PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορα συμβολαιου wind



poulopoulos
29-09-14, 20:22
καλησπερα ειμαι πελατης της wind 15 χρονια και βαλε..... ειχα 3 συμβολαια απο τα οποια το ενα εφυγα απο την wind και πηγα vodafone ..τα αλλα δυο που εχω ειναι το ενα business to all 150 και εχει το πακετο μεσα 150 προσ κινητα 1500 προς σταθερα 1500 προσ wind και 150 mb πληρωνω 23 ευρο σε αυτο.......

στο αλλο εχω business to all 500 ,το πακετο εχει 350 350 προς αλλα δικτυα 15000 σταθερα , 1500 προσ wind και 500 mb και πληρωνω 37 ευρο..
και τα δυο συνμβολαια εχουν ληξη και χρειαζονται ανανεωση και απο την wind δεν με πηρε κανενας για προσφορα

οι ερωτησεις ειναι οι παρακατω.....

1.ποιες καλες προσφορες μπορω να τους ζητησω με τα ιδια χρηματα που πληρωνω τωρα και στα δυο συνβολαια και ειναι 60 ευρο το μηνα και τα δυο..... με τις προσφορες εαν υπαρχει και συσκευη πχ δωρο πχ galaxy s5 ::___;;???? η καποια αλλη πολλη καλη συσκευη!!!! εαν δεν υπαρχει σισκευη μαζι στην προσφορα οκ....

2.. ενα σταθερο τηλεφωνο θελω να μου δωσετε για το τμημα προσφορων της wind γιατι ωρισκομαι στο εξωτερικο και δεν βγαινουν τα αλλα νουμερα πχ 800 κτλπ....... ωστε να τους παρω διαβασμενος απο εσας και να ζητησω αυτο που θα μου πειτε σαν καλητερη προσφορα ειτε με συσκευη ειτε οχι και εαν δεν μοθ δωσουν φευγω και παω vodafone τοτε.. οπως πχ με την νοβα που εχω 2 συνβολαια και τους πηρα και τους ειπα οτι θελω αυτη την προσφορα και εαν δεν μου την δωσετε παω στον οτε τv και φυσικα μου την δωσαν ............ για να μην με χασουν .....

manila
30-09-14, 12:44
Νομίζω μπορείς να πετύχεις δύο προγράμματα W με τελικό τα 60 ευρώ και πολλές περισσότερες παροχές, απλά θέλει προσπάθεια;)

poulopoulos
01-10-14, 00:12
Νομίζω μπορείς να πετύχεις δύο προγράμματα W με τελικό τα 60 ευρώ και πολλές περισσότερες παροχές, απλά θέλει προσπάθεια;)

οπως ____???? πχ ___???

ποιο ειναι το εφικτο που μπορω να πετυχω ??????

και βρε παιδια ενα σταθερο της wind δεν υπαρχει ??????

Koala_
02-10-14, 12:18
Για τον Ιδιώτη

1260 από κινητό με χρέωση (€0,25/κλήση)
1260 από κινητό με χρέωση (€0,24/κλήση), αν είσαι κάτοχος Καρτοκινητού
+306935601260 από σταθερό & εξωτερικό με χρέωση
8005000200 Για παράπονα και βλάβες για κινητή (χωρίς χρέωση)
13800 για Σταθερή & Internet (0,25€/κλήση για κλήσεις από το δίκτυο της WIND)
211 120 1212 για τεχνική υποστήριξη και βλάβες Σταθερής & Internet από άλλο δίκτυο (με χρέωση)
1212 για τεχνική υποστήριξη και βλάβες Σταθερής & Internet από το δίκτυο της WIND (χωρίς χρέωση)

https://www.wind.gr/gr/wind/epikoinonia/

evans1
08-10-14, 00:06
καλησπερα ειμαι πελατης της wind 15 χρονια και βαλε..... ειχα 3 συμβολαια απο τα οποια το ενα εφυγα απο την wind και πηγα vodafone ..τα αλλα δυο που εχω ειναι το ενα business to all 150 και εχει το πακετο μεσα 150 προσ κινητα 1500 προς σταθερα 1500 προσ wind και 150 mb πληρωνω 23 ευρο σε αυτο.......

στο αλλο εχω business to all 500 ,το πακετο εχει 350 350 προς αλλα δικτυα 15000 σταθερα , 1500 προσ wind και 500 mb και πληρωνω 37 ευρο..
και τα δυο συνμβολαια εχουν ληξη και χρειαζονται ανανεωση και απο την wind δεν με πηρε κανενας για προσφορα

οι ερωτησεις ειναι οι παρακατω.....

1.ποιες καλες προσφορες μπορω να τους ζητησω με τα ιδια χρηματα που πληρωνω τωρα και στα δυο συνβολαια και ειναι 60 ευρο το μηνα και τα δυο..... με τις προσφορες εαν υπαρχει και συσκευη πχ δωρο πχ galaxy s5 ::___;;???? η καποια αλλη πολλη καλη συσκευη!!!! εαν δεν υπαρχει σισκευη μαζι στην προσφορα οκ....

2.. ενα σταθερο τηλεφωνο θελω να μου δωσετε για το τμημα προσφορων της wind γιατι ωρισκομαι στο εξωτερικο και δεν βγαινουν τα αλλα νουμερα πχ 800 κτλπ....... ωστε να τους παρω διαβασμενος απο εσας και να ζητησω αυτο που θα μου πειτε σαν καλητερη προσφορα ειτε με συσκευη ειτε οχι και εαν δεν μοθ δωσουν φευγω και παω vodafone τοτε.. οπως πχ με την νοβα που εχω 2 συνβολαια και τους πηρα και τους ειπα οτι θελω αυτη την προσφορα και εαν δεν μου την δωσετε παω στον οτε τv και φυσικα μου την δωσαν ............ για να μην με χασουν .....
Πάρε το 13800, ζήτησε να σε συνδέσουν με το αρμόδιο τμήμα και πες τους ότι θέλεις καλή προσφορά γιατί θα φύγεις.
Το αποτέλεσμα θα είναι να σου κάνουν δώρο μέχρι και ... γιατί οι αιτήσεις γιά να φύγουν από την Wind δεν προλαβαίνουν να καταχωρηθούν.

manila
15-10-14, 12:27
Τελικά φίλε τι έγινε, πέτυχες καλή προσφορά;;Δεν αμφιβάλω για το αντίθετο πάντως :)

poulopoulos
22-10-14, 18:08
Τελικά φίλε τι έγινε, πέτυχες καλή προσφορά;;Δεν αμφιβάλω για το αντίθετο πάντως :)

πηραν τηλεφωνο και καναν μια σχεδον ιδια προσφορα με αυτα που εχω τωρα 5 ευρο λιγοτερο τιποτα το σημαντικο.... εντομεταξυ κατι παιζεται γιατι πηρε και η κοσμοτε για προσφορα πανω κατω ιδια ... και οταν την κοπελα την ειπα οτι θα φυγω αφου δεν εχεται καλυτερη προσφορα ουτε συγκινήθηκε καθολου ..................................

ο αποτέλεσμα θα είναι να σου κάνουν δώρο μέχρι και ... γιατί οι αιτήσεις γιά να φύγουν από την Wind δεν προλαβαίνουν να καταχωρηθούν.

δώρο μέχρι και ... τι δεν το καταλαβα αυτο__???

@ ADSLgr.com All rights reserved.