PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση ADSLgr.com στην ΔΕΘ



wintech2003
30-08-04, 14:59
Λοιπον fellow Σαλονικιότες forumers?
Θα μας φιλοξενήσετε?

Όσοι ανέβουν Θεσσαλονικη για την ΔΕΘ ας το δηλώσουν εδώ, να ανταλλάξουμε τηλέφωνα και να βρεθούμε κάποια μέρα στην έκθεση, να παμε για κανενα φαγητό, κανενα καφέ..

Τι λέτε?

thama
30-08-04, 15:08
Για ένα καφεδάκι στην παραλία, μέσα. Αρκεί να βολέψει μέρα και ώρα.

mem
30-08-04, 15:25
Λοιπον follow Σαλονικιότες forumers?

Fellow not follow.

Άσχετο.
Μια και έπιασε τις διορθώσεις,
όταν γράφετε είμαι οπάδος του τάδε, είναι
fan και όχι fun (to fan προέρχεται απο το fanatic).
Έχω βαρεθεί να το ακούω και να βλέπω 'είμαι fun'
(που παραπέμπει αλλού ;-) ).



mem.

wintech2003
30-08-04, 15:29
Καλα ντε μην βαρας :)

Αλλα το fan και fun δεν βλέπω απο που το είδες.. αφου δεν έχω γράψει κάποιο απο τα δυο.

coftaras
30-08-04, 15:34
Δεν θα ηταν καλη ιδεα να συμβει και κατι αναλογο στην Αθηνα ?

wintech2003
30-08-04, 15:35
Ε πόσες φορές το έχουμε πει.. αφου δεν καταφέρνουμε ποτε να βρεθούμε.

Ετσι είδα την περίπτωση της ΔΕΘ ώς ευκαιρία μιας και πολλοι θα πάμε "επαγγελματικό ταξίδι" :)

thama
30-08-04, 15:40
Δεν θα ηταν καλη ιδεα να συμβει και κατι αναλογο στην Αθηνα ?

Ήταν να γίνει κάτι τον Απρίλιο (αν δε θυμασαι δες εδώ (http://www.adslgr.com/forum/thread7770.html))
αλλά τελικά δεν έγινε

mem
30-08-04, 15:41
Καλα ντε μην βαρας :)

Αλλα το fan και fun δεν βλέπω απο που το είδες.. αφου δεν έχω γράψει κάποιο απο τα δυο.


Δεν το είπα για σένα γενικά το είπα, έτσι γιατί μου την έδωσε, γενικώς.
(είμαι καλύτερα τώρα, ευχαριστώ).
:)

mem.

NetTraptor
30-08-04, 15:58
Προτιμώ να είμαι Fun παρά ανεμιστήρας…

bbrrrrrrr :mrgreen:

coftaras
30-08-04, 15:59
Δεν θα ηταν καλη ιδεα να συμβει και κατι αναλογο στην Αθηνα ?

Ήταν να γίνει κάτι τον Απρίλιο (αν δε θυμασαι δες εδώ (http://www.adslgr.com/forum/thread7770.html))
αλλά τελικά δεν έγινε

Καλα χαμπαρι δεν πηρα. Ουτε που ειδα το thread .Στο κοσμο μου εγω. :lol:

thama
30-08-04, 16:03
Δεν θα ηταν καλη ιδεα να συμβει και κατι αναλογο στην Αθηνα ?

Ήταν να γίνει κάτι τον Απρίλιο (αν δε θυμασαι δες εδώ (http://www.adslgr.com/forum/thread7770.html))
αλλά τελικά δεν έγινε

Καλα χαμπαρι δεν πηρα. Ουτε που ειδα το thread .Στο κοσμο μου εγω. :lol:

Κοίτα, ήταν παραμονές του Πάσχα, πηγαίναμε εκκλησία, μας είχε συνεπάρει το Θείο Δράμα, το Τροπάριο της Κασιανής
και το γενικότερο κλίμα (δηλαδή, για να το πω πιο απλά μας πήρε η γυναίκα το πορτοφόλι και μας έτρεχε στην αγορά για τα ψώνια) οπότε είσαι απόλυτα δικαιολογημένος.....

kadronarxis
30-08-04, 23:04
Στη ΔΕΘ θα υπάρχει το adslgr.com για να πάρει συνεντεύξεις από οτε και providers όπως πέρσι;

Καλή ιδέα να βρεθούμε στη ΔΕΘ.

Εμένα θα με βρείτε στα σουβλάκια και στις τζατζικερί που θα παίζουν εκεί.

Θα υπάρχει κανένα περίπτερο με τεχνολογία (Η/Υ, κινητά) ή θα έχει μόνο κιλώτες και θερμοσίφωνες;

Αν δεν γίνει τίποτα με συνάντηση στη ΔΕΘ, να γίνει οπωσδήποτε Infosystem, τον Οκτώβρη.

Άντε γερά.

wintech2003
30-08-04, 23:58
χμμ.. ερμμμ.. εδώ με πιάσατε αδιάβαστο/ασχετο/βλακα/ηλίθιο.. :)

Δλδ η ΔΕΘ δεν ειναι η Infosystem? :P :P :P :P

Εγώ νόμιζα οτι ήταν το ίδιο.. αλλα απ' οτι καταλαβαίνω τώρα, απλά η Infosystem όταν γίνετε στεγάζεται στα κτήρια της Helexpo όπου γίνεται και η ΔΕθ ε?

GRRRRR.. :) Οπότε ας αλλάξουμε το τοπικ σε Συνάντηση ADSLgr.com στην Infosystem :) :) :)

opimis
31-08-04, 04:08
χμμ.. ερμμμ.. εδώ με πιάσατε αδιάβαστο/ασχετο/βλακα/ηλίθιο.. :)

Δλδ η ΔΕΘ δεν ειναι η Infosystem? :P :P :P :P

Εγώ νόμιζα οτι ήταν το ίδιο.. αλλα απ' οτι καταλαβαίνω τώρα, απλά η Infosystem όταν γίνετε στεγάζεται στα κτήρια της Helexpo όπου γίνεται και η ΔΕθ ε?

GRRRRR.. :) Οπότε ας αλλάξουμε το τοπικ σε Συνάντηση ADSLgr.com στην Infosystem :) :) :)

Στον εκθεσιακό χώρο αυτό, η helexpo, στεγάζει πολλές εκθέσεις, με κορυφαία αυτήν της διεθνής έκθεσης Θεσσαλονίκης, που γίνεται κάθε Σεπτέμβριο.

http://www.helexpo.gr

thama
31-08-04, 10:39
Τη Διεθνή Έκθεση, θα μπορούσαμε να τη χαρακτηρίσουμε γενική.
Αντίθετα οι υπόλοιπες εκθέσεις είναι ειδικές
Υπάρχουν η Infosystem (για υπολογιστές) η Philoxenia (με θέμα τον τουρισμό), η Infacoma (ψύξη - θέρμανση - κλιματισμός -δομικά - ηλεκτορλογικα κτλ) , Kosmima (Τα λόγια είναι περιττά) και πολλές ακόμα.
Επειδή σπουδάζω δίπλα, στο ΑΠΘ, σου λέω ότι με το που κλείνει η μία έκθεση και τελειώσουν το μάζεμα, σε μερικές ημέρες ξεκινάει η προετοιμασία για την επόμενη.....

@ ADSLgr.com All rights reserved.