PDA

Επιστροφή στο Forum : Τέλος μια πορείας 6 χρόνων ...



EvilHawk
31-05-14, 11:02
Σας ενημερώνουμε ότι από σήμερα το πρωί ο σταθμός θα σταματήσει να λειτουργεί, θέλω να πιστεύω ότι μπορεί να είναι απλά ένα μεγάλο διάλειμμα και κάποια στιγμή θα προσπαθήσουμε ξανά ...

Αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε όλους αυτούς που μας συμπαραστάθηκαν όλα αυτά τα χρόνια, όλους αυτούς που μας στήριξαν,τους αγαπητούς ακροατές μας.

Ευχαριστώ τους παραγωγούς για αυτά τα 6 δημιουργικά χρόνια, για την παρέα που μας κράτησαν με τις μουσικές τους επιλογές, για τους νέους μουσικούς δρόμους που μας έδωσαν την ευκαιρία να γνωρίσουμε.

Φανερός Πράκτωρ
31-05-14, 11:19
δεν σας άκουσα σχεδόν ποτέ και προσπαθώ να θυμηθώ/καταλάβω γιατί μια που μπαίνω πολύ τακτικά στο forum.

Κάποιες πρώτες σκέψεις:
1) Έχω σταματήσει να ακούω ράδιο γενικότερα γιατί πια το πρόγραμμά μου δεν το επιτρέπει. Συγκέντρωση στη δουλειά, δουλειές στο σπίτι που δεν επιτρέπουν απόσπαση και την ίδια στιγμή δεν πετυχαίνω κάτι ενδιαφέρον όταν είμαι πιο χαλαρός και θέλω να ακούσω κάτι.
2) Για τους παραπάνω λόγους παρατηρώ ότι άκουγα ράδιο πιο πολύ όταν ήμουν φοιτητής και όταν είχα αμάξι (αυτό δεν ισχύει πια και ούτε κολλάει με το web radio).
3) Πια ακούω πολύ συγκεκριμένες εκπομπές που με ενδιαφέρουν αλλά θέλω να τις ακούω όπου θέλω εγώ και όποτε θέλω εγώ (podcast). Δυστυχώς δυσκολεύομαι να πετύχω ελληνικές εκπομπές που να είναι σε αυτό το στυλ (μέσω itunes ή άλλης οδού που να γίνεται αυτόματα download σε ios & android). Αρκετοί πιστεύουν ότι το να βάλουν την εκπομπή στο youtube είναι το ίδιο εύχρηστο, που δεν είναι.

Καλή συνέχεια σε ότι και αν κάνετε,
Σπύρος

BlueAngel
01-08-14, 13:47
Ευχαριστουμε πολυ κι εμεις για την ευκαιρια που μας δοθηκε!:cool
Περασαμε υπεροχα και αποκτησαμε νεους μουσικους οριζοντες, χαρις στις εκπομπες ολων των παιδιων!!:music:
Ευχαριστουμε και τους ακροατες, τοσο του "Μουσικου ΠαρΑΝΝΑλωματος", της εκπομπης μου, οσο και εκεινους ολων των παραγωγων. :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.