PDA

Επιστροφή στο Forum : Δορυφορικο Πιατο - Εστιαση για αγγλοφωνη μεταδοση Formula 1



radomer
07-03-14, 23:17
Καληπερα. Ψαχνω εναν εθελοντη να ερθει να με βοηθησει για την εστιαση του δορυφορικου μου πιατου. Τωρα ειναι γυρισμενο να βλεπει στον ASTRA 2B για τα bbc streams. Θελω να τον γυρισω να βλεπει σε καποιο καναλι που εχει F1 στα αγγλικα. Απο οσο γνωριζω εχει ο Badr και ο τουρκικος δορυφορος επιλογη για αγγλικη μεταδοση. Μενω Καλαμαρια. Ευχαριστω εκ των προτερων. Παλιοτερα ειχαν προσφερθει αρκετοι και μου ειπαν οτι ειναι κατι πολυ απλο.


Παλιοτερα ειχα κανει ενα ποστ και με βοηθησε αρκετα. Εβαλα δορυφορικο πιατο και επιανα τα bbc streams. Πλεον δεν υπαρχουν και ασε που το bbc δεν δειχνει ολους τους αγωνες F1. :
http://www.adslgr.com/forum/threads/363761-%CE%94%CE%BF%CF%81%CF%85%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AC-Formula-1-%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CF%83%CE%B7-%CE%92%CE%92C-1

- - - Updated - - -

Astra 19.2°E η επιλογη μου τελικα. Γιατι το RTL ειναι το μονο που αξιζει. Αγγλοφωνα δεν βρηκα τελικα. Εκτος κι αν το wiki ειναι outdated.

@ ADSLgr.com All rights reserved.