PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερώτηση πού δέν έγινε ποτέ



rimike
05-10-14, 10:45
ετσι για να γράψω και εγω το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ παρόλο που σας διαβάζω αρκετά χρονια ,ειμαι συνδρομητής στην on telecoms απο τον οκτωβριο του 2008 και πάντα είχα την απορία τι θα κέρδιζα εαν έβαζα ενα router καινούργιο ομως με ολα αυτά που διαβαζω στο φορουμ τελικα ειπα να κατσω στα αυγα μου και να μην ψαχνω για μπελαδες μιας και τοσα χρονια δεν ειχα καποιο προβλημα και η ταχυτητα ειναι σταθερη στα 12.5 download και 1.0 upload αυτα ειχα να πω σας ευχαριστω για τον χρονο σας

Dimos35
05-10-14, 21:13
6 χρόνια και δεν έχεις αλλάξει ποτέ router;
Αν το αλλάξεις μπελάδες δεν θα έχεις (εκτός αν χρησιμοποιείς on tv), αλλά άμα έχεις καλό internet (που έχεις) γιατί να το κάνεις;
Εγώ αισίως είμαι στο 3ο μια και τα άλλα 2 εμφάνισαν το πολύ συχνό πρόβλημα του διακόπτη on-off. Πάντως και άλλα που έχω βάλει επάνω δεν έχω δει διαφορά προς το καλύτερο, μια χαρά το pirellάκι. :)

intech
05-10-14, 22:08
Το ασπρο είναι ενα απο τα καλύτερα που κυκλοφορούν.
Μετα απο 7,5 χρόνια, δουλεύει άψογα, και το firewall που έχει, με έχει σώσει.
Βέβαια η αλήθεια είναι, οτι το έχω ξεκλείδωτο και οτι είναι μοντέλλο της US ROBOTICS.

yyy
07-10-14, 21:02
Και γω μια από τα ίδια. Πολύ ευχαριστημένος με το άσπρο pirelli. Μόνο ένας διακόπτης για on/off του wireless μου λείπει. Έχω δοκιμάσει και με USRobotics και με Thomson, με τα ίδια και χειρότερα αποτελέσματα :)

rimike
12-10-14, 00:49
Τι ηθελα και το μελετησα παει το pirelli προχθες μας αφησε χρονους μου το αντικατεστησαν την επομενη μερα και ολα καλα ξαναβρηκαμε τους ρυθμους μας

@ ADSLgr.com All rights reserved.