PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλωδιακή βλάβη και χρόνος αποκατάστασης #3



iKoms
26-03-14, 11:21
Καλημέρα,

Ακόμα και σήμερα η βλάβη δεν έχει αποκατασταθεί με αποτέλεσμα να χάνω και την υπομονή μου αλλά και την εμπιστοσύνη μου προς την Forthnet στην οποία είμαι αρκετά χρόνια πελάτης.

έχω αναρτήσει 2 θέματα
http://www.adslgr.com/forum/threads/803615-%CE%9A%CE%B1%CE%BB%CF%89%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE-%CE%B2%CE%BB%CE%AC%CE%B2%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%87%CF%81%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B7%CF%82

http://www.adslgr.com/forum/threads/804190-%CE%9A%CE%B1%CE%BB%CF%89%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE-%CE%B2%CE%BB%CE%AC%CE%B2%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%87%CF%81%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B7%CF%82-2

Με έχει καλέσει υπάληλος της Forthnet για να με καθυσυχάσει ότι από την πλευρά της η Forthnet πιέζει τον OTE για την αποκατάσταση.

Μετά από 25 ημέρες χωρίς internet και με χάλια ποιότητα τηλεφωνίας λόγο θορύβου θα περίμενα να με έχει ενημερώσει η εταιρία τουλάχιστον για το ποιό είναι το πρόβλημα της μη αποκατάστασης αλλά από ότι φαίνεται ούτε και η ίδια γνωρίζει και αυτό είναι κάτι το οποίο δεν είναι προς τιμή της.

Ήδη έχω στείλει μια καταγγελία προς τη Forthnet χωρίς βέβαια να έχω πάρει και από εκεί απάντηση.
Σήμερα θα την ξαναστείλω αλλά αυτή τη φορά θα βάλω και την ΕΕΤΤ στους παραλήπτες.

Θα σας παρακαλούσα να με ενημερώσετε σχετικά διότι σε διαφορετική περίπτωση θα αναγκαστώ να προχωρήσω σε καταγγελία και διακοπή της σύμβασης με την εταιρία καθώς και τη όποια νόμιμη χρηματική μου αποζημίωση για την ταλαιπωρία που μου έχει προξενήσει όλη αυτή η κατάσταση.

Forthnet.Nova.Rep1
26-03-14, 11:50
Καλημέρα iKoms.

Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία που έχει υποστεί.

Απο την ενημέρωση που έχουμε, για τη γραμμή σου εκκρεμεί άρση βλάβης από τον ΟΤΕ.

Θα μεταφέρουμε το μήνυμα σου στο αρμόδιο τμήμα και θα φροντίσουμε να υπάρξει επικοινωνία απο συνάδελφο για την περαιτέρω ενημέρωση σου.

Αλέξης, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.