PDA

Επιστροφή στο Forum : Για την λυση προβληματος



Replayx
23-04-14, 10:27
Καλημερα σας και Χρονια Πολλα .

Ειμαι χρηστης Forthnet VDSL 2play [ χωρις NOVA ] . Πριν ειχα ΟΤΕ ADSL . Ενεργοποιηθηκα 16/4/2014 στην Forthnet VDSL2play .

Εχω 24,400/883 [ Down / Up ] . Εχω μιλησει με καποιους τηλεφωνικα τις περασμενες μερες αλλα δεν βρεθηκε λυση .και για αυτο απευθυνομαι εδω σε εσας.

Παρακλω αν γινεται , γιατι ξερω πως απο εδω οσες φορες χρειαστηκε με εξυπηρετησατε οσο καλυτερα γινεται . Θα ηθελα να με καλεσει καποιος απο το τεχνικο τμημα να δουμε μαζι τις ταχυτητες αν μπορει να γινει κατι καλυτερο , να δουμε αν υπαρχει περιπτωση να υπαρχει το λεγομενο '' GAP '' [ κενο στον ηχο της γραμμης ] που ειναι ευκολο απο το συστημα να λυθει [ αν υπαρχει ] και αν αυτο δημιουργει καποιο προβλημα .

ΑΝ ΟΧΙ και αφου δουμε μαζι απο το τηλεφωνο τις ταχυτητες και δεν γινει κατι να δω αν αλλαζα υπηρεσια σε ADSL ή αν και παρ οτι την χαμηλη αποδοση να εμενα σε VDSL , αφου μιλησω πρωτα με εναν τεχνικο μεσω τηλεφωνου για την ταχυτητα και το δουμε μαζι. Επισης η καλωδιωση μου ελενγχθηκε σημερα 22/4 απο τεχνικο που ηρθε δεν εχω προβλημα σε αυτο τον τομεα.

Σας εχω στηλει ηδη τα προσωπικα μου στοιχεια της γραμμης και τα υπολοιπα στοιχεια


Ευχαισρω εκ των προτερων !

Forthnet.Nova.Rep1
23-04-14, 10:46
Καλημέρα Replayx.

Έχουμε απαντήσει στο προσωπικό μήνυμα που μας έχεις στείλει.

Αλέξης, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.