PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL Voice GR Ελεύθερα



vanels
06-03-07, 19:42
ΌΛΑ τα Αστικά, ΌΛΑ τα Υπεραστικά, ΌΛΟ το 24ώρο, ΌΛΕΣ τις ημέρες, Χωρίς Εξαιρέσεις, Μόνο με €17,90.
Αν πραγματοποιείτε μεγάλο αριθμό εθνικών αστικών και υπεραστικών κλήσεων, και θέλετε παράλληλα ανταγωνιστικές χρεώσεις για τις υπόλοιπες κλήσεις σας, η Hellas OnLine δημιούργησε για εσάς την υπηρεσία...

HOL Voice GR Ελεύθερα

Με το πρόγραμμα αυτό, έχετε απεριόριστες κλήσεις σε όλη την Ελλάδα όλο το 24ωρο κάθε ημέρα της εβδομάδας, μόνο με 17,90€/μήνα. Και όλα αυτά είναι:

Χωρίς
Χρέωση ανά κλήση
Τέλος σύνδεσης/ αποσύνδεσης
Χρονική δέσμευση για τη χρήση της υπηρεσίας
Κρυφές χρεώσειςΕπιπλέον
Δωρεάν η εμφάνιση αριθμού καλούντος στις κλήσεις προς σταθερά και κινητά
Δυνατότητα online παρακολούθησης του λογαριασμού σας σε πραγματικό χρόνο
Τεχνική υποστήριξη 24 ώρες το 24ωρο, 365 μέρες το χρόνο

nm96027
06-03-07, 19:55
Δεν ξέρω πολλα πραγματα απο προεπιλογες και τετοια (εχω evoice) αλλα νομιζω πως ειναι καλη προσφορά.

Αν μάλιστα το βγάλουν και σε πακέτο μαζι με ADSL, τοτε βγαίνει ελαφρως φθηνότερο απο την Forthnet. Δλδ για 1 (ή 4Mbps) και απεριοριστες κλήσεις, η Forthnet χρεώνει 39,90 ενω η HOL 19,97+17,90= 37,87 το μήνα. 2 ευρω λιγότερα...

Edit: φαντάζομαι επιστρέφουν και το 10% των τηλεφωνηματων στο emoney...

yelef
06-03-07, 20:55
τον ΟΤΕ ποτε θα μπορεσουμε να κοψουμε ομως??

Valandil
06-03-07, 21:03
τον ΟΤΕ ποτε θα μπορεσουμε να κοψουμε ομως??

Προφανώς,όχι.
Το HOL Voice GR ελεύθερα μου θυμίζει πάρα πολύ το Εθνικά 24 (http://www.forthnet.gr/templates/corporateProductsDetails.aspx?p=182888) της Forthnet ή κάνω λάθος;Το βγάλαν που το βγάλαν αργοπορημένα,ας κατέβαζαν και την τιμή :p

sdikr
06-03-07, 21:22
19,90 η αλτεκνετ, μαζί με dial up internet αλλά χωρίς αναγνώριση σε κίνητα
17,90 Η forthnet χωρίς dialup και με εξτρά χρεώση για αναγνώριση σε κινητά
17.95 η τελλάς, χωρίς dialup και με χρεώση 1.70 τον μήνα για αναγνώριση σε κινήτα

Δεν είναι και άσχημα ;)
Δυστυχώς όμως κανένας δεν έχει περάσει ακόμα την αλλάγη ελάχιστης χρέωσης για κίνητα

grandstyle
06-03-07, 22:17
τωρα που εχω teledome unlimited 2 τι πρεπει να κανω για να βαλω το προγραμμα της χολ ? θα καταργηθει αυτοματα η προεπιλογη της τελεντομ ?πρεπει να ενημερωσω την τελεντομ για διακοπη ?

sdikr
06-03-07, 22:19
τωρα που εχω teledome unlimited 2 τι πρεπει να κανω για να βαλω το προγραμμα της χολ ? θα καταργηθει αυτοματα η προεπιλογη της τελεντομ ?πρεπει να ενημερωσω την τελεντομ για διακοπη ?

η προεπιλογη ναι, αλλά η χρεώση όχι, θα πρέπει να στείλεις αιτησή πρώτα στην teledome

nmakry
06-03-07, 22:55
[1]. Προσέξτε το +1,5 ευρώ / μήνα για αναλυτικό λογαριασμό! :down:

[2]. Αφού είναι για οικιακή χρήση γιατί υπάρχει στην αίτηση να συμπληρωθούν πεδία για εταιρίες/ελεύθερους επαγγελματίες και στην υπογραφή θέση για σφραγίδα?! :rofl: :rofl: :rofl:

No-Name
06-03-07, 22:57
Kανένα για Ε.Ε θα βγάλουνε??

ipo
06-03-07, 23:09
19,90 η αλτεκνετ, μαζί με dial up internet αλλά χωρίς αναγνώριση σε κίνητα
17,90 Η forthnet χωρίς dialup και με εξτρά χρεώση για αναγνώριση σε κινητά
17.95 η τελλάς, χωρίς dialup και με χρεώση 1.70 τον μήνα για αναγνώριση σε κινήτα

Δεν είναι και άσχημα ;)
Δυστυχώς όμως κανένας δεν έχει περάσει ακόμα την αλλάγη ελάχιστης χρέωσης για κίνητα
15 ευρώ/μήνα η Lannet.Απαιτεί όμως 10 ευρώ για ενεργοποίηση, ενώ δεν απαιτεί (σε αντίθεση με τις άλλες εταιρείες) την προεπιλογή φορέα.
(25 ευρώ/μήνα η Teledome για όσους έχουν ήδη συνδρομή. Δεν δέχεται νέους πελάτες).

Προσοχή χρειάζεται στο ποια τηλέφωνα χρεώνει κάθε εταιρεία. Η altec για παράδειγμα (και η Lannet ακούγεται) χρεώνει αστικούς/υπεραστικούς προορισμούς που δεν είναι του ΟΤΕ ή της Altec.

nm96027
07-03-07, 00:35
[1]. Προσέξτε το +1,5 ευρώ / μήνα για αναλυτικό λογαριασμό! :down:


Δεν τον χρειάζεσαι τον αναλυτικο λογαριασμο, αφου μπορεις να τον εκτυπωσεις ανα παση στιγμη απο τα tools ;)

sdikr
07-03-07, 00:37
Δεν τον χρειάζεσαι τον αναλυτικο λογαριασμο, αφου μπορεις να τον εκτυπωσεις ανα παση στιγμη απο τα tools ;)

Αν έχεις Internet, αλλά δεν δίνουν Internet access σαν κόμματι της προσφοράς ;)
(ουτε υπολογιστή :p )

ΥΓ αν η γιαγιά μου είχε καρούλια θα ήταν αεροπλάνο (τζοκινγ)

nm96027
07-03-07, 00:43
Αν έχεις Internet, αλλά δεν δίνουν Internet access σαν κόμματι της προσφοράς ;)
(ουτε υπολογιστή :p )

ΥΓ αν η γιαγιά μου είχε καρούλια θα ήταν αεροπλάνο (τζοκινγ)

Οντως! Δικιο εχεις! Η απαντηση μου ήταν του στυλ "αμα δεν εχουν φωμι ας φανε παντεσπανι!":p

grsaint13
07-03-07, 12:25
Δηλαδή συγνώμη τώρα.Τόσο καιρό που λέγαμε για τηλεφωνία αυτό το πράμα εννοούσαμε...;;

lewton
07-03-07, 12:57
Η ποιότητα όμως πώς θα είναι;
Έχει βάλει κανείς προεπιλογή HOL;

[+=]Neo_Geo{Ech13}
07-03-07, 13:18
Σαν κινηση καλη ειναι αλλα τιθεται το θεμα ποιοτητας οπως λειι ο letwon ^^. Παντως σιγα σιγα εχουμε πολυ δυνατες προσφορες στα τηλεπικοινωνιακα προιοντα. Ο χρονος ενεργοποιησης στα LLU να φτιαξει λιγο και θα μπει το νερο στο αυλακι. Φτου να μη μας ματιασω δλδ !!! Μπορει καπιος να μου θυμισει οταν εχεις προεπιλογη ακομα υπαρχουν καποια νουμερα εκτακτης αναγκης που λεγαμε παλιοτερα τα οποια δεν μπορεις να καλεσεις η κανω λαθος, ευχαριστω.

nm96027
07-03-07, 13:28
Δηλαδή συγνώμη τώρα.Τόσο καιρό που λέγαμε για τηλεφωνία αυτό το πράμα εννοούσαμε...;;

Δεν νομίζω... Απλως δεν εχει νόημα να δώσει full LLU, αν ειναι να απασχολουνται οι υπάλληλοι της ακουγοντας το βρισιδι των αγανακτισμένων εν αναμονη πελατων. Και δεν στρώσουν τα πραγματα και εντος της HOL (με τις ΑΤΤ) και εκτος (με τον ΟΤΕ) τοτε ζημια θα παθει με το full και οχι οφελος.
Σκεψου το: η tellas ειναι εντελει κερδισμένη (αν εξαιρέσεις τις δικες της ευθυνες) με την ιστορία του Ζιστο; Θα μπορέσει ποτε να αποκαταστησει την φήμη της σε εναν σκληρο πυρήνα χρηστων που ταλαιπωρηθηκαν παρα πολυ?

zeppelin
07-03-07, 13:57
Έχω εδώ και ένα μήνα προεπιλογή της HOL και είμαι πιο ικανοποιημένος από την FORTHnet Telephony που είχα 3 χρόνια. Γιατί;

Χρέωση σε κινητά, όχι τα 60 δευ, αλλά τα 30 (ο ΟΤΕ είναι άρχοντας με το από το πρώτο δευ).

Δωρεάν Αναγνώριση, Δωρεάν αλλάγη των "αγαπημένων προορισμών" (η 4νετ θέλει λεφτά γι' αυτό!!), ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ως ΑΣΤΙΚΑ *ΠΑΝΤΑ* όχι μόνο τις κυριακές (4νετ, ΟΤΕ).

Η τιμή μονάδας είναι ελάχιστα παραπάνω από της 4νετ, αλλά για τους λόγους που είπα πάνω, συμφέρει η HOL (ειδικά για όσους μιλάνε αρκετά συχνά σε κινητά <1 λεπτό [όχι ότι αν τα περάσεις γίνεται τίποτα])

grandstyle
07-03-07, 14:11
υπαρχει ηδη θεμα http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=81744

vanels
07-03-07, 14:16
Και εγω εχω βαλει,και με το e-voice παει πολυ καλα

spartak
07-03-07, 14:28
Έχω εδώ και ένα μήνα προεπιλογή της HOL και είμαι πιο ικανοποιημένος από την FORTHnet Telephony που είχα 3 χρόνια. Γιατί;

Χρέωση σε κινητά, όχι τα 60 δευ, αλλά τα 30 (ο ΟΤΕ είναι άρχοντας με το από το πρώτο δευ).

Δωρεάν Αναγνώριση, Δωρεάν αλλάγη των "αγαπημένων προορισμών" (η 4νετ θέλει λεφτά γι' αυτό!!), ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ως ΑΣΤΙΚΑ *ΠΑΝΤΑ* όχι μόνο τις κυριακές (4νετ, ΟΤΕ).

Η τιμή μονάδας είναι ελάχιστα παραπάνω από της 4νετ, αλλά για τους λόγους που είπα πάνω, συμφέρει η HOL (ειδικά για όσους μιλάνε αρκετά συχνά σε κινητά <1 λεπτό [όχι ότι αν τα περάσεις γίνεται τίποτα])

Η ποιότητα της Hol είναι πολύ καλή. Ομως το συγκεκριμένο πρόγραμμα δεν είναι τόσο καλό γιατί:

1) Εχει ελάχιστη χρέωση προς κινητά 60 δευτ.

2) Οι τιμές στις διεθνείς κλήσεις δεν είναι οι πολύ συμφέρουσες του απλού προγράμματος αλλά πολύ ακριβότερες. Μιλώ πάντα για κλήσεις προς διεθνή σταθερά, στις οποίες η Hol voice ήταν μακράν η φτηνότερη επιλογή από όλους τους εναλλακτικούς με πρόθεμα.


Κρίμα... Αν δεν ήταν η ελάχιστη χρέωση (που δεν υπάρχει και κανένας λόγος μια και χρησιμοποιεί τη διασύνδεση) και οι τιμές στις διεθνείς θα ήταν μια άριστη επιλογή.......

fadasma
07-03-07, 15:02
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί οι κλήσεις φαξ δεν περιλαμβάνονται στο δωρεάν χρόνο. Ξέρει κανείς?

tolisp
07-03-07, 16:07
Σωστός ο NM! Πάντως εμενα το συγκεκριμένο πακέτο μου φαίνεται υπερβολικά ακριβό από την στιγμή που δεν περιλαμβάνει και εξωτερικό... Έχει να ανταγωνιστεί το πολύ καλο VoIP της HOL ;) (eVoice)

nm96027
07-03-07, 16:15
Έχει να ανταγωνιστεί το πολύ καλο VoIP της HOL ;) (eVoice)

Το set fritzbox-τηλεφωνία-evoice (+ οποιον αλλο voip provider θες) νομιζω πως ειναι εξαιρετικα καλο και δεν ανταγωνίζεται ευκολα! Ειδικα αν κανεις καποιο καλο συνδιασμο voip λογαριασμων με call-routing στο fritz ειναι πραγματικα πολυ φτηνη η τηλεφωνια...

tolisp
07-03-07, 16:23
Γι' αυτό και λέω ότι δύσκολα θα ψηθώ να πάω full LLU όταν είναι διαθέσιμο... θα έχει να κάνει καθαρά με το ποσο λιγότερο θα είναι το πάγιο της ISDN σε σχέση με τον ΟΤΕ και ποσο free χρόνο θα περιλαμβάνει - δύσκολο να είναι "ανταγωνιστικό" πάντως γιατί τα τιμολόγια σε αυτή την φάση μου φαίνονται πολύ οριακά

SpeedKiller
07-03-07, 18:25
Υπομονή εντός του μήνα η HOL κάνει πλασάρισμα FULL LLU! :whistle:

Αυτό θα λύσει πολλά προβλήματα σχετικά με ταχύτητες στις DSL κλπ. ;)

Το προϊόν είναι ήδη έτοιμο.Υπάρχει αναμονή σχετικά με το λανσάρισμα... (όνομα, διαφημιση , τιμολογιακή πολιτική κλπ) :cool:

Lowhit
07-03-07, 18:37
Εγώ είχα βάλει προεπιλογή πριν βγει αυτο το πακέτο,καλά ηταν, αλλά... είπαν οτι θα μου στείλουν ενημερωτικό φάκελο με τις υπήρεσίες και το μόνο που έστειλαν ήταν ο λογαριασμός!!
Φάγαν το κόπσιμο στη μάπα και δε τους χάλασε καθόλου!!:cool

giavel
07-03-07, 19:42
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί οι κλήσεις φαξ δεν περιλαμβάνονται στο δωρεάν χρόνο. Ξέρει κανείς?

νομιζω γιατί θα χρησιμοποιεί voip και αρα δε θα γινεται μεσω voip να πραγματοποιηθουν κλησεις φαξ. (ούτε συνδέσεις μέσω τηλεφώνου-μόντεμ με isp's που έχουν αστικό αριθμό κλήσης)

nadware
17-03-07, 15:36
15 ευρώ/μήνα η Lannet.Απαιτεί όμως 10 ευρώ για ενεργοποίηση, ενώ δεν απαιτεί (σε αντίθεση με τις άλλες εταιρείες) την προεπιλογή φορέα.
(25 ευρώ/μήνα η Teledome για όσους έχουν ήδη συνδρομή. Δεν δέχεται νέους πελάτες).

Προσοχή χρειάζεται στο ποια τηλέφωνα χρεώνει κάθε εταιρεία. Η altec για παράδειγμα (και η Lannet ακούγεται) χρεώνει αστικούς/υπεραστικούς προορισμούς που δεν είναι του ΟΤΕ ή της Altec.


Για τη Lannet δεν ισχύει. Έχω ρωτήσει κ μου απάντησαν εγγράφως πως οι χρεώσεις διαχωρίζονται μόνο σε γεωγραφικούς προορισμούς κ όχι σε πάροχους.

ipo
18-03-07, 23:37
Για τη Lannet δεν ισχύει. Έχω ρωτήσει κ μου απάντησαν εγγράφως πως οι χρεώσεις διαχωρίζονται μόνο σε γεωγραφικούς προορισμούς κ όχι σε πάροχους.
Χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, δεν ξέρω τι να πρωτοπιστέψω.

Υπάρχουν δύο άτομα που λένε το αντίθετο:
http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=999402&postcount=29
http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=1036301&postcount=32

grandstyle
18-03-07, 23:56
για την hol τι ισχυει ? ολες οι κλησεις ειναι free ,ετσι ?

nadware
19-03-07, 11:42
Χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, δεν ξέρω τι να πρωτοπιστέψω.

Υπάρχουν δύο άτομα που λένε το αντίθετο:
http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=999402&postcount=29
http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=1036301&postcount=32

Δεν πρόκειται περί προσβολής, αλλά (όπως κατάλαβες) ότι μας δουλεύουν ή ότι οι υπάλληλοι είναι ανενημέρωτοι. Αυτό που γράφω, το έχω κ γραπτώς (e-mail). Παρόλα αυτά, δεν έχω πάρει ακόμα λογαριασμό, για να το επιβεβαιώσω. Εάν οι συνομιλητές μας έχουν ελέγξει στους λογαριασμούς, δεν τίθεται θέμα. Πάντως αν δεν έχω δίκιο, θα τους τρίψω το mail, στα μούτρα!!!

grandstyle
21-03-07, 23:04
ρε παιδια ας βοηθησει καποιος.. την δευτερα εστειλα την αιτηση για το hol voice gr free ..σημερα παρατηρω οτι μπορω να καλω μεσω 1744..στο tools.hol.gr βλεπω το εξης:

EasyVOICE 1744 National Free Τηλεφώνημα 30210******* - Status: ANSWER - Duration: 1 minute and 30 seconds
Δωρεάν Υπηρεσία.

για την κληση αυτη χρεωνομαι ?απο το τμημα εξυπηρετησης πελατων μου ειπαν οτι για τις κλησεις αυτες (μεσω 1744) χρεωνομαι μεχρι να ενεργοποιηθει η προεπιλογη φορεα. τελικα τι ισχυει ?γνωριζει καποιος να μου πει ?

nm96027
22-03-07, 02:33
ρε παιδια ας βοηθησει καποιος.. την δευτερα εστειλα την αιτηση για το hol voice gr free ..σημερα παρατηρω οτι μπορω να καλω μεσω 1744..στο tools.hol.gr βλεπω το εξης:

EasyVOICE 1744 National Free Τηλεφώνημα 30210******* - Status: ANSWER - Duration: 1 minute and 30 seconds
Δωρεάν Υπηρεσία.

για την κληση αυτη χρεωνομαι ?απο το τμημα εξυπηρετησης πελατων μου ειπαν οτι για τις κλησεις αυτες (μεσω 1744) χρεωνομαι μεχρι να ενεργοποιηθει η προεπιλογη φορεα. τελικα τι ισχυει ?γνωριζει καποιος να μου πει ?

Δεν ξέρω να σου πω σίγουρα, αλλα αυτο που ξέρω είναι οτι τα tools ειναι γενικα αξιοπιστα. Αρα για να λενε οτι δεν χρεώθηκες, μάλλον έτσι θα είναι.:)

grandstyle
22-03-07, 10:32
μακαρι να ειναι ετσι ..

nmakry
23-03-07, 00:08
ρε παιδια ας βοηθησει καποιος.. την δευτερα εστειλα την αιτηση για το hol voice gr free ..σημερα παρατηρω οτι μπορω να καλω μεσω 1744..στο tools.hol.gr βλεπω το εξης:

EasyVOICE 1744 National Free Τηλεφώνημα 30210******* - Status: ANSWER - Duration: 1 minute and 30 seconds
Δωρεάν Υπηρεσία.

για την κληση αυτη χρεωνομαι ?απο το τμημα εξυπηρετησης πελατων μου ειπαν οτι για τις κλησεις αυτες (μεσω 1744) χρεωνομαι μεχρι να ενεργοποιηθει η προεπιλογη φορεα. τελικα τι ισχυει ?γνωριζει καποιος να μου πει ?

Η προεπιλογή δεν είναι απαραίτητη για την υπηρεσία αυτή (για να μην πω ότι δεν είναι επιθυμητή από τη HOL, μπας και γλυτώσουν καμία κλήση και δρομολογηθεί από άλλο πάροχο). Οπότε, αφού λειτουργεί η υπηρεσία, είναι χωρίς χρέωση οι κλήσεις, ανεξάρτητα από το πότε (κι εάν ζητήσεις) να ενεργοποιηθεί προεπιλογή. Όπως είπε και κάποιος άλλος, τα tools είναι αξιόπιστα... ό,τι λένε ισχύει.

grandstyle
24-03-07, 02:01
ενεργοποιηθηκε η προεπιλογη φορεα. Δευτερα εστειλα την αιτηση και ενεργοποιηθηκε σημερα. Θα ελεγα πολυ γρηγορα..:oneup: :oneup:

nikviking
11-04-07, 19:34
ΘΕΛΟΝΤΑΣ ΝΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ Η HOL ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΜΕ ΤΗΝ FORTHNET,VIVODI ΚΑΙ TELLAS ΔΛΔ ΠΑΚΕΤΟ INTERNET ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΜΑΖΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΙΤΩΝΩ ΤΑ ΠΑΓΙΑ ΤΟΥ , ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗ HOL ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ HOL VOICE GR ΕΛΕΥΘΕΡΑ MAZI ME TO ΠΑΚΕΤΟ ADSL ΠΟΥ ΕΧΩ. ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΚΕΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ 17,90 Ε ΤΟ ΜΗΝΑ + ΦΠΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΕΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΣ ΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΣΤΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΤΙΣ HOL ΟΤΙ ΜΑΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΓΙΑ ΤΟΥ ΟΤΕ. ΒΕΒΕΑΙΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ HOL Η ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΤΗ http://home.hol.gr/online/holofyou/index.aspx?mid=4666
ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ/ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΦΟΡΕΑ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΕΠΙΛΟΓΗ/ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΦΟΡΕΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΓΙΟ ΤΟΥ ΟΤΕ...
ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ (ΙΣΩΣ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΗΝ HOL) ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΩΡΙΣ INTERNET.
ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ, Ή ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΧΡΗΣΤΗΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΚΕΤΟΥ???
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ

nm96027
11-04-07, 22:46
Καλωήρθες στο φορουμ!

Υπάρχει σχετικο νήμα για το hol gr, οποτε υποθέτω οτι καποιος mod θα μας μεταφέρει με το μαγικο του μακρυ χέρι στο κατάλληλο μέρος!

Ως προς την ερώτηση σου: δεν πρόκειται για full LLU. Αρα δεν γλυτώνεις τα πάγιο του ΟΤΕ και έχει πάγιο ΟΤΕ+17,9 το μήνα.

....και μην γράφεις με κεφαλαία....ειναι σαν να φωνάζεις!

@ ADSLgr.com All rights reserved.