PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι ομάδα είστε;



aesir
11-08-04, 23:20
Ετσι για να δούμε τι "χρώμα" επικρατεί στο forum... :mrgreen:

Xωρίς κανένα ειρωνικό σχόλιο ή φανατισμό...

tvelocity
11-08-04, 23:23
Πού είναι η επιλογή 'linux'; :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ΤΖΑΣΤ ΚΙΝΤΙΝΓΚ :beer

aguila21
11-08-04, 23:28
Λείπει ο ΑΡΗΣ απο το ψηφοδέλτιο...

coftaras
11-08-04, 23:42
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Kαι φετος δικο μας ειναι :D :D :D :D :D

aesir
11-08-04, 23:43
aguila21, Πολλές λείπουν αλλά παίρνει μόνο 10 entries... :roll:

morfeas-dsl-
11-08-04, 23:50
ολυμπιακος.
Λοιπον πρωταθλημα και κυπελο ενταξει δικα μας ειναι να δουμε για ευρωπη ομως

coftaras
11-08-04, 23:52
Θα έκανα την πρόταση χωρίς φανατισμό και ακρότητες να ασχοληθούμε με 2 ακόμα ερωτήσεις :
1)Ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα ?
2)Η ομάδα σας πιστεύετε είναι καλύτερη ή χειρότερη από πέρσι ?

morfeas-dsl-
12-08-04, 00:12
οπως ειπα πιστευω οτι θα το παρει ο ολυμπιακος.
σιγουρα ειμαστε καλυτεροι απο περυσι.
Οι Ριβαλντο,Οκκας,Μαριτς,Ρεζιτς,Νικοπολιδης,Σουρερ αυτο δειχνουν. Ακομα εχουμε τον Μπαγεβιτς απο τους λιγους προπονητες που εμπιστευομαι τοσο. Ο παναθηναικος το αξιζε το πρωταθλημα περισυ αλλα αντι να κανει φετος καλες μετεγραφες πουλαγε και τους παιχτες που εχει. Ποτε δεν ξερεις παντως

antoniost
12-08-04, 00:26
Ο θετικο

GP
12-08-04, 04:05
McLaren :D

Bayern7
12-08-04, 04:27
Δεν φαίνεται από το νικ? :P

dantouan
12-08-04, 05:48
ΠΑΝΑΘΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.............. :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Oxymoron
12-08-04, 06:35
Οι άλλοι δύο που έχουν ψηφίσει ΑΕΚ παρακαλούνται να αγοράσουν διαρκείας, πρέπει να βοηθήσουμε την ομάδα :P :mrgreen:

aguila21
12-08-04, 08:20
aguila21, Πολλές λείπουν αλλά παίρνει μόνο 10 entries... :roll:

Ας μην έβαζες την Προοδευτική...Όχι οτι με ενδιαφέρει ο ΑΡΗΣ αλλά για τα παιδιά απο τη Θεσσαλονίκη...(ΑΕΚαρα είμαι!!!)

opimis
12-08-04, 08:36
Απόλλων καλαμαριάς, γιατί είμαι πόντιος :roll:

μακεδονικός, γιατί είμαι Νεαπολίτης (αλήθεια; Που βρίσκεται αυτός;) :?

εθνική Ελλάδος, γιατί είμαι πρώτα άνθρωπος και μετά έλληνας …(το έπιασες το υπονοούμενο ε; :mrgreen: :lol: :P )

και τέλος ΑΡΗΣ και ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, για να κολλάω τους ΠΑΟΚτζηδες φίλους μου (όταν τυχαίνει να χάνουν, αν και πάντα κάτι θα γίνει και θα έχω την ευκαιρία να το κάνω…βλέπε τα προχθεσινά) :twisted: :wink:

ψήφισα άλλη/ δεν ασχολούμαι 8)

edit : φτου μαμωτο! Έπρεπε να ψηφίσω Προοδευτική!!! Έχασα την ευκαιρία να αποδείξω εμπράκτως ότι είμαι πόντιος! :lol:

Billis
12-08-04, 09:15
Π.Α.Ο.Κ.

(Μια ματιά στο avatar μου θα σας πείσει!)

npats
12-08-04, 09:16
Παναθηναικάρα.

pontifikas
12-08-04, 09:29
McLaren :D
Βγάζει καλούς αναπτήρες πράγματι :twisted:

Λοιπόν.Εγώ είμαι Ολυμπιακάρα εν' αρχή και Ξάνθη σαν δεύτερη επιλογή.

Εγώ πισεύω ότι φέτος το πρωτάθλημα θα είναι καλύτερο από πέρισυ(που πέρισυ ήταν άθλιο).
Ο Βάζελος φαίνεται καλή και δεμένη ομάδα, ο Γαύρος με Καραισκάκη Geo και ΓουΧου σε πολύ καλή κατάσταση.Έχουμε και Ριμπο για ρεκλάμα :wink: , τί άλλο θέλουμε(να φύγει ο Καστίγιο:evil: )?
Επίσης εγώ δέν έχω ξεγράψει την ΑΕΚ.Αν δεν γινόταν και η @@ριά με τον ΠΑΟΚ θα τον είχα και αυτόν μέσα αλλά τώρα δεν ξέρω πώς θα αντιδράσει σαν ομάδα :? :?
Τώρα για ευρώπη....έχω καλό Καναπέ :oops: :?

opimis
12-08-04, 09:40
aguila21, Πολλές λείπουν αλλά παίρνει μόνο 10 entries... :roll:

Ας μην έβαζες την Προοδευτική...Όχι οτι με ενδιαφέρει ο ΑΡΗΣ αλλά για τα παιδιά απο τη Θεσσαλονίκη...(ΑΕΚαρα είμαι!!!)

Θα συμφωνήσω κι εγώ… αφού έβαλες δυο ομάδες από Θεσσαλονίκη η μια έπρεπε να είναι ο ΑΡΗΣ! Αφού εννοείται ότι η πρώτη επιλογή είναι ο ΠΑΟΚ. :)

thama
12-08-04, 10:33
Απόλλων Kαλαμαριάς, γιατί 20 χρόνια ζω κοντά στο κέντρο της Καλαμαριάς, 6 χρόνια πήγαινα σχολείο δίπλα από το γήπεδο (υπάρχουν άλλοι που πήγαν 12 χρόνια).

Γιατί από τους ανθρώπους της, τους παίκτες κτλ, αλλά κυρίως από τους φανατισμένους οπαδους οι περισσοτεροι ζουν και κινούνται μέσα στα όρια, τους βλέπω καθημέρινα και νιώθω ότι τους γνωρίζω και νιώθω τον παλμό τους.

Billis
12-08-04, 10:42
Πρέπει να ομολογήσω ότι αν και (όπως λένε οι φίλοι μου, "φόλα") ΠΑΟΚτσής, τρέφω ακόμα μια ιδιαίτερη συμπάθεια για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Το γήπεδο είναι κοντά στο σπίτι μου, και μικρός πήγαινα με τους φίλους μου εκεί καμμιά φορά και καθόμασταν στο λοφάκι πίσω από την εστία, εκεί που τώρα είναι τα 5x5. Ακόμα θυμάμαι το ντέρμπι ανόδου με τον Αγροτικό Αστέρα (1-0) πριν από και εγώ δεν ξέρω πόσα χρόνια...

yiapap
12-08-04, 10:58
aguila21, Πολλές λείπουν αλλά παίρνει μόνο 10 entries... :roll:

Και έβαλες την Προοδευτική έναντι του Άρη;;;;
:shock: :shock: :shock:

ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ άλλη μια Αθηνοκεντρική συνομωσία!
:mrgreen:

thama
12-08-04, 11:07
ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ άλλη μια Αθηνοκεντρική συνομωσία!
:mrgreen:

Κι εγώ μαζί σου

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aesir Φαίνεται, πως χρειάζεται μια αναβάθμιση, ώστε να χωρέσει όλες τις ομάδες που παίζουν στο Ελληνικό πρωτάθλημα (σύνολο Α = 18, Β = 18, Γ =32 Α+Β+Γ= 68 ομάδες ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kubiak
12-08-04, 11:12
όποια εταιρεία κατασκευής αυτοκινήτων συμμετέχει στο WRC και το JWRC...

φιλικά...

aesir
12-08-04, 11:43
Αντε να την αλλάξω την Προοδευτική με τον Αρη... για να πω την αμαρτία μου Παναχαϊκή ήθελα να βάλω και οχι Προοδευτική αλλά καλά να πάθω για να φτιάχνω poll κοιμισμένος... :lol:

Κρητικοί δεν υπάρχουν πια για να πάμε στο κάτω άκρο; Πάει ο ΟΦΗ από φιλάθλους; :roll:

supermario
12-08-04, 12:04
Πανιωναρα και τα μυαλα στα καγκελα!!!!! :D
Γιατι;; Γιατι οπως εχει γραψει και καποια εφημεριδα(hint:στην τελευταια σελιδα...) η ευτυχια του να εισαι Πανιωνιος ειναι μοναδικη. Υποστηριζεις μια ομαδα απο την οποια δεν περιμενεις και πολλα, κανει που και που καποιες εκπληξεις(π.χ. αποκλειει Ολυμπιακο 'η ΠΑΟΚ στο κυπελλο, κερδιζει τον ΠΑΟ εκτος για το πρωταθλημα) και οταν καθε, περιπου, 20 χρονια κερδιζει το κυπελλο εκει που δεν το περιμενεις, ζεις στιγμες απιστευτης χαρας και ευτυχιας!!!!
Τωρα αν εισαι και εθνικη Ελλαδας και Πανιωνιος τοτε τι να πω....η απολυτη κ@βλ@!!!!!!
Μαλλον το πως νιωθουμε οταν κερδιζει κατι(ο Πανιωνιος) το νιωσατε ολοι φετος στις αρχες του Ιουλη.....

yiapap
12-08-04, 12:06
Υποστηριζεις μια ομαδα απο την οποια δεν περιμενεις και πολλα, κανει που και που καποιες εκπληξεις(π.χ. αποκλειει Ολυμπιακο 'η ΠΑΟΚ στο κυπελλο, κερδιζει τον ΠΑΟ εκτος για το πρωταθλημα) και οταν καθε, περιπου, 20 χρονια κερδιζει το κυπελλο εκει που δεν το περιμενεις, ζεις στιγμες απιστευτης χαρας και ευτυχιας!!!!

Και ποιά είναι η διαφορά από τον ΠΑΟΚ; :cry: :cry:

Billis
12-08-04, 13:02
Και ποιά είναι η διαφορά από τον ΠΑΟΚ; :cry: :cry:

Ότι ο μέσος ΠΑΟΚτσής περιμένει πολλά περισσότερα από την ομάδα του από ότι ο μέσος οπαδός του Πανιωνίου. Επίσης ο ΠΑΟΚ έχει περισσότερους οπαδούς και τίτλους.

Πάντως αντιληπτή η μελαγχολία... :(

yiapap
12-08-04, 13:16
Ότι ο μέσος ΠΑΟΚτσής περιμένει πολλά περισσότερα από την ομάδα του από ότι ο μέσος οπαδός του Πανιωνίου.
Αυτό απλά μου δείχνει ότι ο μέσος ΠΑΟΚτσής είναι πιο άσχετος/βλαξ/αφελής από τον μέσο οπαδό του Πανιώνιου...
:cry: :cry: :cry: :cry:
<και η μελαγχολία συνεχίζεται>

supermario
12-08-04, 14:13
Και ποιά είναι η διαφορά από τον ΠΑΟΚ; :cry: :cry:

Ότι ο μέσος ΠΑΟΚτσής περιμένει πολλά περισσότερα από την ομάδα του από ότι ο μέσος οπαδός του Πανιωνίου. Επίσης ο ΠΑΟΚ έχει περισσότερους οπαδούς και τίτλους.

Πάντως αντιληπτή η μελαγχολία... :(
Με προλαβε ο Billis και απαντησε. Ο αριθμος των οπαδων δεν εχει σημασια παντως. Σημασια εχει ακριβως οι προσδοκιες των οπαδων απο την ομαδα. Ποσες φορες δεν εχει ξεκινησει την χρονια ο ΠΑΟΚ με σκοπο να πρωταγωνιστησει ή και να παρει το πρωταθλημα και τελικα δεν κανει τιποτα;;; Αρκετες. Ενω εμεις απλα λεμε αντε να δουμε και φετος τι θα κανει η ομαδα. Αν δεν παμε καλα, ε, συνηθισμενα τα βουνα απ' τα χιονια.

Johny4
12-08-04, 14:15
ΠΑΟΚΑΡΑ. Ελπίζω ακόμα στο θάυμα ότι μπορεί να περάσουμε.

morfeas-dsl-
12-08-04, 15:38
Και ποιά είναι η διαφορά από τον ΠΑΟΚ; :cry: :cry:

Ότι ο μέσος ΠΑΟΚτσής περιμένει πολλά περισσότερα από την ομάδα του από ότι ο μέσος οπαδός του Πανιωνίου. Επίσης ο ΠΑΟΚ έχει περισσότερους οπαδούς και τίτλους.

Πάντως αντιληπτή η μελαγχολία... :(
Σημασια εχει ακριβως οι προσδοκιες των οπαδων απο την ομαδα. Ποσες φορες δεν εχει ξεκινησει την χρονια ο ΠΑΟΚ με σκοπο να πρωταγωνιστησει ή και να παρει το πρωταθλημα και τελικα δεν κανει τιποτα;;; Αρκετες.
δεν ειχα παντως ποτε την αισθηση οτι ο παοκ ξεκιναει με στοχο να πρωταγωνιστησει ή να παρει το πρωταθλημα. Την Αεκ υπολογιζα πολυ περυσι αλλα οι οπαδοι της δε την αφησαν να παιξει μπαλα

dantouan
12-08-04, 15:46
ΠΑΟΚΑΡΑ. Ελπίζω ακόμα στο θάυμα ότι μπορεί να περάσουμε.


Αρκετα δυσκολο και μαλλον αδυνατο τωρα με τον μηδενισμο... :( :( :(

zouzouni
12-08-04, 16:49
Παναθηναϊκός! :D

netvasilis
12-08-04, 17:11
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ !!!!!!!!!!!!! ήρθε ο θεός ρίμπο :D :D :D

[edit by aesir]

Νικαετός
12-08-04, 21:07
ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑΑΑΑ !!!!



ήρθε ο θεός ρίμπο


Να το πω? Άσε ας δείξω ανωτερότητα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lazar
12-08-04, 23:10
NIKOSEAGLE, κι εγώ ως παλιός Αθηναίος, Παναθηναϊκός. Αν και ούτε ξέρω τι γίνεται τα τελευταία 20 χρόνια...

morfeas-dsl-
12-08-04, 23:40
ούτε ξέρω τι γίνεται τα τελευταία 20 χρόνια

α ρε σκεφτομαι πως η περιοδος της "αδιαφοριας" σου ειναι 2 χρονια μεγαλυτερη απο την ηλικια μου και λεω να μη ξαναμιλησω στο φορουμ! :roll:

yiapap
13-08-04, 00:08
α ρε σκεφτομαι πως η περιοδος της "αδιαφοριας" σου ειναι 2 χρονια μεγαλυτερη απο την ηλικια μου και λεω να μη ξαναμιλησω στο φορουμ! :roll:

LOL :lol:
Εγώ πάντως εγκατάλειψα τα ποδοσφαιρικά όταν αρρώστησα (στην κυριολεξία) μετά τα πέναλντι στον αγώνα Bayern-ΠΑΟΚ (Δαμανάκης-Μαλιούφας)

aesir
13-08-04, 00:45
Kαι εγώ Τριφυλλάρα :mrgreen:

yiapap
13-08-04, 01:20
Kαι εγώ Τριφυλλάρα :mrgreen:

Εεεεε...
Σταμάτα να ψηφίζεις για 16η φορά!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

astrolabos
13-08-04, 01:23
Πανιωναρα και τα μυαλα στα καγκελα!!!!! :D
Γιατι;; Γιατι οπως εχει γραψει και καποια εφημεριδα(hint:στην τελευταια σελιδα...) η ευτυχια του να εισαι Πανιωνιος ειναι μοναδικη. Υποστηριζεις μια ομαδα απο την οποια δεν περιμενεις και πολλα, κανει που και που καποιες εκπληξεις(π.χ. αποκλειει Ολυμπιακο 'η ΠΑΟΚ στο κυπελλο, κερδιζει τον ΠΑΟ εκτος για το πρωταθλημα) και οταν καθε, περιπου, 20 χρονια κερδιζει το κυπελλο εκει που δεν το περιμενεις, ζεις στιγμες απιστευτης χαρας και ευτυχιας!!!!
Τωρα αν εισαι και εθνικη Ελλαδας και Πανιωνιος τοτε τι να πω....η απολυτη κ@βλ@!!!!!!
Μαλλον το πως νιωθουμε οταν κερδιζει κατι(ο Πανιωνιος) το νιωσατε ολοι φετος στις αρχες του Ιουλη.....

Έτσι :twisted:
Και εγώ Πανιώνιο Ψήφισα. Πανιωνάρα και τα μυαλά στο μπλέντερ :D

Kotsus
13-08-04, 03:24
Καποτε οταν ημουν 9-10 χρονων ηρθε ο θειος μου σπιτι (φανατικος Αριανος)
με μια στολη του Αρη στα μετρα μου και μου εταξε οτι για να μου τη δωσει πρεπει
να "γινω" Αρης. Μικρος ημουν, τζαμπα στολη ηταν, με ποδοσφαιρο δεν ασχολομουν
γενικως...οποτε καταλαβαινετε.
Απο τοτε ειμαι Αριανος αλλα....μονο στα χαρτια γιατι ποτε δεν πηγα σε αγωνα του Αρη αν και εμενα παλια Χαριλαου, στα 500 μετρα απο το γηπεδο. Αντιθετως σην Τουμπα εχω παει(με πηγαν βασικα)3 φορες, αλλα πιο πολυ την εβρισκα να κοιταζω τους χαβαλεδες στην 4, παρα τον αγωνα. Τετοιο ενδιαφερον μιλαμε :lol: :lol:

Οσο για τον Αρη, ετσι οπως παει...οταν κανουν οι λαγοι κοπαδι...θα κανει κι ο Αρης ομαδα. :cry: :cry: :cry:

enwsitis21
13-08-04, 09:56
Είμαστε λίγοι, αλλά καλοί.

morfeas-dsl-
13-08-04, 12:14
εμεις ειμαστε πολλοι αλλα καλυτεροι :mrgreen:
παντως αν δεν παμε καλα στην ευρωπη φετος θα τον "στειλω" αλλου τον ολυμπιακο και θα ειμαι μονο με την Ελλαδαρα!

Νικαετός
13-08-04, 12:17
παντως αν δεν παμε καλα στην ευρωπη φετος θα τον "στειλω" αλλου τον ολυμπιακο και θα ειμαι μονο με την Ελλαδαρα!


Και με τον Παναιτωλικό !!! (Γιατί τον σνομπάρεις ?? :mrgreen: :mrgreen: )

aesir
13-08-04, 12:58
Και με τον Ηρακλή! Ελπίζω ο Μακαριάν να κάνει καλή δουλειά στον Ηρακλή...

giwrgosth
13-08-04, 13:55
Εγώ θα πρωτοτυπήσω και δεν θα πω ότι είμαι εθνική Ελλάδος, μην είμαι και ίδια ομάδα με τον Νταλάρα, την Κοκκίνου και την Πρασίνου! Άλλωστε άλλη εθνική υποστηρίζαμε εμείς κάποτε στο ΟΑΚΑ που είμασταν 500 και οι ΑΛβανοί 5.000 και άλλη αυτοί... Για όσους θυμούντε...
Κατά τα άλλα στα δικά μας...
Μια από τα ίδια και πάλι... Ή ο ένας ή ο άλλος θα πάρει το πρωτάθλημα, ο Ηρακλής θα πάει καλά ως πολύ καλά (η μοναδική ΣΩΣΤΑ οργανομένη ομάδα πέρα από ΠΑΟ-ΟΣΦΠ-ΞΑΝΘΗ) και θεωρώ σίγουρη την έξοδό του στο UEFA, ΑΕΚ-ΠΑΟΚ κανένα UEFA με το ζόρι, Πανιώνιος-Ξάνθη θα παλέψουν και αυτοί για UEFA και από εκεί και κάτω η μιζέρια... Καλλιθέα, Χαλκηδόνα, Αιγάλαιο ή Ιωνικός ελπίζω να μας αφήσουν και να πάνε στις γειτονιές τους και να ανέβουν τίποτα επαρχιακές μπας και δούμε και λίγο κόσμο στα γήπεδα. Θα ήθελα να ανέβουν Λάρισα, Λεβαδειακός (παιδική αγάπη!)και κάποια στιγμή Τρίκαλα, Δόξα Δράμας, Καβάλα, Καστοριά...

@ ADSLgr.com All rights reserved.