PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΛΙΓΟΡΙΑ ΟΤΕ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ σε vdsl γραμμη



spp
19-03-14, 09:07
καλημέρα,

μενω στην ν.πεντελη και απο τις 10-3 έχω κάνει αίτηση στο οτεσοπ ζωγραφου για μεταφορα συνδεσης.Απο ένα λαθος της υπαλλήλου στον αριθμό της οδού που θα γινόταν η μεταφορά σύνδεσης,δεν έχω τηλέφωνο,και η δικαιολογία που αναφέρουν καθε φορα απο το καταστημα είναι η εξης:την μια οτι έχουν τεχνικο προβήμα(και το έχουν δωσει στους τεχνικους) και την αλλη οτι το συστημα έχει κολλήσει λογω των ακυρώσεων της αιτησης.έχω επισκευτει 3 φορές το καταστημα...και άλλα μου λένε απο το κατάστημα και αλλα απο το τηλεφωνο που κλεινονται τα ρεντεβου(οι τελευταιοι τα <ριχνουν> στο καταστημα).Πρακτικά τί μπορώ να κάνω?μπορώ να κάνω καταγγελία κατευθειαν στα κεντρικα οτε?υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος?μην μου πέιτε για την εεττ διοτι απο ότι έχω καταλάβει...ο ένας καλύπτει τον άλλον.

ευχαριστω

poliko_selas
19-03-14, 15:58
Πες τους να ακυρώσουν τη μετάβαση γιατί αποφάσισες να πας σε άλλη εταιρία για οικονομικούς λόγους και για καλύτερη εξυπηρέτηση. Πιστεύω μόνο στο φόβο να μη χαθεί πελάτης παίρνουν μπρος! (Δοκιμασμένο ;) )

messara
20-03-14, 20:52
θα συμφωνησω με τον poliko κανε αυτο που σου ειπε και θα δεις σε ποση ωρα θα ερθει η γραμμη σπιτι σου ;)

spp
21-03-14, 22:18
λοιπον...κολλησε λενε,στο συστημα,επειδη ειχα αριθμο απο 211...και αλλαξανε την συνδεση με νεα...τι ναπω...απορια:ο τεχνικος μου συνδεσε μεσα στην πριζα(και μου το εβγαλε εξω απο την πριζα)ενα εξτρα καλωδιο τηλεφωνου.αυτο ξερει κανεις σε τι χρησιμεύει?

- - - Updated - - -

ξερει κανεις?

AssVas
22-03-14, 18:53
Ρε φιλαράκι, δεν υπάρχει Oteshop Ζωγράφου....

@ ADSLgr.com All rights reserved.