PDA

Επιστροφή στο Forum : Ρυθμιση χρεους



ntisco
12-09-14, 21:11
Καλησπερα σας.
Ειμια κατωχος του τηλεφωνο 2112138235.Και σας γραφω αυτο το ποστ για να σας ζητησω μια ρυθμιση χρεους μου για να μπορεσω να ανταπεξερθω και εγω αοεναντι σας.
Προσφατα απο 2play εγινα 3play με φουλ νοβα.Εκανα λοιπον μια ρυθμιση και χρωσταω 1δοση 41 ευρω.Σε επαφη μου με το τμημα με ενημερωσαν οτι εαν δεν ξοφλησω την δωση δεν μπορω να κανω ρυθμιση..Αυτο που σας ζηταω ειναι μηπω μπορει καποιος να με βοηθησει στο να γινει αυτη η ρυθμιση γιατι απολυθηκα απο την εργασια μου προσφατα και γιαυτο δεν μπορεσα να ανταπεξερθω στην οφειλη μου αυτη.Ειμουνα τυπικος στα χρεη μου αλλα απολυθηκα και δεν μπορεσα για 2 μηνες να ανταπεξελθω.Ευτηχως βρηκα νεα εργασια αλλα πληρωνωμαι στο τελος του μηνα.Αν σας ειναι ευκολο και για τον λογο οτι εχω 2 μικρα παιδακια και ανα πασα στιγμη μπορει να χρειαστω το τηλεφωνο ας μου γινει η ρυθμιση για να μπορεσω παλι να ειμαι σωστος.
Σας παρακαλω παρα πολυ μια μικρη εξυπηρετηση.

Σας ευχαριστω πολυ και ελπιζω στην βοηθεια σας

Forthnet.Nova.Rep1
12-09-14, 21:43
Καλησπέρα ntisco.

Λυπούμαστε για όλα τα παραπάνω.

Βλέπουμε οτι υπάρχει ήδη υπόλοιπο σε διακανονισμό υπάρχουσας οφειλής, ωστόσο θα μεταφέρουμε το μήνυμά σου στο αρμόδιο τμήμα και θα επανέλθουμε προς ενημέρωσή σου.

Αλέξης, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.