PDA

Επιστροφή στο Forum : Δυνατότητες My OTE



borror
22-06-14, 19:29
Καλησπέρα σε όλους.

Θα μπορούσε κάποιος χρήστης OTE να μας πει τι δυνατότητες δίνει το My OTE?

Πέρα από τους λογαριασμούς κτλ κτλ. Δίνει μήπως δυνατότητα αλλαγής προφίλ σύνδεσης ίντερνετ?

Ευχαριστώ

ubuntubu
22-06-14, 19:55
Όχι.
Απλά στον έλεγχο της ταχύτητας σύνδεσης,μας δείχνει την ταχύτητα στην οποία κλειδώνει το μόντεμ μας.

AssVas
27-06-14, 03:34
Νομίζω πως εμφανίζει την Attainable Speed και όχι την Current

geolig
27-06-14, 12:40
Το έχουν φτιάξει και πλέον δείχνει την Current speed.

21706
30-06-14, 17:58
Η εγγραφή μόνο στο ote.gr αλλά όχι στο My OTE
τι δυνατότητες έχει;

john84
15-07-14, 18:06
Η εγγραφή μόνο στο ote.gr αλλά όχι στο My OTE
τι δυνατότητες έχει;

Νομιζω μπορείς να παραγγειλεις προϊοντα και υπηρεσιες οπως και να εχει προσβαση σε ειδικες προσφορες (internet offers)
Εγω εχω μια αλλη ερώτηση. Οσοι χρησιμοποιητε το my OTE αλλα εχετε τον λογαριασμο να σας ερχεται εντυπα , ποσο καιρο απο την εκδοση του κάνει να φανει μεσα στο ebill ???
Επισης αν κανεις ηλεκτρονικη πληρωμη , ισχυει η εκπτωση 2,5 ευρω που ίσχυε παλια ή το έχουν καταργησει αυτό??
ευχαριστω

21706
15-07-14, 18:46
Νομιζω μπορείς να παραγγειλεις προϊοντα και υπηρεσιες οπως και να εχει προσβαση σε ειδικες προσφορες (internet offers)
Εγω εχω μια αλλη ερώτηση. Οσοι χρησιμοποιητε το my OTE αλλα εχετε τον λογαριασμο να σας ερχεται εντυπα , ποσο καιρο απο την εκδοση του κάνει να φανει μεσα στο ebill ???
Επισης αν κανεις ηλεκτρονικη πληρωμη , ισχυει η εκπτωση 2,5 ευρω που ίσχυε παλια ή το έχουν καταργησει αυτό??
ευχαριστω

Ο λογαριασμός εμφανίζεται στο ebill το πολύ
σε 8 μέρες από την έκδοσή του. Ο έντυπος
έρχεται πολύ αργότερα.
Το 2,5% το καταργήσανε.

emeliss
15-07-14, 21:36
Ενημερωτικά, εδώ και κάποιο καιρό τρέχει η δυνατότητα ενοποίησης των λογαριασμών χρηστών σε ΟΤΕ και Cosmote.
https://www.ote.gr/web/guest/account-consolidation
https://www.cosmote.gr/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=MA_Consolidation

@ ADSLgr.com All rights reserved.