PDA

Επιστροφή στο Forum : ipv6 enable



konstantinosmis
19-07-14, 18:52
Γειά σας. Έχω vdsl από cyta και θα ήθελα να μάθω αν μπορεί να ενεργοποιηθει το ipv6 ώστε να λειτουργεί παράλληλα με το ipv4 στο p.rg av4202n. Μπορεί να γίνει αυτό, το υποστηριζει το μοντεμ;

CytaRep
21-07-14, 15:13
Γειά σας. Έχω vdsl από cyta και θα ήθελα να μάθω αν μπορεί να ενεργοποιηθει το ipv6 ώστε να λειτουργεί παράλληλα με το ipv4 στο p.rg av4202n. Μπορεί να γίνει αυτό, το υποστηριζει το μοντεμ;

Αγαπητέ Πελάτη,

Σας ενημερώνουμε ότι αυτή την στιγμή η απόδοση IPv6 σε τελικό χρήστη δεν είναι δυνατή. Σύντομα όμως θα μπορεί να δοθεί σε πιλοτική φάση στους συνδρομητές μας.

Παραμένουμε στη διάθεση σας

konstantinosmis
08-09-14, 23:01
γειά σας. θα μπορούσε να επιτραπει στο firewall του μόντεμ σας να αφήνει να περνούν σήματα ping ICMP ώστε να μπορεσω να ενεργοποιησω το ipv6? Χρησιμοποιω ηδη το μοντεμ σας σε bridge με δικο μου μοντεμ και θα ηθελα να μπορεσω να σεταρω και το ipv6 αλλα το firewall του μοντεμ σας μλοκάρει τα σηματα icmp.

CytaRep
09-09-14, 15:57
γειά σας. θα μπορούσε να επιτραπει στο firewall του μόντεμ σας να αφήνει να περνούν σήματα ping ICMP ώστε να μπορεσω να ενεργοποιησω το ipv6? Χρησιμοποιω ηδη το μοντεμ σας σε bridge με δικο μου μοντεμ και θα ηθελα να μπορεσω να σεταρω και το ipv6 αλλα το firewall του μοντεμ σας μλοκάρει τα σηματα icmp.

Αγαπητέ Πελάτη,

Αναφορικά με το ερώτημά σας, αρμόδιος εκπρόσωπος της εταιρείας μας έχει ήδη επικοινωνήσει μαζί σας προς ενημέρωση για όλα τα ζητήματα που θέτετε.

Παραμένουμε στη διάθεσή σας

@ ADSLgr.com All rights reserved.