PDA

Επιστροφή στο Forum : Δεν έχω ίντερνετ



bobis
29-10-14, 17:18
Έχει περάσει παραπάνω από μια ώρα από την στιγμή που μου κόπηκε ξαφνικά το ίντερνετ (το μήνυμα αυτό το γράφω από κινητό με 3g) και προσπαθώ να πάρω τηλέφωνο από το κινητό μου την τεχνική υποστήριξη της cyta στο 13811 , αλλά δεν ανταποκρίνεται και κλείνει μόνο του. Δοκίμασα και το 13877 αλλά τίποτα και πάλι (και ναι , έχω full σήμα στο κινητό)

Κοίταξα το router και είδα ότι συγρονίζει σε ταχύτητες αλλά δεν μπορώ να πάρω ip. Επίσης , το λαμπάκι του ϊντερνετ δεν ανάβει καθόλου.

Παρακαλώ για τις ενέργειές σας.

CytaRep
29-10-14, 17:34
Έχει περάσει παραπάνω από μια ώρα από την στιγμή που μου κόπηκε ξαφνικά το ίντερνετ (το μήνυμα αυτό το γράφω από κινητό με 3g) και προσπαθώ να πάρω τηλέφωνο από το κινητό μου την τεχνική υποστήριξη της cyta στο 13811 , αλλά δεν ανταποκρίνεται και κλείνει μόνο του. Δοκίμασα και το 13877 αλλά τίποτα και πάλι (και ναι , έχω full σήμα στο κινητό)

Κοίταξα το router και είδα ότι συγρονίζει σε ταχύτητες αλλά δεν μπορώ να πάρω ip. Επίσης , το λαμπάκι του ϊντερνετ δεν ανάβει καθόλου.

Παρακαλώ για τις ενέργειές σας.

Αγαπητέ Πελάτη,

Σας ενημερώνουμε ότι υπάρχει ολιγόωρη απώλεια υπηρεσιών σταθερής & διαδικτύου σε μέρος πελατών μας και ήδη ξεκίνησε σταδιακά η αποκατάστασή τους. Πιο συγκεκριμένα έχει αποκατασταθεί σχεδόν πλήρως η τηλεφωνία, ενώ το διαδίκτυο αναμένεται να επανέλθει εντός των επόμενων ωρών.
Λόγω της απώλειας των προαναφερθέντων υπηρεσιών ενδέχεται να υπάρχει δυσκολία επικοινωνίας με το τηλεφωνικό μας κέντρο.

Ζητούμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία και ευχαριστούμε για την κατανόηση.

@ ADSLgr.com All rights reserved.