PDA

Επιστροφή στο Forum : ερωτηση για κινητο



nikoslykos
21-03-14, 19:36
Αγορασα προσφατα ενα κινητο απο κινα.Εχω παρατηρησει ενα θεματακι που εχει (νταξι απο κινα ειναι δεν επεσα απο τα συννεφα) απλα εχω παρατηρησει οτι τα κουμπια του τα εξωτερικα (home,power,volume) τρεμοπαιζουν λιιιιγο αλλα δουλευουν κομπλε δεν μου εχουν κανει κατι ως τωρα.ΑΝ θεωρητικα χαλασει καποιο απο αυτα,ας πουμε αν μπει μεσα και δε πατιετε ξερωγω επισκευαζετε? η αν ξεχαρβαλωθει. φανταζομαι σχεδον ολα τα κινητα κατασκευαστικα σε αυτο το θεμα πρεπει να ειναι σχεδον ιδια.Αλλα κατα ταλλα το κινητο νταξι ειναι αψογο μονο αυτο το θεματακι εχω.Δεν λεω αν συμβει αυτο να το επιχειρησω ο ιδιος θα το παω σε ειδικο.Ξερει κανεις?

- - - Updated - - -

κανείς? :p

elina_77
21-03-14, 21:24
ποιό πήρες?

raspoutiv
21-03-14, 21:39
τι να σου πούμε; γιατί παίζουν τα κουμπιά κι αν υπάρχει άνθρωπος να τα κάνει να μην παίζουν;
που να ξέρουμε αν παίζουν πολύ ή νορμάλ αν δεν το πιάσουμε;
οι μόνοι που ασχολούνται με ξεχαρβαλωμένα κουμπιά πάντως, είναι ο μοδίστρες

nikoslykos
22-03-14, 03:30
τι να σου πούμε; γιατί παίζουν τα κουμπιά κι αν υπάρχει άνθρωπος να τα κάνει να μην παίζουν;
που να ξέρουμε αν παίζουν πολύ ή νορμάλ αν δεν το πιάσουμε;
οι μόνοι που ασχολούνται με ξεχαρβαλωμένα κουμπιά πάντως, είναι ο μοδίστρες
whatever

Gordito
22-03-14, 03:34
Ε δε μας λες και ποιο πηρες;
Αν μπουνε μεσα τα κουμπια, ζορικα τα πραγματα παντως, καποια πατεντα θα πρεπει να κανεις.

nikoslykos
22-03-14, 11:50
Ε δε μας λες και ποιο πηρες;
Αν μπουνε μεσα τα κουμπια, ζορικα τα πραγματα παντως, καποια πατεντα θα πρεπει να κανεις.
ξεχαστηκα !! :p
ειναι clone του galaxy note 3. Αποτι ειδα και στο γνησιο note 3 τα κουμπια ειναι στην ιδια θεση ουτως η αλλος και το κουμπι ειναι σχεδον ιδιο οποτε θα αλλαζει λογικα. Καλα τωρα καιγω εκανα πολυ γενικη ερωτηση.το πιο πιθανο ειναι να μη παθει ποτε και τιποτα.

PaZzZaRoNNi
22-03-14, 15:34
Κινέζικη ρέπλικα να μην πάθει ποτέ τίποτα, δε θέλω να σου χαλάσω την ψυχολογία αλλά δυσκολάκι :p

nikoslykos
22-03-14, 18:12
το προηγουμενο που ειχα δεν επαθε τιποτα :p

PaZzZaRoNNi
23-03-14, 06:43
Ε κάτσε ακόμα :p
Και εντάξει μωρέ, άμα τα βγάλει τα λεφτά του, ας πάθει μετά ότι θέλει...

@ ADSLgr.com All rights reserved.