PDA

Επιστροφή στο Forum : Επιτελους ΑΔΕΙΑ



coftaras
03-08-04, 16:37
Επιτέλους έφτασε η ώρα που κάθε εργαζόμενος περιμένει. Η ώρα της ΑΔΕΙΑΣ (και η ώρα της μισθοδοσίας). Πέρασε λοιπόν ένας χρόνος αδιάλειπτης εργασίας και έφτασε η στιγμή της ξεκούρασης. Από τώρα μέχρι και 3/9 θα γεμίζω της μπαταρίες μου.
Θα ασχοληθώ περισσότερο με τον υ/η μου όσο είμαι Αθήνα. Σκοπεύω στις 13/8 να φύγω για Σκόπελο για τα μπανακια μου με ένα φίλο(δυστυχώς η κοπελιά μου δουλεύει όλο τον Αύγουστο και έτσι δεν θα πάω πουθενά μαζί της).Ακόμα δεν έχω βρει κατάλυμα στην Σκόπελο (ούτε εισιτήρια έχω κλήση ) αλλά ελπίζω να βρω μέσω internet.Αν κάποιος έχει πάει εκεί ας μου πει τις εντυπώσεις του αν είναι καλά η τελευταία στιγμή να προτημισω την Σκιάθο με δεδομένο ότι σε κανένα από τα 2 δεν έχω πάει.
Μετά στις 21/9 θα με Αθήνα και θα έχω την τύχη να δω από κοντά κάποια αθλήματα για τους Ολυμπιακούς Αγώνες. Είμαι σίγουρος ότι τις στιγμές που θα ζήσω μέσα στα στάδια θα τις θυμάμαι σε όλη μου την ζωή.

JohnGR
03-08-04, 16:41
Καλές διακοπές φίλε όπου κι αν διαλέξεις να πας! :)

ogenikos
03-08-04, 17:05
A ρε τυχεράκιαααααααα.
Οχι επειδή θα φύγεις για διακοπές, αλλα γιατί θα πάς χωρίς την γυναίκα σου, μούρλια, πού τέτοια τύχη...... :mrgreen: :roll:

coftaras
03-08-04, 17:13
A ρε τυχεράκιαααααααα.
Οχι επειδή θα φύγεις για διακοπές, αλλα γιατί θα πάς χωρίς την γυναίκα σου, μούρλια, πού τέτοια τύχη...... :mrgreen: :roll:
Η αληθεια ειναι οτι ας ειναι καλα οι Ολυμπιακοι Αγωνες που την αναγκαζουν να δουλεψει. Ελπιζω να εχει "πραγμα" εκει, για να μην παει χαμενη η ευκαιρια. Δεν νομιζω να μου ξαναδωθει τετοια ευκαιρια

thama
03-08-04, 19:30
Λοιπόν, επειδή τα νησιά είναι κοντά, συμφέρει να πας και στα 3 απο μερικές μέρες
(Σκιάθο, Σκόπελο, Αλόνησο). Η Αλόνησος είναι σε πιο ήρεμο κλίμα χωρίς πολλή φασαρία, η Σκιάθος στο αντίθετο, η Σκόπελος κάπου ανάμεσα.

Από δωμάτια, μή το πολυστενοχωριέσαι, ακόμα και εκεί να πάς κάτι θα βρείς.

dantouan
03-08-04, 19:32
Φιλε coftaras, και τα 2 νησια των Σποραδων ειναι πολυ ομορφα και με πολυ πρασινο, με την Σκοπελο να ειναι πιο ησυχη με μαγευτικες παραλιες, και την Σκιαθο πιο κοσμοπολιτικη και με τρελη νυχτερινη ζωη.
Αν ηταν για ξεκουραση θα διαλεγα την Σκοπελο που ειναι και πιο φτηνη :wink:

Παντος οπου και να πας, καλα να περασεις... :D :D :D

coftaras
03-08-04, 21:19
Σκεφτομαι να παω απο 4 βραδιες σε Σκοπελο και Σκιαθο ετσι ωστε να συνδιασω και ηρεμια και διασκεδαση .Το μονο που μενει ειναι να οργανωσω την εκδρομη γιατι εχω το ανχος μηπως και δεν βρω αυτο που θελω οσο αφορα την διαμονη (AC tv για να βλεπω τους Ολυμπιακους) και τις μετακινησεις με το ιπταμενο δελφινη (15 Αυγουστου γαρ). :D :D :D

enwsitis21
03-08-04, 22:00
A ρε τυχεράκιαααααααα.
Οχι επειδή θα φύγεις για διακοπές, αλλα γιατί θα πάς χωρίς την γυναίκα σου, μούρλια, πού τέτοια τύχη...... :mrgreen: :roll:
Η αληθεια ειναι οτι ας ειναι καλα οι Ολυμπιακοι Αγωνες που την αναγκαζουν να δουλεψει. Ελπιζω να εχει "πραγμα" εκει, για να μην παει χαμενη η ευκαιρια. Δεν νομιζω να μου ξαναδωθει τετοια ευκαιρια

Φιλαράκο, κράτα πισινή.....
Κι εδώ θα έχει "πράμα" για τη κοπελιά σου.....
Με πιααααάννννεεεεις;

coftaras
03-08-04, 23:33
Κοιταξε enwsitis21 εχω φροντιση να περνω τα μετρα μου για αυτες τις περιπτωσεις .Την εχει υπο την εποπτια του ενα πολυ σοβαρο πρωσοπο οσο λυπω . Ο κουμπαρος :lol: Οχι πλακα κανω. Ο αδελφος της.Τωρα αν θελει να μου την κανει ,τι να κανουμε :twisted: .Ολοι μας εχουμε κανει τις κουτσοκελες μας :wink: :wink:

@ ADSLgr.com All rights reserved.