PDA

Επιστροφή στο Forum : Οι επιτυχίες, τα μετάλλια, και τα σχόλιά μας...



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7

kubiak
16-08-04, 23:26
είναι νομίζω μια καλή ιδέα να σχολιάσουμε τα πάντα σε ένα τέτοιο thread...

λοιπόν, μπράβο στο Λ.Σαμπάνη που μας αντιπροσωπεύει επάξια σε τρεις συνεχόμενες ολυμπιάδες...

μπράβο και στο χρυσό μετάλλιο των Θ.Μπίμη και Ν.Σιρανίδη στις συγχρονισμένες καταδύσεις από τα τρία μέτρα...

πραγματικά χαίρομαι να βλέπω να εκπροσωπούμαστε με αξιώσεις σε οποιοδήποτε άθλημα...

Papous
16-08-04, 23:52
:star

kubiak
17-08-04, 00:06
έστι δεν ήταν και με το Μελισσανίδη που δεν τον είχε κανένας υπόψιν (ή τουλάχιστον λίγοι); και τότε τον είχα δει τρεις ή τέσσερις ξημερώματα να παίρνει το χρυσό...

και να μην έχει σημασία το overclocking για αντιντόπινγκ πήγε νομίζω ο ένας από τους δύο...

μήπως έτσι χωρίς άγχος και απερίσπαστοι είμαστε καλύτεροι;

φιλικά...

lazar
17-08-04, 00:26
Όχι. Ο Μελισσανίδης έκανε δύσκολο πρόγραμμα και μάλιστα ένα τριπλό που είχε ήταν μοναδικό στον κόσμο. Αυτοί ήταν πιο "σεμνοί". Και λίγο τυχεροί, εδώ που τα λέμε (αλά Πατουλίδου). Μπράβο τους!

kubiak
17-08-04, 00:34
μμμ, δε λέω ότι δεν έχουν άγχος, αλλά δεν έχουν την πίεση του κόσμου για επιτυχία, γιατί αν δεν πάρουν και το χρυσό δε θα γίνει και κανένας ντόρος, όταν όμως έχεις τους πάντες (από το κλίμα που δημιουργείται) να περιμένουν να είσαι ο καλύτερος μάλλον έχεις ένα ακόμα λόγω να σκέφτεσαι την αποκαθήλωση του "ξοφλημένου" που έυκολα δίνεται...

τι λες lazar;

lazar
17-08-04, 00:47
Νομίζω, περισσότερο ενθουσιάζονται από τον κόσμο. Αυτό το είδα στο τζούντο όπου ορμούσε ένας δικός μας με τα "Ελλάς-Ελλάς" και τελικά δεν πρόσεξε και τον γύρισε ο άλλος καπάκι χωρίς να καταλάβει τι του συνέβη.

Όσο για τους "star"... νομίζω αρκετοί είναι μεγάλοι πλέον. Πύρρος, Κάχι πάνε για 4ο χρυσό στη σειρά. Ε, μη ζητάμε και θεούς! Ούτε ο Τουρκοβούλγαρος, ο Σουλεϊμάνογλου δεν το κατάφερε.

Πάντως αυτοί οι δύο ήταν συγκεντρωμένοι και άψογοι. Κέρδισαν αυτοί που έκαναν τα λιγότερα λάθη.

Είδατε εκείνον που τσακίστηκε στην εξέδρα; Παρά λίγο θα είχαμε και θύματα.

Τυχεροί όσοι βρέθηκαν μέσα! Ούτε που το φανταζόντουσαν
(βάλτε ένα emoticon ελληνική σημαία, να το πετάμε όποτε χρειάζεται)

morfeas-dsl-
17-08-04, 00:50
κ εγω χαιρομαι να εχουμε εκπροσωπους σε ολα τα ολυμπιακο αθληματα. Αλλα μακαρι να σταματησουμε να ριχνουμε λιθους οντας οι..αναμαρτητοι. Εγω αν πει ο Κεντερης ενα για την Ελλαδα ρε γμτ αλλα Πατουλιδου και δω να το εννοει θα ειμαι μαζι του. Πλακα πλακα φανταζεστε να κανει ντοπινκ,να του επιτραπει και να τρεξει και να παρει το χρυσο??? :roll:

kubiak
17-08-04, 00:59
Νομίζω, περισσότερο ενθουσιάζονται από τον κόσμο. Αυτό το είδα στο τζούντο όπου ορμούσε ένας δικός μας με τα "Ελλάς-Ελλάς" και τελικά δεν πρόσεξε και τον γύρισε ο άλλος καπάκι χωρίς να καταλάβει τι του συνέβη.

κρίμα δεν το είδα αυτό, κάτι αντίστοιχο πήγε να γίνει και στις καταδύσεις αλλά οι ολυμπιονίκες μας πλέον) ζήτησαν ησυχία από τον κόσμο...


Όσο για τους "star"... νομίζω αρκετοί είναι μεγάλοι πλέον. Πύρρος, Κάχι πάνε για 4ο χρυσό στη σειρά. Ε, μη ζητάμε και θεούς! Ούτε ο Τουρκοβούλγαρος, ο Σουλεϊμάνογλου δεν το κατάφερε.


δεν εννούσα αυτό, είναι γνωστό από τους πιο πολλούς ότι έχουν κάνει τον κύκλο τους σαν επιτυχημένοι παγκόσμιοι πρωταθλητές και ολυμπιονίκες και αν αποχωρήσουν ή δεν καταφέρουν κάτι θα έιναι με τιμές...


Πάντως αυτοί οι δύο ήταν συγκεντρωμένοι και άψογοι. Κέρδισαν αυτοί που έκαναν τα λιγότερα λάθη.

όπως πολύ σωστά λέμε, είχαν τα πάντα να κερδίσουν και τίποτα να χάσουν...


Είδατε εκείνον που τσακίστηκε στην εξέδρα; Παρά λίγο θα είχαμε και θύματα.

Τυχεροί όσοι βρέθηκαν μέσα! Ούτε που το φανταζόντουσαν
(βάλτε ένα emoticon ελληνική σημαία, να το πετάμε όποτε χρειάζεται)

όχι δεν το είδα, που έγινε αυτό, στις καταδύσεις; γιατί κάποια στιγμή λένε ότι μπήκε ένας στην πισίνα με ένα web site γραμμένο στην πλάτη του...

φιλικά...

lazar
17-08-04, 01:45
Σχόλιο: Δεν τους ήξερε κανένας, δεν είχαν φράγκα και δεν νομίζω ότι έχει καμιά ιδιαίτερη σημασία στις καταδύσεις το overclocking.


Μην είσαι τόσο σίγουρος. Κοίτα τι λέει εδώ (την τελευταία).


All of them testified before a BALCO grand jury.

Non-US athletes named in the memo include Britain's European 100m champion Dwain Chambers, who is serving a two year ban for testing positive for THG and had the same coach as White; Ukraine's 2001 world 100m champion Zhanna Block; and Greek triple jumper Olga Vasdeki.

http://www.abc.net.au/sport/content/s1095230.htm

Είπαμε: οι πορτοκαλάδες επιμηκύνουν την προπόνηση. Αντέχει ο αθλητής και προπονείται περισσότερο. Όσο πιο πολύ προπονείσαι, τόσο καλύτερος γίνεσαι.

Δεν θέλω να πω τίποτα για τα παιδιά, όπως λέω και αλλού "...ούτε που τους ήξερα" :oops: :shock:

opimis
17-08-04, 01:58
Είδατε εκείνον που τσακίστηκε στην εξέδρα; Παρά λίγο θα είχαμε και θύματα.

Τυχεροί όσοι βρέθηκαν μέσα! Ούτε που το φανταζόντουσαν
(βάλτε ένα emoticon ελληνική σημαία, να το πετάμε όποτε χρειάζεται)
αυτός που τσακίστηκε, λιγάκι ευτυχώς, ήταν ρώσος.



όχι δεν το είδα, που έγινε αυτό, στις καταδύσεις; γιατί κάποια στιγμή λένε ότι μπήκε ένας στην πισίνα με ένα web site γραμμένο στην πλάτη του...

φιλικά...



Αυτόν που πήδηξε μέσα στην πισίνα τον έδειξε από μακριά και για τρία τέσσερα δευτερόλεπτα μόνο. Το σχόλιο του εκφωνητή ήταν «κάποιος έπεσε μέσα στην πισίνα…και πολύ καλά κάνουν και δεν τον δείχνουν…» και συμφωνώ απόλυτα!

Αν και για να πω την αλήθεια, ήθελα να δω αν τον τράβηξαν έξω η αν βγήκε μόνος του! :lol:

Nick2k2
17-08-04, 02:15
Παιδιά αυτός που έπεσε μέσα στην πισίνα λέτε να ήταν ο Jimmys :?: :lol: :lol:

morfeas-dsl-
17-08-04, 02:21
o jimmy jump?? χα ελεος!

opimis
17-08-04, 02:36
o jimmy jump?? χα ελεος!

Αν θυμάμαι καλά, στην Πορτογαλία είχε πει ότι θα ερχόταν στους ολυμπιακούς αγώνες στην Ελλάδα… :lol: Θα μάθουμε από τις εφημερίδες αν ήταν αυτός!

kubiak
17-08-04, 03:11
είχε πει ότι θα πήγαινε στον τελικό των 100 για να μπει στο στίβο, τώρα αν άλλαξε και προτίμησε την πισίνα τι να πω...

φιλικά...

kubiak
17-08-04, 17:36
για όσους ενδιαφέρονται αυτή τη στιγμή 17:40 γίνεται ο τελικός του τζούντο με συμμετοχή Ελληνική...

kubiak
17-08-04, 17:42
ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ !!!
άλλο ένα μπράβο για τον Ηλιάδη...

ermis333
17-08-04, 17:43
kubiak, Χρυσό και στο Τζούντο!!!

dantouan
17-08-04, 17:43
Κι αλλο χρυσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο Ηλιας Ηλιαδης πηρε το χρυσο στο Τζουντο και ειναι μολις 18 ετων........... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

kubiak
17-08-04, 17:49
και με υπονοούμενα από το σχολιαστή ότι δε μπορεί να αμφισβητηθεί αυτό το μετάλλιο (!!!)...
μου φαίνεται ότι οι επιτυχίες και τα μετάλλιά μας θα πανηγυριστούν ακόμα πιο πολύ λόγω του άλλου θέματος...
για να δούμε πόσα ακόμα post θα κάνουμε σε αυτό το thread...

φιλικά...

(κάθε συμμετοχή είναι αξιέπαινη ακόμα και αν ο αθλητής έρθει τελευταίος, αλλά οι πρώτοι των πρώτων τυγχάνουν ευρύτερης αποδοχής...)

Papous
17-08-04, 18:04
ΟΛΕ! :star

lazar
17-08-04, 18:15
Λέω όμως, αφού τον προόριζαν για το χρυσό, χάθηκε να του μάθουν πέντε λέξεις ελληνικά; Πώς θα βγει τώρα στα κανάλια; Με διερμηνέα;

arcanum
17-08-04, 19:13
Λέω όμως, αφού τον προόριζαν για το χρυσό, χάθηκε να του μάθουν πέντε λέξεις ελληνικά; Πώς θα βγει τώρα στα κανάλια; Με διερμηνέα;

Ουτε ο Δήμας μίλαγε Ελληνικά οταν πηρε το πρώτο χρυσό.

Ούτε ο Καχι οταν ήρθε στην Ελλάδα.

Και σίγουρα υπάρχουν και άλλοι.

lazar
17-08-04, 19:32
Ούτε ο Καχι οταν ήρθε στην Ελλάδα.


Καλά ο Κάχι ... δεν είχε και λόγο να μιλάει :wink: :lol:

Νικαετός
17-08-04, 19:55
Μερικά σχόλια !! Πρώτον δεν καταλαβαίνω την τακτική , από τη στιγμή που υπάρχει θέμα για τους Ολυμπιακούς γιατί ανοίγουμε άλλα 5 ??? Δεν το γράφω επειδή το άνοιξα εγώ ,αλλά γιατί μπερδευόμαστε :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !!

2. Κανείς δεν μπορεί να αμφισβητήσει την ελληνικότητα των Ρωσοποντίων ,καμμία σχέση με τους Αρμένιους .

3. Ειδικά για τον Κάχι , νομίζω πως έχει σεβαστεί την χώρα που τον υιοθέτησε όσο έλάχιστοι Έλληνες !

4. Τώρα αν μπορεί να αμφισβητηθεί ή όχι το μετάλλιο , θα μου επιτρέψετε να αμφιβάλλω !!! Κανείς ΜΑ κανείς δεν φτάνει τόσο ψηλά χωρίς "βοήθειες" Μακάρι το παλλικάρι να είναι καθαρό για να αντέξει γιατί είναι μόλις 18 και θα τον έχουμε για αρκετά χρόνια ακόμα !!

Νικαετός
17-08-04, 20:03
o jimmy jump?? χα ελεος!



ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ο jimmy !!! Tο άκουσα χθες βράδυ στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ ,από τον ρεπόρτερ που ήταν εκεί !!!

lazar
17-08-04, 20:10
NIKOSEAGLE, ο Ηλιάδης είναι 5 κλάσεις ανώτερος. Δεν είδες τι έκανε με όλους; Λες και ήταν 3 κατηγορίες κατώτεροι.

Για τον Κάχι συμφωνώ. Υπόδειγμα ήθους.

kubiak
17-08-04, 20:31
NIKOSEAGLE, χμμμ, μπορεί όντως να έιναι πολλά τα threads αλλά το άνοιξα μόνο για να σχολιάσουμε τις επιτυχίες και τα μετάλλια... όχι για κάτι γενικότερο... μπορεί να είναι πλεονασμός...

Νικαετός
17-08-04, 21:02
Δεν έχω πρόβλημα , απλά είναι πολλά !!!

Lazar συμφωνώ , κλάσεις ανώτερο το παλληκάρι !! Διαβάστε την ιστορία του έχει ενδιαφέρον !!

zouzouni
17-08-04, 21:08
NIKOSEAGLE Που μπορούμε να την διαβάσουμε την ιστορία του? Έχεις κάποιο link σχετικό? Αν ναι, μπορείς να το παραθέσεις κι εδώ?

Νικαετός
17-08-04, 21:27
Αύριο το πρωί στις εφημερίδες Ζουζούνι ,εγώ απλά άκουσα κάποια πράγματα από την ΝΕΤ νομίζω ή απο την ΕΡΤ.

zouzouni
17-08-04, 21:34
Δηλαδή πάλι θα ξενυχτήσω παρακολουθώντας την εκπομπή του Τσίμα στην ΝΕΤ - ακόμη δεν καταλαβαίνω γιατί ούτε αυτή δεν δείχνουν στην ERT-SAT για τους ομογενείς μας!
:evil:

EvilHawk
17-08-04, 21:44
ακόμη δεν καταλαβαίνω γιατί ούτε αυτή δεν δείχνουν στην ERT-SAT για τους ομογενείς μας!

Γιατί εχουν πουλήσει τα διακαιώματα ακόμα και για τα στιγμιότυπα στην Αμερική!

zouzouni
17-08-04, 21:46
Mα το ZDF που εκπέμπει δορυφορικά, δεν δείχνει δηλαδή στο δορυφορικό πρόγραμμα τα στιγμιότυπα των Γερμανών αθλητών?

Νικαετός
17-08-04, 22:00
Προφανώς η ΕΡΤ δεν έχει πληρώσει δικαιώματα για τους ομογενείς !!! Και η απάντηση της είναι να παρακολουθούν τους αγώνες από τα δίκτυα των κρατών που βρίσκονται !!!!

Φοβερό !!! :| :| :|

lazar
17-08-04, 22:05
Μήπως εννοούμε ότι η ΕΡΤ δεν έχει αγοράσει τα δικαιώματα; Έχει δικαιώματα για να τα πουλήσει; Αυτά, νομίζω, τα πουλάει η Athens 2004. Εκεί ανήκουν και στην ΔΟΕ, έτσι έχω καταλάβει τουλάχιστον.

Νικαετός
17-08-04, 22:10
Προφανώς η ΕΡΤ δεν έχει πληρώσει δικαιώματα για τους ομογενείς !!!



Ακριβώς αυτό είπα Lazar , πληρώνεις για να αγοράσεις κάτι όχι για να πουλήσεις !!! :twisted: :twisted: :twisted:

lazar
17-08-04, 22:13
Γιατί εχουν πουλήσει τα διακαιώματα ακόμα και για τα στιγμιότυπα στην Αμερική!


Αναφερόμουνα σε αυτό του EvilHawk, αλλά από λάθος μου δεν έκανα quote

Νικαετός
17-08-04, 22:27
ουπς !!!

EvilHawk
18-08-04, 00:16
Έχει δικαιώματα για να τα πουλήσει; Αυτά, νομίζω, τα πουλάει η Athens 2004.

Ακριβώς και στην Αμερική υπάρχει αποκλειστικότητα, επομένως η ΕΡΤ δεν εχει δικαίωμα αναμετάδοσης!

sotiriskakos
18-08-04, 01:15
Εγώ πριν καμιά ώρα γύρισα από τένις.Είχα πάει από τις 5 εκεί!Καλά ε, τι να σας πω, τι να μου πείτε...
Είδα τρεις αγώνες ολόκληρους στο μεγάλο στάδιο και κάτι ψιλά στα τριγύρω μικρότερα.

Αλλά νομίζω αξίζει να πω για τον αγώνα της Λένας.Στην αρχή δεν έπαιζε τίποτα σπουδαία πράγματα.Όταν δε ακούγαμε τα <<χαρακτηριστικά>> της κάθε παίκτριας, λέω <<πάει, τον ήπιαμε>>!Η αντίπαλος ήταν πολύ καλή.
Αλλά το πρόβλημα ήταν το κοινό, που υποστήριζε μόνο την ελληνίδα παίκτρια.Και γι' αυτό όταν άρχιζαν να μαζεύονται οι Έλληνες άρχισε και η κάτω βόλτα γι' αυτή.
Η Λένα από το δεύτερο σετ και μετά άρχιζε να παίζει εκπληκτικά.Ο κόσμος οριόταν και γενικά είχαμε ένα συναρπαστικό αγώνα.Έπρεπε να δείτε τι γινόταν όταν σκόραρε ε...

Επίσης δε μπορείτε να φανταστείτε τι γινόταν προς το τέλος που τραυματίστηκε και μετά ξανασηκώθηκε.Χαμός...
Δεν ξέρω από την τηλεόραση τι φαινόταν, πάντως αυτός ο αγώνας για μένα άξιζε χρυσό.Νομίζω ήταν ανεπανάληπτος.

chrispen
18-08-04, 01:21
Ρε παιδιά η ιστορία με τους ομογενείς κάποτε πρέπει να σταματήσει.. ποιόν είχε Έλληνα τωρα αυτος ο Ηλιάδης δηλαδή ? Τον πατέρα ποθ ήξερε δεν ήξερε 5 λέξεις? Ο ίδιος που ούτε καλημέρα δεν ξέρει να πεί ? ΕΛΕΟΣ όχι άλλους γεωργιαννυς -και καλα- ρωσσοπόντιους κλπ κλπ. Τέτοιους Ολυμπιονίκες να τους χαίρεστε.. εγώ ευχαριστήθηκα τα παιδιά στις καταδύσεις εχτές οχι τον "Ηλιαδof"

lazar
18-08-04, 01:26
εγώ ευχαριστήθηκα τα παιδιά στις καταδύσεις εχτές οχι τον "Ηλιαδof"


Κι αυτοί από τον Πόντο είναι πάντως! Αν πρόσεξες, ο μπαμπάς τους έπαιζε ποντιακή λύρα στο σπίτι. Δεν ξέρω όμως, περισσότερα.

EvilHawk
18-08-04, 01:44
Τί φοβερή μιζέρια αποπνέουμε ώρες ώρες οι Ελληνες!
Είνα καταθλιπτικό!

ps.Πατέρας του Ολυμπιονίκη είναι ο ομοσπονδιακός προπονητής του τζούντο Νίκος Ηλιάδης!

chrispen
18-08-04, 01:55
...ο οποίος μιλούσε πολύ καλά τα ελληνικά...

lazar
18-08-04, 01:57
Τί φοβερή μιζέρια αποπνέουμε ώρες ώρες οι Ελληνες!
Είνα καταθλιπτικό!

ps.Πατέρας του Ολυμπιονίκη είναι ο ομοσπονδιακός προπονητής του τζούντο Νίκος Ηλιάδης!

EvilHawk, ο πατέρας του ενός από τις καταδύσεις έπαιζε ποντιακή λύρα. Όχι του τζουντόκα. Διευκρινιστικό είναι, μήπως παρεξήγησες.

EvilHawk
18-08-04, 02:29
Δεν το έλεγα για εσένα αγαπητέ lazar, εξάλλου μετά απο τόσο καιρό και μυνήματα δεν υπάρχει περίπτωση να σε παρεξηγήσω :wink:

apos74
18-08-04, 03:30
Πραγματι, απ'οτι ακουσα, ο Ηλιαδης, ηρθε στην Ελλαδα το 1998.

Δεν μπορω να καταλαβω πως μεσα σε 6 ολοκληρα χρονια δεν εμαθε να μιλαει Ελληνικα.

Λογω της φυσης της δουλειας μου, ερχομαι σε επαφη με πολλους Ρωσοποντιους, Αρμενιους, Γεωργιανους κλπ.

Μεσα σε 2 το πολυ 3 χρονια, μιλανε παρα πολυ καλα τα Ελληνικα και ειδικα τα νεαρης ηλικιας ατομα.

Σε ορισμενες μαλιστα περιπτωσεις, μιλανε τοσο καλα τα Ελληνικα που αδυνατεις να καταλαβεις οτι δεν γεννηθηκαν στην Ελλαδα και οτι εμαθαν τα Ελληνικα πριν μερικα χρονια.

Παντως, να πω την αληθεια, ενω απο τη μια, χαρηκα για το χρυσο, απο την αλλη, μου κακοφανηκε οτι δεν μπορουσε να πει δυο λογια στα Ελληνικα (εστω με πολλα λαθη) και αναγκαζοταν ο πατερας του (που και αυτος 11 χρονια στην Ελλαδα, τα μιλαει πολυ χαλια) να εκτελει χρεη διερμηνεα.

Τουλαχιστον, ελπιζουμε στην Ολυμπιαδα του Πεκινου, να εχει μαθει την Ελληνικη γλωσσα και να ξαναπαρει το χρυσο μεταλλιο.

opimis
18-08-04, 09:11
Είδα πρόσφατα την ταινία «πολίτικη κουζίνα» και άκουσα μια ατάκα σε αυτήν, που δεν την είχα σκεφτεί ποτέ: ...από την Κωνσταντινούπολη μας έδιωξαν σαν Έλληνες και στην Ελλάδα μας υποδέχτηκαν σαν Τούρκους...

Κάπως έτσι ήταν η φράση. Νομίζω τα λέει όλα!



Edit: διόρθωσα την ατάκα της ταινίας «πολίτικη κουζίνα», όπως πολύ σωστά παρατήρησε ο sa1901
Στην ουσία δεν αλλάζει το νόημα, απλά η λέξεις.

chrispen
18-08-04, 11:15
opimis η φράση αυτή αναφερόταν στους μετρανάστες που ήρθαν με την Μικρασιατική καταστροφή και φυσικά επειδή ήταν πάρα πολλοι και έπαιρναν τις δουλειές των άλλων Ελλήνων αυτο τους κακοφαινόταν , μην συγχέεις τις καταστάσεις..
Είναι τόσο κακό να θέλεις τους πρωταθλήτές μας να μιλάνε ελληνικά και να μην έρχονται στην Ελλάδα γιατα 80 εκατομμύρια , την αναγνώριση και την ισόβια σύνταξη που προσφέρει το Ολυμπιακό μετάλιο

panos72
18-08-04, 11:26
πάντως από χθες το απόγευμα που πήρε ο Ηλιάδης το χρυσό, μέχρι και αργά το βράδυ πολύς κόσμος δεν το γνώριζε, και ίσως η χαμηλών τόνων προβολή αυτού του μεταλλίου, να οφείλεται σε αυτό ακριβώς το γεγονός που αναφέρετε πιο πάνω...

δεν μιλάει ελληνικά, δεν μπορείς εύκολα να του πάρεις συνέντευξη, δεν πουλάει γενικά και το τζούντο... αστα να πάνε.

το θέμα με τους μη ιθαγενείς αθλητές που αγωνίζονται με τα χρώματα πολλών χωρών έχει τεθεί και στο παρελθόν πολλές φορές... προσωπική μου άποψη είναι να αγωνίζεται ο καθένας με όποια χώρα του αρέσει, χωρις όμως να έχει το δικαίωμα να αλλάξει χρώματα στην διάρκεια της καριέρας του.

@ ADSLgr.com All rights reserved.