PDA

Επιστροφή στο Forum : Υπάρχουν "πόρτες" τελικά;



aguila21
30-08-04, 12:16
Σε μια σελίδα του ΟΤΕ τον σύνδεσμο της οποίας τον είδα σε αυτό το forum,βάζοντας τον αριθμό της τηλεφωνικής γραμμής που είναι ISDN μου έλεγε οτι υπάρχει διαθεσιμότητα.Σήμερα μου είπαν ότι δεν έχει...Έχω κάνει την αίτηση εδώ και 17 εργάσιμες ημέρες και περίμενα πως και πως να μου τηλεφωνήσουν και να μου στείλουν απο την vivodi τον εξοπλισμό.Τελικά έχουν ή δεν έχουν;Η σελίδα τους ενημερώνεται ή δεν ξέρουν οι άχρηστοι να την ενημερώσουν;Εγώ πάντως χρεώθηκα για το τέλος σύνδεσης ήδη.Χρεώθηκα χωρίς να απολαμβάνω υπηρεσίες.Αθάνατε πΟΤΕ....

aesir
30-08-04, 13:01
Πάρε το 134 και ρώτα...

aguila21
30-08-04, 15:56
Πάρε το 134 και ρώτα...

Το έκανα. "Δεν υπάρχουν πόρτες κύριε" μου είπε μια.Αλλά στη σελίδα oteshop.gr γιατί αναφέρουν ότι έχουν;Και η vivodi μάλλον αυτό βλέπει και λέει ότι "υπάρχουν".Και μετά την αναμονή σου λένε άλλα...

antonis_wrx
30-08-04, 16:29
μπορεί να μην είναι ενημερώμενος ο wizard του ote-shop.gr

NetTraptor
30-08-04, 16:34
aguila21, αααα καλα εγω περιμένω 3 μήνες τώρα… 3 γραμμές στο ψυχικό ήρθαν σε dt. Στην Αγ. Παρασκευή όμως είναι άλλη ιστορία.

aguila21
30-08-04, 16:41
NetTraptor έχω ISDN και μου είπαν ότι έχει ελεύθερες πόρτες πριν 17 εργάσιμες ημέρες.Άλλο να ξέρεις απο πριν ότι δεν έχει και θα περιμένεις,και άλλο να είσαι στην 17η ημέρα και να σου λένε δεν μπορούμε να σας δώσουμε...Φτάνεις στην πηγή και αυτή απομακρύνεται...

antonis_wrx δεν επιτρέπεται 1 μήνα τώρα να μην την έχουν ενημερώσει.Θα έπρεπε να ενημερώνεται αυτόματα.Αλλά πιος να το κάνει αυτό;Μήπως τα παλικάρια στον οργανισμό ξέρουν;Εδώ τόσες φορές χακέρεψαν τη σελίδα των HI5 και δεν το είχαν πάρει χαμπάρι,τη σελίδα τους θα φτιάξουν...

@ ADSLgr.com All rights reserved.