PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρόνος για απάντηση μετά από αίτηση..



iliteo
09-12-14, 19:29
Ξέρουμε πόσος είναι ο χρόνος που υποχρεούνται να απαντήσουν σε αίτηση (τηλεφωνική);
Έχω κάνει αίτηση για θέμα λογαριασμών, επικαλέστηκα και την ηχογράφηση (αν αλλάζει κάτι αυτό)
εδώ και κάνα 20αήμερο.. και ακόμα περιμένω!
Έχω πάρει επανειλημμένως στο τμήμα λογαριασμών, τα ίδια και τα ίδια..
οτι θα το προωθήσουν στο αρμόδιο τμήμα, θα βάλουν υποσημείωση για επείγον κλπ. κλπ.

Μήπως πρέπει να πάω σε γραφεία της hol και να κάνω γραπτή αίτηση..;
Υπάρχει περίπτωση να μην απαντήσουν σε τηλεφωνική αίτηση;
Παρακαλώ.. μόνο υπεύθυνες απαντήσεις..! όχι εικασίες...

Pokas
10-12-14, 08:43
Για άσχετο θέμα επειδή δεν απαντούσαν έστειλα μήνυμα στο ecare@hol.gr και εντος 1 ημέρας είχα απάντηση, δεν χάνεις κατι να στείλεις ενα ιστορικό και να ζητήσεις απάντηση. (αν δεν το έχεις κάνει ήδη)

iliteo
10-12-14, 21:05
Ναι.. ενδιαφέρον αυτό.. δεν το είχα υπ' όψιν μου. Θα το κάνω και εγώ!
Βέβαια το βασικό ερώτημα παραμένει για τον χρόνο που υποχρεούνται να απαντήσουν..
σε ευχαριστώ! :oneup:

iliteo
15-12-14, 01:00
Έκανα αυτό που μου είπε παραπάνω ο Pokas και όντως σε 2μέρες πήρα απάντηση:
Το Αίτημα σας για πίστωση στον λογαριασμό έχει εγκριθεί και το ποσό θα εμφανιστεί στον επόμενο λογαριασμό.

Βέβαια δεν είναι και πολύ αναλυτικό αλλά καλύτερο απ' το τίποτα! :oneup:

LOUKAS32
18-03-15, 23:33
Έκανα αυτό που μου είπε παραπάνω ο Pokas και όντως σε 2μέρες πήρα απάντηση:
Το Αίτημα σας για πίστωση στον λογαριασμό έχει εγκριθεί και το ποσό θα εμφανιστεί στον επόμενο λογαριασμό.

Βέβαια δεν είναι και πολύ αναλυτικό αλλά καλύτερο απ' το τίποτα! :oneup:



ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ

μόλις το έκανα

Προφέσσορας_Χάος
11-09-15, 21:55
Ειναι που θα πέσεις..

Σε τηλεφωνικό ερώτημα μου ο εκπρόσωπος κύριος Ν*α**ς ηταν άλλα "Ντάλων".. Εκανε εικασίες για θέμα διαθεσιμότητας και εν τέλη είπε οτι θα με καλέσει..

Κοινώς το πήρε πάνω του το παιδί.. Με πήρε μετα απο μια εβδομάδα γιατι ηταν λέει διακοπές..

Αν καταλάβετε οτι πέφτετε σε πωλητή που βαριέται ή είναι άσχετος κλείστε το και ξανακαλέστε.. Αλλιώς ζητείστε να σας συνδέσει με άλλον συνάδελφο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.