PDA

Επιστροφή στο Forum : Mail Mail Mail Gmail



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10

FifthBaby
24-08-05, 18:01
Εχει κανενας προσκληση; μεγαλη αναγκη

no_logo
24-08-05, 18:05
εδώ http://b10m.swal.org/cgi-bin/gmail_invites.cgi

FifthBaby
24-08-05, 18:42
THANKS χ10

artlovergr
24-08-05, 18:46
Έχω 35 invitations available οποιος θέλει ας στήλει pm

FifthBaby
24-08-05, 18:59
i need , please send to my mail: Hell_mpv@hotmail.com

memos31
24-08-05, 19:20
Αν δεν σου κανει κοπο :D :D :D :D στειλε και σε εμενα μια.memos31@yahoo.gr

artlovergr
24-08-05, 19:52
Αν δεν σου κανει κοπο :D :D :D :D στειλε και σε εμενα μια.memos31@yahoo.gr


i need , please send to my mail: Hell_mpv@hotmail.com

Έστειλα κ στους δύο ;)

Boromir
24-08-05, 20:17
Έχω αρκετά invitations για λογαριασμούς email του GMail. Όπως ενδιαφέρεται ας στείλει pm.

Eddial
25-08-05, 09:28
μήπως περισσεύει κανένα κ για εμάς...? eddie_f at otenet dot gr !!




edit by sdikr αλλάξα την μορφη του μαιλ

Cafeeine
25-08-05, 09:42
eddial, τροποποιήσε το εμαιλ σου, ετσι αλιεύεται έυκολα και θα γεμίσεις spamιες!

π.χ eddie_f [at] otenet [dot] gr

memos31
25-08-05, 17:05
Έστειλα κ στους δύο ;) Φιλε ευχαριστω πολυ
:thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup

dipa57
25-08-05, 17:48
Για όποιον ενδιαφέρεται εδώ τα καλά emails ...
ας στείλει pm

nightsky_30
25-08-05, 19:31
Και εγώ έχω...pm me

HaRRy
25-08-05, 22:15
οσοι έχετε gmail μπορείτε να χρησιμοποιείτε και το Google Talk Beta το νεο messenger απο την Google!!
talk.google.com
υπάρχει κι αναλογο νήμα στο:
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=19975

KLG
04-09-05, 14:21
διαθεσιμο mail και εγω, οποιος θελει pm me

gmk7
11-09-05, 13:06
παρτε...παρτε...GMAIL με τη βουλα!!οποιος θελει,τα στοιχεια του pm..
και μια ερωτηση σχετικα με τα attachments sto gmail και γενικα,για το αν γινεται να επισυναψω καποιο αρχειο χωρητικοτητας >10MB μεσα σε ενα email...

hedgehog
11-09-05, 13:10
γινεται να επισυναψω καποιο αρχειο χωρητικοτητας >10MB μεσα σε ενα emai?
Όχι, αλλα μπορείς να σπάσεις το μεγαλύτερο αρχείο σε πολλά <10ΜΒ και να στείλεις ένα mail για κάθε τμήμα του αρχείου.

gmk7
11-09-05, 13:23
αυτο το ειχα σαν εναλλακτικη λυση φιλε hedgehog αλλα βλεπω οτι δεν θα αποφυγω τα 100αδες email...
απορω γιατι οι εταιριες mail δεν επιτρεπουν ή δεν μπορουνε να επισυναπτουμε αρχεια μεγαλης χωρητικοτητας και μας εχουν κοφτη?

hedgehog
11-09-05, 13:26
Δεν ρίχνεις μια ματιά στο http://www.streamload.com/ μήπως σε καλύπτει το δωρεάν πακέτο του!?

gmk7
11-09-05, 13:45
ευχαριστω φιλε,μου ελυσες τα χερια με το streamload :) με καλυπτει απολυτα αρκει να παραμεινει free! ;)
πολυ καλο για οποιον θελει να στελνει μεγαλης χωρητικοτητας αρχεια...

Boromir
11-09-05, 15:26
Θα έλεγα πως είναι το μοναδικό μελανό σημείο στο Gmail αυτό το χαρακτηριστικό. Γιατί να μπορούμε μέχρι 10 ΜΒ αποστολής email? Από τη στιγμή που μπορεί να χωρέσει στο email account του παραλήπτη γιατί να μην μας δίνεται αυτή η δυνατότητα?

hedgehog
11-09-05, 15:50
Γιατί παρέχουν e-mail και όχι ftp υπηρεσίες!!! :p

euri
05-12-05, 14:25
Για να μην ανοίγω νέο θέμα, προσθέτω σε αυτό.

Το Google ενσωμάτωσε στην υπηρεσία Gmail και δυνατότητα anti-virus (http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=25760).

kloklo50
17-12-05, 01:33
Χρησιμοποιώ το Gmail και σκέφτηκα ότι μπορεί να σας αρέσει να το δοκιμάσετε.αν θελεται Να μια πρόσκληση δημιουργίας λογαριασμού. αφηστε ενα e-mail να στειλω πρόσκληση (2.5 gb χωρο αποθηκευτικο) :thumb_dup

FODaki
21-12-05, 17:18
kane me ena invite an exeis gmail plz...
to mail mou einai toyloymbaki@yahoo.gr

apok
21-12-05, 17:27
kane me ena invite an exeis gmail plz...
to mail mou einai toyloymbaki@yahoo.gr

send..

FODaki
22-12-05, 01:10
ευχαριστω παιδια το 4 mail μου !!!!:D :roll:

ParadiseLost
22-12-05, 02:33
Καλησπέρα παιδιά , όποιος μπορέσει ας μου στείλει μια πράσκληση για gmail . To e-mail μου είναι thanos_rage@hotmail.com . Ευχαριστώ :-)

ibaxevan
22-12-05, 03:12
Καλησπέρα παιδιά , όποιος μπορέσει ας μου στείλει μια πράσκληση για gmail . To e-mail μου είναι thanos_rage@hotmail.com . Ευχαριστώ :-)

έτοιμος! :smile:

ParadiseLost
22-12-05, 03:18
Ευχαριστώ Γιάννη ;)

megahead13
25-01-06, 22:28
Ξεθάβω λίγο το θέμα. Όσοι χρησιμοποιείτε gmail, είστε ευχαριστημένοι;; Ρωτάω γιατί θέλω να πετάξω το hotmail, που χρησιμοποιώ εδώ και τόσα χρόνια, ελέω Thunderbird (έχω βρει κάποιο plug-in, αλλά στο Linux δε μου δουλεύει σωστά). Επίσης τι γίνεται με την παρακολούθηση των email;; Κάτι θυμάμαι ότι πήγε να παίξει στην αρχή που είχε βγει το gmail, αλλά έπεσε κάποιο κράξιμο, όμως δε θυμάμαι τι έγινε. Τελικά έχει μόνο διαφημιστικά, ανάλογα με το περιεχόμενο των email;;; Από ασφάλεια πως πάμε;;; Και κάτι τελευταίο: Γιατί στη σελίδα του gmail υπάρχει ο χαρακτηρισμός beta, ενώ είναι τόσο καιρός που έχει βγει;; Ευχαριστώ για όποια απάντηση...

hedgehog
25-01-06, 22:42
Το gmail προσωπικά τουλάχιστον το θεωρώ κλάσεις ανώτερο του hotmail, το οποίο είχα εγκαταλείψει ήδη δυο - τρία χρόνια πριν.
Αν σε τρομάζουν τα όσα ακούγονται περι security και όχι μόνο, υπάρχουν και άλλες λύσεις, όπως το www.freemail.gr, το οποίο δίνει και αυτό μπόλικο χώρο, ενώ είναι ταυτόχρονα προσβάσιμο τόσο απο web interface όσο και απο POP3/SMTP.
Πάντως για να είμαι ειλικρινής με έχει εντυπωσιάσει το web interface του gmail! Είναι ότι ποιο εύχρηστο - λειτουργικό έχω συναντήσει ως σήμερα!

Cafeeine
25-01-06, 22:44
Πάντως για να είμαι ειλικρινής με έχει εντυπωσιάσει το web interface του gmail! Είναι ότι ποιο εύχρηστο - λειτουργικό έχω συναντήσει ως σήμερα!
Εμένα πάλι η χρησιμότητα του POP3 με βολεύει. Εχω να μπω στο web interface κατι μήνες....

megahead13
25-01-06, 22:57
Το gmail προσωπικά τουλάχιστον το θεωρώ κλάσεις ανώτερο του hotmail, το οποίο είχα εγκαταλείψει ήδη δυο - τρία χρόνια πριν.
Αναγκαστηκά άνοιξα λογαριασμό στο hotmail, λόγω Windows/MSN messenger :thumbdown , ενώ πάντα χρησιμοποιούσα το κλάσεις ανώτερο ICQ (τώρα με Trillian :thumbsup1 , και στο Linux με Gaim :thumbsup1 ). Tελικά κατέληξε να είναι το κύριο email μου...



Αν σε τρομάζουν τα όσα ακούγονται περι security και όχι μόνο, υπάρχουν και άλλες λύσεις, όπως το www.freemail.gr, το οποίο δίνει και αυτό μπόλικο χώρο, ενώ είναι ταυτόχρονα προσβάσιμο τόσο απο web interface όσο και απο POP3/SMTP.
Έχω ήδη δύο λογαριασμούς στο freemail. Είναι όντως πολύ καλό, αλλά το web interface του είναι πανάθλιο, συν ότι πολλές φορές δεν δείχνει σωστά τα email, ενώ αν τα δεις από το mail client που χρησιμοποιείς, δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα...



Πάντως για να είμαι ειλικρινής με έχει εντυπωσιάσει το web interface του gmail! Είναι ότι ποιο εύχρηστο - λειτουργικό έχω συναντήσει ως σήμερα!
Όντως!!! Είναι εξαιρετικό και πανγρήγορο! Μακάρι να το αφήσουν έτσι, και να μην κατακλiστεί κι αυτό από διαφημίσεις, όπως το hotmail.

hedgehog
25-01-06, 23:09
Αναγκαστηκά άνοιξα λογαριασμό στο hotmail, λόγω Windows/MSN messengerΔεν υπήρχε λόγος να φτιάξεις account στο hotmail :p
Μπορούσες απλά να βάλεις οποιοδήποτε mail account είχες ;)

nobleman
25-01-06, 23:16
Δεν υπήρχε λόγος να φτιάξεις account στο hotmail :p
Μπορούσες απλά να βάλεις οποιοδήποτε mail account είχες ;)

Πολύ σωστά... κι εγώ msn έχω με gmail... ;)

megahead13
25-01-06, 23:20
Δεν υπήρχε λόγος να φτιάξεις account στο hotmail :p
Μπορούσες απλά να βάλεις οποιοδήποτε mail account είχες ;)
:what::what: Πριν 5-6 χρόνια (μπορεί και παραπάνω, δε θυμάμαι);;; Να φανταστείς ότι τότε υπήρχε μόνο ο Windows Messenger

PLS_CY
25-01-06, 23:24
Χρησιμοποιώ gmail εδώ και κανένα χρόνο, και με βολεύει πάρα πολύ. Μόνο με το web interface. Στα συν βάζω και το gmail notifier για Firefox καθώς επίσης και το gmail shell.
Και για διαφημίσεις...ποιες διαφημίσεις?:cool:

alatasst
25-01-06, 23:52
Δώστε και σε μένα κάνα invitation pls. Πάντα χρειάζεται και ένα δεύτερο mail ;-) haris at crack dot gr

hedgehog
25-01-06, 23:53
Γενικά το Google σε όλες του τις υπηρεσίες έχει δείξει τρομερή εγκράτια στο θέμα τον διαφημήσεων. Ότι και να του καταλογίσουμε περι παρακολουθήσεων - διατήρησης στοιχείων κ.ο.κ. (προσωπικά τα θεωρώ τραβηγμένα), αυτό οφείλουμε να το παραδεχτούμε!


Δώστε και σε μένα κάνα invitation pls
done ;)

megahead13
26-01-06, 14:57
Λοιπόν ΟΚ! Το πήρα απόφαση και το gmail θα είναι το κυρίως email μου στο εξής. Δυο πραγματάκια μόνο:

1) Κάποιο καλό extension για Thunderbird και Gmail;; Γνωρίζω ότι το Gmail προσφέρει δωρεάν POP πρόσβαση, θα ήθελα όμως να συγχρονίζω το λογαριασμό μου με τον mail client (όπως γίνεται με Outlook Express και Hotmail).

2) Ξέρει κάποιος πως μπορείς να κάνεις forward ότι email έρχεται στο Hotmail, σε άλλον λογαριασμό;;; Ο Βασιλάκης φρόντισε να πρέπει να πληρώσεις γι' αυτή την υπηρεσία :evil: Έχω βρει αυτό το προγραμματάκι http://www.e-eeasy.com/GetMail.aspx , το οποίο όμως δυστυχώς είναι μόνο για Windows...

peugeot206
26-01-06, 20:54
Καλησπέρα.
Αν σας είναι εύκολο και μια πρόσκληση και σε μένα.
signomi_kiolas (at) hotmail.com

Ευχαριστώ πολύ

hedgehog
26-01-06, 21:46
Αν σας είναι εύκολο και μια πρόσκληση και σε μένα.done ;)

Κάποιο καλό extension για Thunderbird και Gmail;Ομολογώ πως δεν μπορώ να φανταστώ τι λειτουργικότητα θα μπορούσε να προσθέσει σε οποιονδήποτε mail client ένα extention για το gmail :confused:
Υπάρχει όμως ένα εκπληκτικό extention του Firefox για το gmail , το οποίο απλά με έχει κάνει να ξεχάσω τον οποιονδήποτε mail client :D

Whiteyez
26-01-06, 22:32
Ρε παιδιά πώς κάνω Gmail account??

A. K.
26-01-06, 22:36
Πες μας μια υπάρχουσα email address και σου στέλνουμε εκεί μία πρόσκληση για να δημιουργήσεις ένα Gmail account.

Whiteyez
26-01-06, 22:40
x_nio17 (papaki) hotmail.com :D :worthy: thanks!

A. K.
26-01-06, 22:46
x_nio17 (papaki) hotmail.com thanks!

done :cool:

nickolas2005
26-01-06, 23:41
Παιδιά έχω 100 προσκλήσεις και δεν ξέρω τι να τις κάνω. Αν θέλετε στείλτε Pm;)

megahead13
27-01-06, 00:25
Ομολογώ πως δεν μπορώ να φανταστώ τι λειτουργικότητα θα μπορούσε να προσθέσει σε οποιονδήποτε mail client ένα extention για το gmail :confused:
Όπως ειπα πιο πάνω, θα ήθελα να έχω συγχρονισμό του gmail account με τον mail client. Ακριβώς όπως γίνεται με το Hotmail και το Outlook Express. Έχω βρει αυτό: http://webmail.mozdev.org , το οποίο όμως δε δουλεύει πολύ καλά με το gmail... Αντίθετα με το hotmail δουλεύει άψογα. Άααργκκκ :evil:


Υπάρχει όμως ένα εκπληκτικό extention του Firefox για το gmail , το οποίο απλά με έχει κάνει να ξεχάσω τον οποιονδήποτε mail client :D
Εννοείς το gmail manager;;;

Κάτι τελευταίο, γιατί τα έχω πάρει: Σε ελληνικά domains από gmail στέλνετε κανονικά;;; Προσπαθώ να στείλω στο λογαριασμό μου στο freemail.gr, αλλά δε λαμβάνω τίποτα. *&^%*^&(% την τρελάρα μου μέσα :evil: :evil:

PLS_CY
27-01-06, 01:22
Εννοείς το gmail manager;;;
Και το gmail notifier. Πιο απλό.


Κάτι τελευταίο, γιατί τα έχω πάρει: Σε ελληνικά domains από gmail στέλνετε κανονικά;;; Προσπαθώ να στείλω στο λογαριασμό μου στο freemail.gr, αλλά δε λαμβάνω τίποτα. *&^%*^&(% την τρελάρα μου μέσα :evil: :evil:

Σε 2-3 άλλα (όχι freemail.gr) στέλνει και λαμβάνει κανονικά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.