PDA

Επιστροφή στο Forum : Εν αναμονη ενεργοποιησης οτε εδω καιιιιιι........ 35μερες!!



gio44
20-10-14, 20:04
Καλησπερα μου καναν προσφορα απο το δικτυο του ΟΤΕ απο 15 Σεπτεμβριου την οποια και αποδεχτηκα τοτε. Αλλα απο τοτε ακομα δεν εχω ενεργοποιηθει!! Ειμαι στην ON Telecoms ακομα η οποια απ οτι μου ειπαν απο τα δεκαδες τηλεφωνα εχει δωσει τη γραμμη απο 2 Οκτωβριου και εγω περιμενω ακομα!! Στα τηλεφωνα που παιρνω δεν μου λενε ακριβως τι γινεται κατι με το ιντερνετ κατι με τα πληροφοριακα τους συστηματα.... Μπορω να κανω κατι ωστε να πιεσω λιγο παραπανω τα πραγματα? Πληροφοριακα το ρωτω δεν με πειραζει η αναμονη εφοσον εχω ιντερνετ ισα ισα παιρνω τηλεφωνο καθε μερα και γελαω με αυτα που σκαρφιζονται!! Ευχαριστω εκ των προτερων!

hannibal_
20-10-14, 21:02
Γιατί δεν μένεις εκεί που είσαι; Τι θέλεις και μπλέκεις με τον ΟΤΕ;

gio44
20-10-14, 21:13
Ε με 35.80 full pack ote tv 24 και τηλεφωνο they made me an offer i couldnt refuse! Χαχααχ καθαρα για ote tv

AssVas
20-10-14, 22:04
Υο Machette !

145777

Πάρε τηλ στο 13888 και ζήτα επόπτη , μετά ανέφερε πως αν δεν κάνουν κάτι άμεσα θα πας πίσω στην ON και ζήτα να σε συνδέσουν με το τμήμα καταργήσεων κτλ (παίζει να σου κάνουν ακόμα χαμηλότερη προσφορά από το Savedesk τους) Έχουν αλλάξει σύστημα παραγγελιοληψίας και έχει γίνει της πόπης.

gio44
20-10-14, 22:37
Ξερεις τι το σκεφτηκα κ αυτο αλλα μετα λεω αν μου πουν οκ σας συνδεουμε και χασω την προσφορα;; Παιζει να το προσπαθησω κ αυτο!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.