PDA

Επιστροφή στο Forum : Για ακομα μια φορα προβλημα απο τον ιανουαριο.



Kezar
14-03-14, 22:36
οπως ειχα ενημερωσει εδω καντε κοπο και διαβαστε εδω http://www.adslgr.com/forum/threads/802827-X%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%82-%CE%B9%CE%BD%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BD%CE%B5%CF%84-2-%CE%BC%CE%B7%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CF%84%CF%89%CF%81%CE%B1 δεν θα τα λεμε χιλιες φορες τα λεμε στο τηλεφωνο οχι και εδω..
το προβλημα συνεχιζει. σημερα ηρθε ο 3ος τεχνικος και το προβλημα συνεχιζεται.
για τα χρηματα τα οποια εχω χαλασει σε Internet cafe ωστε να κανω την δουλεια μου με την υπηρεσια που δεν μου παρεχεται εσεις ποιο θα με αποζημιωση μου λετε?

πριν προχωρησω σε καταγγελια στην ΕΕΤΤ και αλλαξω παροχο θα το πω ακομα μια φορα. θα επισκευαστει η οχι η συνδεση? 2 μηνες τωρα καλα πληρωνοσαστε αλλα δεν προσφερετε τπτ..
ειναι το τελευταιο μηνυμα που στελνω και δεν θα ξανα ασχοληθω με την εταιρια σας αλλο παρα μονο με καταγγελια.
και εννοειτε βεβαια να μην κλειδωθει το θεμα στο φορουμ.

Forthnet.Nova.Rep1
14-03-14, 23:22
Καλησπέρα Kezar


Λυπούμαστε πολύ για την ταλαιπωρία και που το πρόβλημα παραμένει. Έχουμε ενημερώσει το τεχνικό μας τμήμα να το ξανά δει και θα σε καλέσουν.

Το thread, θα παραμείνει ανοιχτό για δική σου εξυπηρέτηση, μέχρι να υπάρξει αποκατάσταση του προβλήματος,
αν και αυτό δε συμφωνεί στους κανόνες (http://www.adslgr.com/forum/threads/765479-%CE%95%CE%B9%CF%83%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%B3%CE%AE-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-support-forum-%CF%84%CE%B7%CF%82-Forthnet)λειτουργίας του sub-forum.

Κώστας Forthnet Support

Kezar
15-03-14, 15:18
Επιθυμω αμεση επικοινωνια εντος 48 ωρων απο υπευθυνο τεχνικου τμηματος.

Σημερα ολη μερα προσπαθουσα να επικοινωνησω με καποιον υπευθυνο ονομα υπευθυνου δεν θα αναφερω δεν επιτρεπεται και οι συναδελφοι σας στο τεχνικο τμημα δεν με αφηναν τι να πω παιδια.σταματαω να πληρωνω λογαριασμους.

Kezar
10-04-14, 15:32
MOΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ οτι πρεπει να κανω και 2η καταγγελια στην εταιριας σας..
το προβλημα λυθηκε πριν 2 εβδομαδες.. αφησα και 2 εβδομαδες περιθωριο για να σιγουρευτω.
Μου ειπανε. το ξαναλεω υπευθυνοι τμηματων μου ειπανε οτι για ολη την διαρκεια του προβληματος και ΜΗ ΠΑΡΟΧΗ υπηρεσιων ιντερνετ οπως και ισχυε θα υπαρχει καποια πιστωση η μειωση ποσου στον επομενο λογαριασμο.
2 μηνες δεν ειχα ιντερνετ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΥΡΙΟΙ.
και παιρνω σημερα τηλεφωνα να ενημερωσω οτι ολα ειναι οκ απο εδω και περα και μου λενε οτι δεν γινεται πιστωση η μειωση του επομενου λογαριασμου?
εισαστε σοβαροι?

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΠΡΙΝ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

Forthnet.Nova.Rep1
10-04-14, 16:22
Kαλησπέρα kezar

Απ' όσο βλέπουμε έχει ήδη δρομολογηθεί αίτημα, μετά την τηλεφωνική επικοινωνία που είχες με την εξυπηρέτηση πελατών, ώστε να σε καλέσει υπεύθυνος για να δείτε το θέμα των πιστώσεων.

Από την πλευρά μας θα γίνουν γίνουν οι απαραίτητες ενέργειες ώστε να πραγματοποιηθεί το συντομότερο δυνατό.

Όπως είχες ζητήσει

και εννοειτε βεβαια να μην κλειδωθει το θεμα στο φορουμ.
το thread έχει παραμείνει ανοιχτό για δική σου εξυπηρέτηση, μέχρι την επίλυση της βλάβης.


το προβλημα λυθηκε πριν 2 εβδομαδες.. αφησα και 2 εβδομαδες περιθωριο για να σιγουρευτω.
Πλέον μετά και την ενημέρωσή σου για επίλυση του τεχνικού προβλήματος, το παρόν κλείνει.

Δημήτρης, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.