PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet 2Play Απεριόριστα 24,90€



johann69
22-09-14, 13:47
Νεα προσφορα απο forthnet.

144455

katmantou
25-09-14, 10:32
Για κάποιον που θέλει να έχει πολλές ώρες δωρεάν κινητά απο σταθέρο είναι καλή προσφορά αφού δίνει 12 ώρες δωρεάν σε κινητά .

thanasis38
01-10-14, 14:28
Η προσφορά ισχύει μόνο για νέους συνδρομητές, και για 18 μήνες σύμβαση.

vourkaribeach
02-10-14, 11:03
Μετά τους 18 μήνες ποιο θα είναι το τελικό ποσό πληρωμής;

phantom
02-10-14, 12:17
Μετά τις 18 μήνες η τιμή είναι ίδια και δεν αλλάζει αφού είναι για πάντα . Εδώ τα λέει και πιο αναλυτικά http://www.forthnet.gr/ServicesBasketForm.aspx?a_id=7296

vourkaribeach
02-10-14, 17:47
Ευχαριστω!

makis64
12-10-14, 05:16
Καλησπέρα μια διευκρίνηση αν κάποιος μπορεί να με διαφώτιση στα εξής

Είμαι συνδρομητής στο Forthnet 2Play Απεριόριστα 24,90€ και το συμβόλαιο μου που έχω από πέρσι έληξε πριν 2-3 ήμερες. Στις αλλεπάλληλες οχλήσεις από την εταιρεία προς έμενα για νέο συμβόλαιο, υπάρχει διαφωνία στο παρακάτω
Ζητώ να έχω το πρόγραμμα 2Play απεριόριστα 24,90€ + της 12 ώρες για κινητά που διαφημίζουν, και η απάντηση τους είναι ότι αυτό μπορεί να γίνει ΜΟΝΟ μέσω web αίτησης, και καλά ως εδώ...
ΆΛΛΑ χωρίς να έχω το 18νηνο συμβόλαιο που προβλέπεται στα χέρια μου!. Θα υπάρχει μόνο η ηχογραφημένη συνομιλία που θα υπάρξει μέσω τηλεφώνου!!! Αυτή είναι η απάντηση τους!
Και ρωτώ. Ποσό νόμιμο μπορεί να είναι αυτό!!! Ποιος με διασφαλίζει!! η ηχογραφημένη συνομιλία??!!
Έχει κάποιος από εσάς δεχθεί μια τέτοιου είδους δέσμευση χωρίς συμβόλαιο στα χέρια του.
Διαφωτίστε με γιατί θα τρελαθούμε με την πάρτη τους! Ευχαριστώ πολύ

dfourt
12-10-14, 13:17
ΆΛΛΑ χωρίς να έχω το 18νηνο συμβόλαιο που προβλέπεται στα χέρια μου!. Θα υπάρχει μόνο η ηχογραφημένη συνομιλία που θα υπάρξει μέσω τηλεφώνου!!! Αυτή είναι η απάντηση τους!
Και ρωτώ. Ποσό νόμιμο μπορεί να είναι αυτό!!! Ποιος με διασφαλίζει!! η ηχογραφημένη συνομιλία??!!
Έχει κάποιος από εσάς δεχθεί μια τέτοιου είδους δέσμευση χωρίς συμβόλαιο στα χέρια του.
Διαφωτίστε με γιατί θα τρελαθούμε με την πάρτη τους! Ευχαριστώ πολύ
Δεν είναι κάτι που θα πρέπει να σε ανησυχεί αυτό, είναι κοινή πρακτική να γίνεται ανανέωση συμβόλαιου με αυτόν τον τρόπο.Αν θες να είσαι καλυμμένος σε περίπτωση που στραβώσει κάτι, μπορείς να τους ηχογράφησεις και εσύ (αφού φυσικά τους ενημερώσεις σχετικά).

Έχω κάνει στο παρελθόν τηλεφωνικό συμβόλαιο με forthnet, χωρίς κανένα πρόβλημα.

makis64
13-10-14, 00:48
Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου , άλλα αυτή η πρακτική είναι για έμενα το λιγότερο παράλογη, η και παράνομη!
Είναι σαν να πάω στο κατάστημα τους να τους πληρώσω ωφελούμενο λογαριασμό χωρίς να μου δώσουν την νόμιμη. απόδειξη!!
Ποιο αστροπελέκι νους, από δαύτους εκεί στην εταιρεία τους, εφαρμόζει τέτοιες πρακτικές άνομες!
Βεβαίως τους είπα για σας και χαρα σας πηγαίνοντας σε άλλο παροχο.
Σε ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση

yiannis010
13-10-14, 01:05
Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου , άλλα αυτή η πρακτική είναι για έμενα το λιγότερο παράλογη, η και παράνομη!
Είναι σαν να πάω στο κατάστημα τους να τους πληρώσω ωφελούμενο λογαριασμό χωρίς να μου δώσουν την νόμιμη. απόδειξη!!
Ποιο αστροπελέκι νους, από δαύτους εκεί στην εταιρεία τους, εφαρμόζει τέτοιες πρακτικές άνομες!
Βεβαίως τους είπα για σας και χαρα σας πηγαίνοντας σε άλλο παροχο.
Σε ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση
έχεις απόλυτο δίκιο και θεωρώ επίσης απαράδεκτο το γεγονός ότι δεν έχουμε συμβόλαια στα χέρια μας μετά α[πτον πρώτο χρόνο(και αναφέρομαι σε όλες τις εταιρείες).... ούτε μειλ δέχονται να σου στείλουν το οποιο να αναφέρει επίσημα αυτά που προσφερουν και για το διαστημα που τα προσφερουν?δεν ειναι βέβαι συμβόλαιο αλλα έχεις κάτι στο χέρι σου

ps.yellow
14-10-14, 10:05
παιδιά σε αυτές τις περιπτώσεις καλύτερα να απευθυνόμαστε στο forthnet support ώστε να ξέρουμε τι μας γίνεται .

JethroTull
17-10-14, 20:25
Μετά τις 18 μήνες η τιμή είναι ίδια και δεν αλλάζει αφού είναι για πάντα . Εδώ τα λέει και πιο αναλυτικά http://www.forthnet.gr/ServicesBasketForm.aspx?a_id=7296

Θεωρητικά αυτό ισχύει. Πρακτικά δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να στο εγγυηθεί κάποιος εφόσον λήξει το συμβόλαιο.

Σε εμένα πάντως το συμβόλαιο που υπέγραψα έχω την εντύπωση ότι έγραφε 12 μήνες!

Darth Revan
29-10-14, 17:47
Η τιμή είναι τελική με ΦΠΑ;

Roussos
30-10-14, 12:15
Η τιμή είναι τελική με ΦΠΑ;

Εδώ τα λέει πιο αναλυτικά http://www.forthnet.gr/media/2play/forthnet_2play_price-list-2013.pdf

Chrisk6
30-10-14, 19:28
Σημερα εγινε τηλεφωνικα η αιτηση για αλλαγη της γραμμης απο οτε σε forthnet. Αυριο μου ειπανε θα περασουνε να υπογραψω το συμβολαιο που θα το φερει ενας κουριερ.
Αν κατσει αντιπροσφορα του οτε στο ενδιαμεσο τι γινεται αληθεια? Ο οτε την αιτηση φορητοτητας την βλεπει αφου παρει υπογεγραμμενο το συμβολαιο η forthnet η απο σημερα αρχισανε τις διαδικασιες αλλαγης?
Εχει κατσει σε καποιον κατι αντιστοιχο?

kmyst
30-10-14, 20:21
Σημερα εγινε τηλεφωνικα η αιτηση για αλλαγη της γραμμης απο οτε σε forthnet. Αυριο μου ειπανε θα περασουνε να υπογραψω το συμβολαιο που θα το φερει ενας κουριερ.
Αν κατσει αντιπροσφορα του οτε στο ενδιαμεσο τι γινεται αληθεια? Ο οτε την αιτηση φορητοτητας την βλεπει αφου παρει υπογεγραμμενο το συμβολαιο η forthnet η απο σημερα αρχισανε τις διαδικασιες αλλαγης?
Εχει κατσει σε καποιον κατι αντιστοιχο?

Από όταν υπογράφεις την αίτηση φαίνεται την επόμενη στον ΟΤΕ. Αν σε καλύπτει η αντιπροσφορά του ΟΤΕ καλύτερα πηγαίνε σε ένα κατάστημα forthnet και κάνε ακύρωση φορητότητας. Σου δίνουν και χαρτί οπότε είσαι απόλυτα καλυμμένος.

dfourt
31-10-14, 10:37
Αν δεχθείς αντιπροσφορά του ΟΤΕ (θα σου κάνουν σίγουρα, το θέμα είναι αν θα τη δεχθείς), θα πρέπει το συντομότερο δυνατό να στείλεις ακύρωση αιτήματος στη Forthnet, ώστε να προλάβεις να σταματήσει η διαδικασία και να μην ενεργοποιηθείς στη Forthnet.

Κατά 99% το αίτημα φορητότητας το κάνουν αφού λάβουν την αίτηση από τον κούριερ. (Εκτός αν σου ζήτησαν να τους την στείλεις με fax)

Εδώ (http://www.forthnet.gr/BroadbandStatus.aspx?a_id=4357) παρακολουθείς την πορεία της ενεργοποίησής σου στη Forthnet. Σύντομα, θα δεις και την ημερομηνία που θα γίνει το αίτημα για φορητότητα από τη Forthnet στον ΟΤΕ, καθώς και την αναμενόμενη ημερομηνία ενεργοποίησης στη Forthnet.

Πάνος21
01-11-14, 05:51
Προσωπικα ημουν forthnet σε προηγούμενο συμβόλαιο και επειδή ήθελα να πάω σε άλλο πάροχο μου έκαναν αυτή την προσφορά. Και συμφέρει τρελά.

kmyst
01-11-14, 11:22
Προσωπικα ημουν forthnet σε προηγούμενο συμβόλαιο και επειδή ήθελα να πάω σε άλλο πάροχο μου έκαναν αυτή την προσφορά. Και συμφέρει τρελά.

Μιλάς για προσφορά 24,9€ για 2play;

corduroy27
03-11-14, 18:01
Έτυχε να δω την προσφορά χθες. (ψάχνομαι κατά καιρούς...)
Δε χρειάστηκε πολύ σκέψη.
Τα τελευταία 4,5 χρόνια είμαι στην On Telecoms, (χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα).
Όμως η προσφορά είναι πολύ καλή για όποιον χρειάζεται χρόνο και προς σταθερά και προς κινητά. (γλυτώνεις επιπλέον χρήματα από τις λιγότερες κάρτες ανανέωσης, πακέτα κλπ. στο κινητό)

Έστειλα λοιπόν το Online αίτημα χθες το μεσημέρι και σήμερα με κάλεσε μια κοπέλα από την Forthnet.
Αφού με ενημέρωσε αναλυτικά και ξεκάθαρα για το τι ισχύει, κανονίσαμε ραντεβού για το courier (για το συμβόλαιο).
Το καλό είναι ότι ενώ στον courier υπογράφεις κανονικά, σου δίνουν λέει κάποιες ώρες προθεσμία να το διαβάσεις με την ησυχία σου και αν θέλεις μπορείς να το ακυρώσεις!
Αν ισχύει στην πράξη αυτό, είναι πολύ καλό.

Επίσης ρώτησα αν μπορώ να επιλέξω εξοπλισμό, (από αυτά που δίνει η Forthnet φυσικά).
Αφού ρώτησε κάποιον υπεύθυνο, μου απάντησε ότι από την στιγμή που λάβω μήνυμα ότι η αίτησή μου έγινε αποδεκτή, (μετά την υπογραφή του συμβολαίου),
έχω τη δυνατότητα να πάω σε κάποιο κατάστημα και να παραλάβω τον εξοπλισμό που θέλω. Υποθέτω αρκεί να είναι διαθέσιμος.
Διαφορετικά θα επικοινωνήσουν μαζί μου για αποστολή μέσω courier (ή από κατάστημα αν με βολεύει) του THOMSON που δίνουν συνήθως...

Ως χρόνο ενεργοποίησης μου είπε 10 εργάσιμες περίπου...
Ήμουν και παλιότερα περάτης στης Forthnet και είχα κάποια θέματα με αποσυνδέσεις.
Ελπίζω τώρα να είναι καλύτερα τα πράγματα. Ναι μεν το πελατολόγιό τους έχει αυξηθεί αλλά ελπίζω να έχει αναβαθμιστεί αντίστοιχα και το δίκτυό τους.

JethroTull
04-11-14, 22:24
Επίσης ρώτησα αν μπορώ να επιλέξω εξοπλισμό, (από αυτά που δίνει η Forthnet φυσικά).
Αφού ρώτησε κάποιον υπεύθυνο, μου απάντησε ότι από την στιγμή που λάβω μήνυμα ότι η αίτησή μου έγινε αποδεκτή, (μετά την υπογραφή του συμβολαίου),
έχω τη δυνατότητα να πάω σε κάποιο κατάστημα και να παραλάβω τον εξοπλισμό που θέλω. Υποθέτω αρκεί να είναι διαθέσιμος.
Διαφορετικά θα επικοινωνήσουν μαζί μου για αποστολή μέσω courier (ή από κατάστημα αν με βολεύει) του THOMSON που δίνουν συνήθως...

Ως χρόνο ενεργοποίησης μου είπε 10 εργάσιμες περίπου...
Ήμουν και παλιότερα περάτης στης Forthnet και είχα κάποια θέματα με αποσυνδέσεις.
Ελπίζω τώρα να είναι καλύτερα τα πράγματα. Ναι μεν το πελατολόγιό τους έχει αυξηθεί αλλά ελπίζω να έχει αναβαθμιστεί αντίστοιχα και το δίκτυό τους.

και εμένα μου είπαν ότι δίνουν thompson... αλλά τελικά μου έστειλαν zte παρόλο που τους τόνισα ότι δεν θέλω zte!

Κατά τ'άλλα είμαι ικανοποιημένος. Η γραμμή κλειδώνει στα 17-18mbps χωρίς αποσυνδέσεις.

DB7
05-11-14, 11:17
Έτυχε να δω την προσφορά χθες. (ψάχνομαι κατά καιρούς...)
Δε χρειάστηκε πολύ σκέψη.
Τα τελευταία 4,5 χρόνια είμαι στην On Telecoms, (χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα).
Όμως η προσφορά είναι πολύ καλή για όποιον χρειάζεται χρόνο και προς σταθερά και προς κινητά. (γλυτώνεις επιπλέον χρήματα από τις λιγότερες κάρτες ανανέωσης, πακέτα κλπ. στο κινητό)

Έστειλα λοιπόν το Online αίτημα χθες το μεσημέρι και σήμερα με κάλεσε μια κοπέλα από την Forthnet.
Αφού με ενημέρωσε αναλυτικά και ξεκάθαρα για το τι ισχύει, κανονίσαμε ραντεβού για το courier (για το συμβόλαιο).
Το καλό είναι ότι ενώ στον courier υπογράφεις κανονικά, σου δίνουν λέει κάποιες ώρες προθεσμία να το διαβάσεις με την ησυχία σου και αν θέλεις μπορείς να το ακυρώσεις!
Αν ισχύει στην πράξη αυτό, είναι πολύ καλό.

Επίσης ρώτησα αν μπορώ να επιλέξω εξοπλισμό, (από αυτά που δίνει η Forthnet φυσικά).
Αφού ρώτησε κάποιον υπεύθυνο, μου απάντησε ότι από την στιγμή που λάβω μήνυμα ότι η αίτησή μου έγινε αποδεκτή, (μετά την υπογραφή του συμβολαίου),
έχω τη δυνατότητα να πάω σε κάποιο κατάστημα και να παραλάβω τον εξοπλισμό που θέλω. Υποθέτω αρκεί να είναι διαθέσιμος.
Διαφορετικά θα επικοινωνήσουν μαζί μου για αποστολή μέσω courier (ή από κατάστημα αν με βολεύει) του THOMSON που δίνουν συνήθως...

Ως χρόνο ενεργοποίησης μου είπε 10 εργάσιμες περίπου...
Ήμουν και παλιότερα περάτης στης Forthnet και είχα κάποια θέματα με αποσυνδέσεις.
Ελπίζω τώρα να είναι καλύτερα τα πράγματα. Ναι μεν το πελατολόγιό τους έχει αυξηθεί αλλά ελπίζω να έχει αναβαθμιστεί αντίστοιχα και το δίκτυό τους.

Είναι καλύτερα τα πράγματα και χωρίς αποσυνδέσεις και πιάνει υψηλές ταχύτητες

utp
07-11-14, 01:01
Παιζει στο πακετο αυτο με τα 24.90 να ζητησω αφαιρεση των 12 ωρων προς κινητα(να τα αφησουν με απλη αστικη χρεωση) και να μου ριξουν την τιμη χαμηλοτερα?

DB7
07-11-14, 11:04
Παιζει στο πακετο αυτο με τα 24.90 να ζητησω αφαιρεση των 12 ωρων προς κινητα(να τα αφησουν με απλη αστικη χρεωση) και να μου ριξουν την τιμη χαμηλοτερα?

υπάρχει αυτό που λες σε άλλο πρόγραμμα . Δίνεις 15 ευρώ το μήνα με προπληρωμή για ένα χρόνο ή 17,90 χωρίς προπληρωμή που δεν έχει κινητά .αστικά , υπεραστικά . Δες και εδώ http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=6694

utp
07-11-14, 21:16
υπάρχει αυτό που λες σε άλλο πρόγραμμα . Δίνεις 15 ευρώ το μήνα με προπληρωμή για ένα χρόνο ή 17,90 χωρίς προπληρωμή που δεν έχει κινητά .αστικά , υπεραστικά . Δες και εδώ http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=6694

Μα θελω δωρεαν κλησεις σε σταθερα. Απλα οι 12 ωρες προς κινητα ειναι εντελως αχρηστες για μενα. Εκει θα προτιμουσα απλη χρονοχρεωση.

vourkaribeach
23-11-14, 00:32
Ο λογαριασμος ερχεται καθε 2μηνο; Ρωταω γιατι στον πρωτο λογαριασμο εχουν χρεωσει και τον επομενο μηνα. Ευχαριστώ !

Pelopas
24-11-14, 10:48
ο λογαριασμός έρχεται κάθε μήνα . Αυτό που έγινε είναι επειδή είναι η αρχή του λογαριασμού με τέλη ενεργοποίησης κ.τ.λ.

pan05
24-11-14, 11:11
υπάρχει αυτό που λες σε άλλο πρόγραμμα . Δίνεις 15 ευρώ το μήνα με προπληρωμή για ένα χρόνο ή 17,90 χωρίς προπληρωμή που δεν έχει κινητά .αστικά , υπεραστικά . Δες και εδώ http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=6694

Σε αυτό το πρόγραμμα οι κλήσεις προς κινητά δεν είναι με αστική χρέωση. Αστική χρέωση προς κινητά ξεκινάει από τα 19.90 σε αυτό το πρόγραμμα http://www.forthnet.gr/ServicesBasketForm.aspx?a_id=7297

corduroy27
24-11-14, 17:46
Καλησπέρα μια διευκρίνηση αν κάποιος μπορεί να με διαφώτιση στα εξής

Είμαι συνδρομητής στο Forthnet 2Play Απεριόριστα 24,90€ και το συμβόλαιο μου που έχω από πέρσι έληξε πριν 2-3 ήμερες. Στις αλλεπάλληλες οχλήσεις από την εταιρεία προς έμενα για νέο συμβόλαιο, υπάρχει διαφωνία στο παρακάτω
Ζητώ να έχω το πρόγραμμα 2Play απεριόριστα 24,90€ + της 12 ώρες για κινητά που διαφημίζουν, και η απάντηση τους είναι ότι αυτό μπορεί να γίνει ΜΟΝΟ μέσω web αίτησης, και καλά ως εδώ...
ΆΛΛΑ χωρίς να έχω το 18νηνο συμβόλαιο που προβλέπεται στα χέρια μου!. Θα υπάρχει μόνο η ηχογραφημένη συνομιλία που θα υπάρξει μέσω τηλεφώνου!!! Αυτή είναι η απάντηση τους!
Και ρωτώ. Ποσό νόμιμο μπορεί να είναι αυτό!!! Ποιος με διασφαλίζει!! η ηχογραφημένη συνομιλία??!!
Έχει κάποιος από εσάς δεχθεί μια τέτοιου είδους δέσμευση χωρίς συμβόλαιο στα χέρια του.
Διαφωτίστε με γιατί θα τρελαθούμε με την πάρτη τους! Ευχαριστώ πολύ

Περίεργο αυτό που λες.
Κι εγώ Online έκανα την αίτηση και στη συνέχεια υπήρξε τηλεφωνική επικοινωνία από αυτούς για επιβεβαίωση.
Αλλά το συμβόλαιο το έλαβα με courier τις επόμενες μέρες και εκεί φαίνεται ξεκάθαρα ότι οι τιμές είναι "για πάντα".

http://i57.tinypic.com/5yyio0.jpg

Δηλαδή εσένα δε δέχονται να σου στείλουν συμβόλαιο, όπως κάνουν σε νέους συνδρομητές; (όπως π.χ. σε μένα που προέρχομαι από On Telecoms)


και εμένα μου είπαν ότι δίνουν thompson... αλλά τελικά μου έστειλαν zte παρόλο που τους τόνισα ότι δεν θέλω zte!

Κατά τ'άλλα είμαι ικανοποιημένος. Η γραμμή κλειδώνει στα 17-18mbps χωρίς αποσυνδέσεις.

Εμένα τελικά μου έστειλαν το καινούργιο technicolor που δίνουν. Το 5136 V2
Όμως, πέρα από την αρχική ρύθμιση της γραμμής και ένα πρώτο τεστ στην ταχύτητα δεν έχω ασχοληθεί περισσότερο μέχρι στιγμής.
Προς το παρόν συνεχίζω να χρησιμοποιώ το TP-LINK TD-W8960N που έχω για να δω πως θα πάει και μετά να κάνω σύγκριση με το technicolor 5136V2...
Η πρώτη εντύπωση πάντως ήταν καλή, μιας και έπιασα τις καλύτερες ταχύτητες που είχα ποτέ! (8.5Mbps περίπου)
Με το TP-LINK πιάνω 7.5Mbps, τη στιγμή που με το ίδιο router στην On έπιανα 6.5Mbps
Δυστυχώς είμαι κάνα τριάρι χιλιόμετρα από τον κόμβο του ΟΤΕ, (και Line Attenuation πάνω από 30),
οπότε δε μπορώ να περιμένω κάτι καλύτερο μέχρι να αλλάξουν τα δεδομένα, (πλησιέστερος κόμβος κλπ.)


Είναι καλύτερα τα πράγματα και χωρίς αποσυνδέσεις και πιάνει υψηλές ταχύτητες

Όντως, από ταχύτητες τουλάχιστον φαίνονται καλύτερα τα πράγματα σε σχέση με πριν 4.5 χρόνια που είχα φύγει από την forthnet για να πάω στην On.
Τότε θυμάμαι μετά βίας έπιανα 7Mbps ενώ στην αρχή στην On έφτανα τα 8Mbps. Όμως παραδόξως στην On είχα μεγάλη πτώση. Έφτασα τα 6.5Mbps τα τελευταία χρόνια!
Ήμουν κάπως "άτυχος" στην On ως προς αυτό, μιας και από ότι έχω διαπιστώσει ο ίδιος, (μάλλον λόγω μείωσης των πελατών της),
έχει... "ανοίξει την κάνουλα" και δίνει ΣΕ ΟΛΟΥΣ όσα μπορεί να πιάσει η γραμμή τους, ανεξάρτητα από το αν πληρώνουν πακέτο με ίντερνετ εως 24Mbps ή 8Μbps.
Έχω δυο φίλους, που πιάνουν με άνεση 1.5-2Mbps. Αμφότεροι με πακέτο των 8Mbps...!!!

Κλείνοντας, μια παρατήρηση που έχω να κάνω, είναι ότι φαίνεται να ισχύει αυτό που λένε πολλοί σε ότι αφορά το τηλέφωνο.
Αν και δεν έχω μιλήσει ακόμα αρκετά ώστε να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα, (ενεργοποιήθηκα στης 20 του μήνα),
νομίζω πως η ένταση της φωνής είναι χαμηλή και υπάρχει ένα μικρό φύσημα.
Θα επανέλθω όμως όταν έχω καλύτερη εικόνα σε κάποιο αντίστοιχο θέμα...

phantom
25-11-14, 11:16
Η ένταση της φωνής είναι μια χαρά . Δεν έχω παρατηρήσει ούτε χαμηλή να είναι ούτε να έχει κάποιο φύσημα

Chrisk6
26-11-14, 20:57
Eχει παρατηρησει κανεις που λεει 18μηνη δεσμευση?? Εγω εχω δει 12 στα ψιλα γραμματα. Πουθενα δεν ειδα 18.

phantom
27-11-14, 11:28
12 μήνες είναι το απλό ιντερνετ http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=6694 και 18 μήνες είναι το double play που έχει 12 ώρες δωρεάν προς κινητά http://www.forthnet.gr/ServicesBasketForm.aspx?a_id=7296

Chrisk6
27-11-14, 12:30
Καλα δεν αντιλεγω σε αυτα που λεει η forthnet απλα ρωταω αν καποιος που πηρε το συμβολαιο που εφερε ο κουριερ ειδε καπου να λεει 18. Εγω το εψαχνα κ ειδα ενα 12μηνο μονο. Εκτος κ αν δεν το προσεξα εγω καλα. Αν καποιος το εχει δει θα θελε να μου υποδειξει το που το λεει. (Στο συμβολαιο που φερνει ο κουριερ παντα κ οχι στο site της forthnet)

JethroTull
27-11-14, 13:35
Στην ιστοσελίδα γράφει 18. και εγώ που διαβασα πάντως το συμβόλαιο έλεγε 12 (μου πήρε κάνα 20λεπτα έτσι όπως το έχουν κάνει με τα μικρά γράμματα!).

@ ADSLgr.com All rights reserved.