PDA

Επιστροφή στο Forum : NBC meets Kalomira



nova
23-08-04, 00:43
Billy meets Kalomira, Greece's newest "Idol."

http://www.nbcolympics.com/accessathens/index.html

:shock:

coftaras
23-08-04, 00:52
Πρέπει να ομολογήσουμε ότι το NBC είχε τρομερή αποκλειστικότητα .Η Καλομοίρα η Μαντόνα της Ελλάδος. Ειλικρινά ζηλεύω τον δημοσιογράφο που της πηρέ την συνέντευξη. Ίσως η πιο σημαντική στιγμή της καριέρας του. :lol: :lol:

euromedi
23-08-04, 01:43
cOFTARA . μάλλον ζηλέυεις την τύχη της , το μυαλό της , το IQ της και την διασημότητά της . Από φωνή .... φωνή αλλά από κορμί ... φωνάρα !!!Τώρα λέγεται καλομοίρα , σε 2-3 μήνες θα λέγετε κακομοίρα. Αλήθεια δεν μου λέτε ? μήπως έχει δει κανεις τον Πρόδρομο από το Big Brother ? Έτσι όπως χάθηκε ο Πρόδρομος , έτσι ακριβώς θα χαθεί η καλομοίρα , η κακομοίρα και όλοι οι άλλοι οι κακομοίριδες που τους χρησιμοποιούν τα κανάλια για να βγάζουν κανένα ευροπουλάκι παραπάνω.

coftaras
23-08-04, 01:52
cOFTARA . μάλλον ζηλέυεις την τύχη της , το μυαλό της , το IQ της και την διασημότητά της . Από φωνή .... φωνή αλλά από κορμί ... φωνάρα

Καλα εχεις δει τι κορμαρα εχω εγω?(σιγα το πραγμα για 15 κιλα παραπανω)
Καλα εχεις ακουσει τι φωναρα εχω?(σιγα το πραγμα επειδη ειμαι λιγο παραφωνος)
Εγω λοιπον με τετοια ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ προσοντα γιατι να μην βγω στο NBC :lol: ? Ε!!!ΝΑΙ λοιπον ΖΗΛΕΥΩ γιατι ειμαι ψωνιο . :lol: :lol: Αντε μην τα παρω :lol: :lol:
Ακου η Κακομοιρα εεεε η Καλομοιρα ηθελα να πω στο NBC :lol: :lol:

kubiak
23-08-04, 02:25
όλοι οι άλλοι οι κακομοίριδες που τους χρησιμοποιούν τα κανάλια για να βγάζουν κανένα ευροπουλάκι παραπάνω.

μήπως εννοείς "κανά μάτσο εκ. ευρωπουλάκια";

φιλικά...

chrispen
23-08-04, 22:53
kubiak είσαι βαθιά νυχτωμένος αν νομίζεις οτι βγάζουν λεφτά σοβαρά αυτοι.. οι πρώην ρεαλιτάδες και τα συναφή..

kubiak
23-08-04, 23:57
chrispen, με παρεξήγησες αν νόμισες ότι μιλούσα για τους συμμετέχοντες σαν "παίχτες' στα reality...

για τα κανάλια μιλούσα που "συμμετέχουν" και "συμβάλλουν" στην αναβάθμιση του τηλεοπτικού προγράμματος και της ζωής μας γενικότερα και το κάνουν αυτό από ανιδιοτέλεια...

αλλά, τέτοια θέλουμε, τέτοια εισπράττουμε...

(φυσικά δεν αναφέρομαι σε όλους στην τελευταία πρόταση)...

φιλικά...

giwrgosth
24-08-04, 00:09
"Αν θέλετε να φύγει από το big brother η Καλομοίρα στείλτε SMS στο 4444 γράφοντας ΚΑΛ, αν θέλετε να φύγει ο Πρόδρομος καλέστε απλά το 90123456789 και πείτε δυνατά και καθαρά... όξω φούστη απ΄την παράγκα!"
Χρέωση SMS 1,2 € το ένα, για 090 χρέωση 1,2 € τα 15"...
Μικρούτσικος: Λάβαμε 1.000.000 SMS για την ψηφοφορία...
1.000.000 επί 1,2 πόσο κάνει βρε παιδιά???
Αλλά καλά κάνουν, αφού βρίσκουν...

Papous
24-08-04, 00:21
1.000.000 επί 1,2 πόσο κάνει βρε παιδιά???


Κάνει τον τέλειο τρόπο για το κανάλι να έχει καταπληκτικά έσοδα με ελάχιστα έξοδα!
Πουλάει και τα CD με τα “αστέρια” και παίρνει και την super duper υπεραξία των διαφημίσεων λόγω ακροαματικότητας 40+%

Και μετά περιμένω και εγώ ο βλάξ να δω καμιά ταινία της προκοπής. Γιατί να βάλουν ταινία? Για να πληρώνουν δικαιώματα? :evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.