PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια :p



JediMasterMANIAC
09-08-04, 14:16
ειμαι διακοπες και ειπα να σας πω ενα γεια απο ενα ιντερνετ καφε :)

dantouan
09-08-04, 14:23
Γεια και απο εμας φιλε JediMasterMANIAC, να περνας καλα.... 8)

zouzouni
09-08-04, 14:27
Kαλή ξεκούραση.....κι πιές κι έναν καφφέ κι για μας εκεί που βρίσκεσαι! :wink: :D

Emerald
09-08-04, 14:35
Τυχερέ .... :( :cry:

Ducklord
09-08-04, 15:21
Σιγά μη σου πω και "γειά"!
ΦΥΓΕ ΡΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΜΠΙΟΥΤΟΡΑ!

Άει σιχτήρ, με τη μανία που μας δέρνει! Σου απαγορεύω να πλησιάσεις πληκτρολόγιο για όσο καιρό είσαι διακοπές. Ναι, ακόμη και να το κοιτάξεις. ΜΗ! Φύγε! Μακριά!

Ρίξε καμιά βουτιά, κάνε κανένα χρωματάκι (βγάλε ρε καημένε και το μπλουζάκι, θα μείνεις άσπρος - όχι, ΟΧΙ και το μποξεράκι) και μας λές ΜΕΤΑ το πως τα πέρασες.

Άντε, γιατι υπάρχει και άλλος λόγος: ζηλεύουμε... :-)

Φιλικά
Παπιάρχοντας
Υ.Γ.: Ο βυθός είναι όπως τον άφησα; ;-)

runnerma
09-08-04, 15:24
Ρε Jedi, δεν πιστέυω να είσαι στη Ρόδο, έτσι???

Γιατί λίγο πρίν το ποστ σου με πλησίασε κάποιος και με ρώτησε που μπορεί να βρει internet cafe. Μόλις του είπα και απόμακρυνόταν, αναρωτιώμουν αν ήταν κάποιος από δω μέσα...

asikamin
09-08-04, 15:26
Το φωτόσπαθο σβήνει σο νερό,όπως στο Academy?
May the force swim with u...

morfeas-dsl-
09-08-04, 16:21
ρε παιδια που νομιζα οτι μονο εγω ημουν πορωμενος ! ευτυχως φετος ειχε ο φιλος μου φορητο και περασαμε τζιτζι που λενε! ωραια τα κλαμπ κτλ αλλα αν δε βαλεις και λιγο mp3,κανενα dvd απο baywatch κτλ πως θα περασει ολη η μερα?
Α ΓΕΙΑ!

thama
09-08-04, 16:24
Κάνε και μερικές βουτιές για μάς.

Όσο για εσένα, φίλε παπιοάρχοντα, μη ξεχνάς ότι οι διακοπές δεν σημαίνουν παντελή έλλειψη επικοινωνίας. Εξάλλου μπορεί ο άνθρωπος να είχε καμμια δουλειά, να ήθελε να δει κανένα email, (σημαντικό, δε μιλάμε για μ@λ@κ1ες)

@ ADSLgr.com All rights reserved.