλ για να μάθω τι γίνεται και μου είπαν ότι πρέπει να πληρώσω και τέλος διακοπής 72,35.Τους είπα ότι δεν φταίω εγώ που εσείς δεν έχετε δίκτυο σε εκείνη την περιοχή μου απάντησαν ότι με την δική μου υπαιτιότητα διακόπτεται η σύνδεση ασχετα αν υπάρχει διαθέσιμο δίκτυο η όχι.Ποιος έχει το δίκαιο με το μέρος του αν μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος ευχαριστώ εκ των πρότερων.

alex24
22-04-14, 20:38
Αν εκανες διακοπη απο μονος σου τοτε ναι τα πληρωνεις γιατι θεωρειται προωρη διακοπη απο σενα αν εκανες αιτηση για μετακομιση και σου ειπαν οτι δεν υπαρχει δικτυο τοτε το φταιξιμο ειναι δικο τους.Στειλε και ενα μηνυμα στο forthnet support αν δεν βγαλεις ακρη τοτε προχωρα σε καταγγελια

torpila
23-04-14, 12:46
αν στείλεις ακριβώς το πρόβλημα σου στο forthnet support και σου που τι συμβαίνει τότε ξεμπερδέψει η κατάσταση ώστε να ξέρεις και εσύ τι θα κάνεις

@ ADSLgr.com All rights reserved.