PDA

Επιστροφή στο Forum : WIND ΣΠΑΡΤΗ



DREAMBOX
01-08-14, 12:27
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
Έχει κάποιος εμπειρία του δικτυου σταθερης τηλεφωνιας στη πόλη της Σπάρτης..????

MitsosDaBest13
02-08-14, 21:52
Εγώ έχω καταγωγή από Σπάρτη, οι γονείς μου μένουν εκεί.

Τώρα όσον αφορά τη WIND, αν θες ίντερνετ για απλά πράγματα όπως να σερφάρεις ή να βλέπεις βίντεο, μια χαρά είναι η WIND. Αν όμως κάποιος από εσάς στο σπίτι παίζει "βαριά" online παιχνίδια όπως League Of Legends, FIFA κ.λ.π., μπορεί να κολλάει λίγο. Είχαν οι δικοί μου WIND μέχρι Τέλη Ιουνίου και τους το γύρισα σε HOL.

Γενικά πάντως μια χαρά είναι η WIND στη Σπάρτη και με το τηλέφωνο όλα εντάξει. Απλά μόνο στα online games και τα Pings έχει ένα μικρό θέμα... ;)

DREAMBOX
02-08-14, 23:22
Εγώ έχω καταγωγή από Σπάρτη, οι γονείς μου μένουν εκεί.

Τώρα όσον αφορά τη WIND, αν θες ίντερνετ για απλά πράγματα όπως να σερφάρεις ή να βλέπεις βίντεο, μια χαρά είναι η WIND. Αν όμως κάποιος από εσάς στο σπίτι παίζει "βαριά" online παιχνίδια όπως League Of Legends, FIFA κ.λ.π., μπορεί να κολλάει λίγο. Είχαν οι δικοί μου WIND μέχρι Τέλη Ιουνίου και τους το γύρισα σε HOL.

Γενικά πάντως μια χαρά είναι η WIND στη Σπάρτη και με το τηλέφωνο όλα εντάξει. Απλά μόνο στα online games και τα Pings έχει ένα μικρό θέμα... ;)
ok σε ευχαριστώ....ο αδελφός μου έρχεται φοιτητής εκεί.......για απλό σερφαρισμα ενδιαφέρεται.....

@ ADSLgr.com All rights reserved.