PDA

Επιστροφή στο Forum : Διακοπή σε 12μηνο OnDsl Kit



ozma
01-03-07, 01:58
Καλημερα,παιδιά.Το 12μηνο μου OnDsl Kit λήγει στις 28 Μαρτιου και παω για on.Ξερετε τι πρεπει να κανω για διακοψω το OndslKit?

Νικαετός
01-03-07, 02:01
Μάλλον γρηγορότερα θα λήξει το κιτ...εμένα που λήγει ( νομίζω) Μάιο, ίσα ίσα με βλέπω ;)

Στα σοβαρά τώρα, αν κάνεις αίτηση διακοπής πρέπει να πληρώσεις τον Μάρτιο, ούτως ή άλλως. Καλύτερα πάρε τους τηλέφωνο στο 134 ;)

ozma
01-03-07, 02:06
Υπάρχει διαφορά αν κανω αιτηση διακοπης τωρα απο οτι αν κανω οταν θα εχει ληξει?εκτος βεβαια απο τα λεφτα του μαρτιου.

katafitos
01-03-07, 02:07
Παντως αν εχεις χαλια ταχυτητες και η κατασταση ειναι μη αναστρέψιμη μπορει να σου δωθει η δυνατοτητα διακοπης πριν ληξει το συμβολαιο. :cool:
Τουλαχιστον με το Conn-x υπαρχει αυτη τη δυνατοτητα.

Νικαετός
01-03-07, 02:16
Υπάρχει διαφορά αν κανω αιτηση διακοπης τωρα απο οτι αν κανω οταν θα εχει ληξει?εκτος βεβαια απο τα λεφτα του μαρτιου.

Από όσο θυμάμαι η ΟΤΕΝΕΤ σου κάνει διακοπή στο τέλος του μήνα,αν την ειδοποιήσεις κατά την διάρκειά του. Αυτά στις αορίστου. Καλύτερα όμως πάρε τους τηλέφωνο.

iwnas
06-03-07, 00:02
Μάλλον γρηγορότερα θα λήξει το κιτ...εμένα που λήγει ( νομίζω) Μάιο, ίσα ίσα με βλέπω ;)

Στα σοβαρά τώρα, αν κάνεις αίτηση διακοπής πρέπει να πληρώσεις τον Μάρτιο, ούτως ή άλλως. Καλύτερα πάρε τους τηλέφωνο στο 134 ;)

Για το ondsl kit στο 134??? δεν παιζει...
παρε στο 8011135555 και ζητα να σου στειλουν ενα αιτημα διακοπης σε μαιλ η φαξ και επεστρεψε το στην οτενετ μαζι με την ταυτοτητα σου και στο τελος του μηνα θα γινει η διακοπη.

ozma
08-03-07, 02:36
Καλησπέρα,πήρα τηλεφωνο την Οτενετ για να μην γινει αορίστου μετα το 12μηνο και μου εστειλαν με mail μεσα σε μιση ωρα ,παρακαλω,την αιτηση και μου ειπαν τα γνωστα,να την στειλω με φαξ με μια φωτοτυπια ταυτοτητας.Μεχρι εδω ολα καλα,ομως ενας φιλος μου που εστειλε την ιδια αιτηση για διακοπη φοιτητικου πριν να τελειωσει το 12μηνο,μου ειπε πως την ιδια μερα του κοψανε την προσβαση.Λετε οταν την στειλω να μου την κοψουν την ιδια μερα αντι στις 28 Μαρτιου???Ο κρυος ιδρωτας αρχιζει να τρεχει...

iwnas
08-03-07, 02:43
Καλησπέρα,πήρα τηλεφωνο την Οτενετ για να μην γινει αορίστου μετα το 12μηνο και μου εστειλαν με mail μεσα σε μιση ωρα ,παρακαλω,την αιτηση και μου ειπαν τα γνωστα,να την στειλω με φαξ με μια φωτοτυπια ταυτοτητας.Μεχρι εδω ολα καλα,ομως ενας φιλος μου που εστειλε την ιδια αιτηση για διακοπη φοιτητικου πριν να τελειωσει το 12μηνο,μου ειπε πως την ιδια μερα του κοψανε την προσβαση.Λετε οταν την στειλω να μου την κοψουν την ιδια μερα αντι στις 28 Μαρτιου???Ο κρυος ιδρωτας αρχιζει να τρεχει...

μπααα δεν νομιζω

@ ADSLgr.com All rights reserved.