PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΤΕ στα ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ



babis_net
16-11-14, 22:49
Το συμβολαιο στην CYTA ληγει αυτον τον μηνα και εκανα αιτηση να ερθω στον Οτε λογο μιας καλης προσφορας συνδιαστηκανμε τηλεοραση.Ομως εκ των υστερων ειδα οτι στην γειτονια τον καλυτερο 24αρι ιντερνετ ειναι γυρω στα 6-7 Mbit ενω στην CYTA ειμαι στα 14 πραγματικο.
αναρωτιεμαι μηπως εκανα βλακεια και ηθελα να ρωτησω απο φιλους που μενουν στα Πευκα αποψη για ιντερνετ μεσο ΟΤΕ

babis_net
21-11-14, 16:24
Το συμβολαιο στην CYTA ληγει αυτον τον μηνα και εκανα αιτηση να ερθω στον Οτε λογο μιας καλης προσφορας συνδιαστηκανμε τηλεοραση.Ομως εκ των υστερων ειδα οτι στην γειτονια τον καλυτερο 24αρι ιντερνετ ειναι γυρω στα 6-7 Mbit ενω στην CYTA ειμαι στα 14 πραγματικο.
αναρωτιεμαι μηπως εκανα βλακεια και ηθελα να ρωτησω απο φιλους που μενουν στα Πευκα αποψη για ιντερνετ μεσο ΟΤΕ



Κανένας δεν έχει ΟΤΕ στα Πευκα μαλλον

deniSun
22-11-14, 23:51
Και να έχει κάποιος δεν παίζει κανένα ρόλο σε τι ταχύτητες θα συγχρονίσει.
Ούτε ο γείτονάς σου έχει κάποια σχέση με εσένα.
Άλλη η γραμμή του γείτονά σου και άλλη η δικιά σου.
Ο γείτονάς σου μπορεί να έχει προβληματική γραμμή και η δικιά σου είναι τζάμι.
Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να εκτιμήσεις πόσο θα κλειδώνεις με βάση την προηγούμενη σύνδεση που είχες.

babis_net
24-11-14, 12:46
Εκανα φορητοτητα στο ΟΤΕ και κλαιω.Με CYTA κλειδωνε το ρουτερακι στα 16.000 και πραγματικο ιντερνετ 14.000 .Με τον οτε κλειδωνω στα 15.000 και πραγματικο ιντερνετ μολις 7.000 .Σκεφτομαι να ασκησω το δικαιωμα που εχω να γυρισω στον προηγουμενο παροχο μεσα σε 10 ημερες

emeliss
01-12-14, 21:30
Πως μετράς το πραγματικό internet;

@ ADSLgr.com All rights reserved.