PDA

Επιστροφή στο Forum : Αίτηση Υπαναχώρησης



bill4never
24-07-14, 11:11
Καλημέρα και συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που κάνετε εδω πέρα...

Είχα κάνει αίτηση για triple play και έπειτα έκανα αίτηση υπαναχώρησης μέσα στο διάστημα στο οποίο είχα δικαίωμα ώστε να παραμείνω σττον πάροχο μου. Από τότε έχω υποστεί αρκετή ταλαιπωρία καθώς συνέχιζαν να έρχονται μηνύματα στο κινητό μου, ήρθε router το οποίο επέστρεψα σε κατάστημα σας, με πηραν τηλέφωνο για την εγκατάσταση και το ακύρωσα, ενώ παράλληλα το τμήμα σας με διαβεβαίωνε πως προχωράει η αίτηση ακύρωσης κανονικά. Το αποκορύφωμα σήμερα είναι η ενεργοποιήση της υπηρεσίας σας και η μεταφορά μου σε εσάς παρόλο την αίτηση ακύρωσης, λόγω λάθους του συστήματος σας μου είπαν. Επικοινώνησα με το τμήμα σας (μου έχει γίνει φραγή προς οποιονδήποτε άλλο αριθμό) και μου είπαν ότι απλά θα πρέπει να πάρει ο πάροχος μου πίσω την γραμμή. Οπώς ενημερώθηκα όμως αυτό μπορεί να πάρει έως 20 μέρες. Οπώς καταλαβαίνετε έχω ταλαιπωρηθεί αρκετά ενώ ενέργησα ακρίβως όπως μου είχε υποδειχθεί και ενώ με διαβεβαίωναν απο το τμήμα σας, παρακαλώ τι μπορούμε να κάνουμε;

Forthnet.Nova.Rep1
24-07-14, 11:37
Καλησπέρα bill4never,

Στείλε μας ένα dm με ένα τηλέφωνο επικοινωνίας και τον αριθμό της σύνδεσης να δούμε τι έχει συμβεί.

Παναγιώτης, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.