PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαμηλη ταχυτητα



koskrep
23-04-14, 11:54
Θα ηθελα να ρωτησω αν δικαιολογηται με αυτα τα χαρακτηριστικα της γραμμης σε 24αρα συνδεση να υπαρχει τετοιος περιορισμος της ταχυτητας.

CytaRep
24-04-14, 10:21
Θα ηθελα να ρωτησω αν δικαιολογηται με αυτα τα χαρακτηριστικα της γραμμης σε 24αρα συνδεση να υπαρχει τετοιος περιορισμος της ταχυτητας.

Αγαπητέ Πελάτη,

Για να ενημερωθείτε άμεσα για το θέμα που αναφέρετε, παρακαλούμε πολύ όπως αποστείλετε τα προσωπικά σας στοιχεία μέσω του forum.

Βρισκόμαστε στη διάθεση σας

koskrep
24-04-14, 10:36
Ευχαριστώ για την απάντηση θα στείλω πμ

koskrep
30-04-14, 00:01
Καλησπερα σας .Ο τεχνικος του οτε επισκεφτηκε το σπιτι μου σημερα ,εγω ελειπα,επικοινωνησε μαζι μου να του δωσω οδηγιες σχετικα με την ακριβη τοποθεσια του σπιτιου μου.Το απογευμα καποια στιγμη ελαβα ενα ηχογραφημενο μυνημα απο την εξυπηρετηση πελατων της cyta οτι η βλαβη αποκατασταθηκε.Παρολα αυτα οπως βλεπετε και σεις δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα σε σχεση με πριν και παραμενει ο η ταχυτητα σε πολυ χαμηλα επιπεδα σχεδον 10 mbps κατω απο την ονομαστικη. 138693

CytaRep
30-04-14, 13:38
Καλησπερα σας .Ο τεχνικος του οτε επισκεφτηκε το σπιτι μου σημερα ,εγω ελειπα,επικοινωνησε μαζι μου να του δωσω οδηγιες σχετικα με την ακριβη τοποθεσια του σπιτιου μου.Το απογευμα καποια στιγμη ελαβα ενα ηχογραφημενο μυνημα απο την εξυπηρετηση πελατων της cyta οτι η βλαβη αποκατασταθηκε.Παρολα αυτα οπως βλεπετε και σεις δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα σε σχεση με πριν και παραμενει ο η ταχυτητα σε πολυ χαμηλα επιπεδα σχεδον 10 mbps κατω απο την ονομαστικη. 138693

Αγαπητέ πελάτη,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι θα γίνει επανέλεγχος από το τεχνικό μας τμήμα και θα ενημερωθείτε εκ νέου για το ζήτημά σας από αρμόδιο εκπρόσωπο μας.

Βρισκόμαστε στη διάθεσή σας

koskrep
30-04-14, 16:33
ευχαριστω πολυ

koskrep
04-05-14, 13:14
Χτες το απογευμα ελαβα ενα ηχογραφημενο μυνημα.Το τηλεφωνο το σηκωσε ο πατερας μου και περιπου καταλαβε οτι διορθωθηκε το προβλημα.παρακαλω επιβεβαιωστε το ειναι οντως ετσι? γιατι απο οτι βλεπω οχι μονο δεν διορθωθηκε αλλα αντιθετα χειροτερεψε.

koskrep
09-05-14, 17:06
θελω να κανω μια δηλωση για να μεινει εδω γραπτη.το θεωρω απαραδεκτο να σου λεει η τεχνικη υπηρεσια αυτη ειναι η γραμμη και δεν γινετε κατι αλλο.εγω ειμαι ηλεκτρολογος κι αν παω σε μια βλαβη δεν θα πω περασε μια μερα δεν μπορω να το διορθοσω και φευγω, γιατι θα ερθει καποιος αλλος να την βρει.το προβλημα μου δεν ειναι οτι δεν ειναι σταθερη η γραμμη,σταθερη ειναι αλλα δεν δικαιολογητε τοσο χαμηλη ταχυτητα.αυτο ηθελα να πω και θα ηθελα να σταματησει το θεμα εδω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.