PDA

Επιστροφή στο Forum : Nova go μετα απο format



sylver
04-05-14, 10:55
καλησπερα..εχω ενα προβλημα στο Novago..εκανα εγκατασταση windows ξανα απο την αρχη και μολις παω να μπω μου λεει οτι εχω ξεπερασει τον επιτρεπομενο αριθμο συσκευων..Μηπως γνωριζει κανεις την λυση???

skoupas
04-05-14, 17:44
19. Θέλω να ανανεώσω /αντικαταστήσω μια συσκευή μου, τι πρέπει να κάνω;

Με βάση την Πολιτική Ορθής Χρήσης η ανανέωση συσκευής επιτρέπεται μια φορά το μήνα. Μπορείτε αυτόματα να ανανεώσετε τη συσκευή σας μέσω του www.novago.gr -> «Πληροφορίες υπηρεσίας» -> «Ανανέωση συσκευής».

polig
05-05-14, 14:13
καλησπερα..εχω ενα προβλημα στο Novago..εκανα εγκατασταση windows ξανα απο την αρχη και μολις παω να μπω μου λεει οτι εχω ξεπερασει τον επιτρεπομενο αριθμο συσκευων..Μηπως γνωριζει κανεις την λυση???

ρώτησε καλύτερα στο forthnet support στο forum http://www.adslgr.com/forum/forums/217-Forthnet-Support θα έχεις άμεση απάντηση

deninho
08-05-14, 18:36
την πίστη μας έχουν βγάλει με αυτήν την υπηρεσία. Ξεκινήσαμε ωραία και καλά χωρίς περιορισμούς, συνεχίσαμε με μόνο τις φορητές συσκευές, και τώρα δεν κάνει στριμ ούτε στο τάμπλετ. Ευχαριστούμε φόρθνετ για τις υπηρεσίες πρόσθετης αξίας που μας προσφέρεις.

polig
09-05-14, 11:09
την πίστη μας έχουν βγάλει με αυτήν την υπηρεσία. Ξεκινήσαμε ωραία και καλά χωρίς περιορισμούς, συνεχίσαμε με μόνο τις φορητές συσκευές, και τώρα δεν κάνει στριμ ούτε στο τάμπλετ. Ευχαριστούμε φόρθνετ για τις υπηρεσίες πρόσθετης αξίας που μας προσφέρεις.

μπορείς να τους πεις ότι πρόβλημα έχεις στο forthnet support . εκεί σου πουν τι πρέπει να κάνεις για να είσαι όπως στην αρχή

cpnemo
09-05-14, 11:32
Αν ´εχεις κ´ανει root το tablet σου , τ´οτε δεν δουλε´υει το NovaGo

deninho
09-05-14, 12:08
ωραία... ούτε στο κινητό, ούτε στο τάμπλετ (root και τα δύο), ούτε στο laptop (linux)

@ ADSLgr.com All rights reserved.