PDA

Επιστροφή στο Forum : Αδύνατη η επικοινωνία με εξυπηρέτηση ΟΤΕ!!



Vitruvian78
22-08-14, 13:23
Ο χρόνος αναμονής στο τηλέφωνο είναι απαράδεκτος! Όσες φορές προσπαθησα να επικοινωνήσω απλά εκνευρίστηκα και το έκλεισα. Είδα στην ιστοσελίδα του ΟΤΕ την επιλογή να σε καλέσουν. Το έκανα, με πήρανε τηλέφωνο το μεσημέρι, απο το πρωί που ζήτησα να με καλέσουν, ήμουν στη θάλασσα, δεν το ακουσα να απαντήσω. Εκτοτε δεν με ξαναπήρανε. Το κοντινότερο κατάςτημα Γερμανός είναι 20 χλμ μακρυά και ΟΤΕ 56 χλμ! Φοβερή εξυπηρέτηση έχει ο ΟΤΕ!! Και μετά αν πας σε καταστημα Γερμανός σου κατηγορούνε τους εναλλακτικούς για την ποιότητα υπηρεσιών και εξυπηρέτησης!!

crueltas
22-08-14, 15:39
Θα είναι σε διακοπές οι περισσότεροι :)

deniSun
22-08-14, 17:49
Ο χρόνος αναμονής στο τηλέφωνο είναι απαράδεκτος! Όσες φορές προσπαθησα να επικοινωνήσω απλά εκνευρίστηκα και το έκλεισα. Είδα στην ιστοσελίδα του ΟΤΕ την επιλογή να σε καλέσουν. Το έκανα, με πήρανε τηλέφωνο το μεσημέρι, απο το πρωί που ζήτησα να με καλέσουν, ήμουν στη θάλασσα, δεν το ακουσα να απαντήσω. Εκτοτε δεν με ξαναπήρανε. Το κοντινότερο κατάςτημα Γερμανός είναι 20 χλμ μακρυά και ΟΤΕ 56 χλμ! Φοβερή εξυπηρέτηση έχει ο ΟΤΕ!! Και μετά αν πας σε καταστημα Γερμανός σου κατηγορούνε τους εναλλακτικούς για την ποιότητα υπηρεσιών και εξυπηρέτησης!!

Ο ΟΤΕ το μόνο που έχει αυτή την στιγμή είναι τεχνική υποδομή.
Όλα τα άλλα είναι μαύρα χάλια.
Τιμές στα ύψη, εξυπηρέτηση ανύπαρκτη, ψηφιακές ευκολίες επί πληρωμή κλπ κλπ κλπ.
Προσωπική μου άποψη... και να σου απαντούσαν πιστεύεις ότι θα λυνόταν το θέμα σου;
Εδώ και ένα χρόνο ο ΟΤΕ είναι σε κατάσταση αποσύνθεσης...

babis3g
23-08-14, 12:06
υπαρχει και εδω ενα απομοιο περιστατικο που μαλλον δεν ειναι το μονο
http://www.adslgr.com/forum/threads/832186-%CE%9F%CE%A4%CE%95-%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CF%83%CE%B1%CE%BD%CE%B5-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%80%CE%AD%CF%82

alan sirer
23-08-14, 16:17
αντιθετα με εμενα παντα βρσκω γραμμη εδω και 20 μερες που εχω ενα θεμα με το ιντερνετ και εχει ερθει και 2 φορες τεχνικος στο σπιτι χωρις να τον καλεσω.

deniSun
23-08-14, 16:59
αντιθετα με εμενα παντα βρσκω γραμμη εδω και 20 μερες που εχω ενα θεμα με το ιντερνετ και εχει ερθει και 2 φορες τεχνικος στο σπιτι χωρις να τον καλεσω.

Αυτό θα πει υποστήριξη.
Πριν καταλάβεις εσύ ότι είχες βλάβη, ήρθε αυτός για να σου την διορθώσει...

@ ADSLgr.com All rights reserved.