PDA

Επιστροφή στο Forum : Τρελες αποσυνδεσεις



Dante28
13-01-15, 00:56
Καλησπερα,εχω τρελες αποσυνδεσεις με forthnet.Ειμαι 3 μηνες παροχος και η αποσυνδεση παει συννεφο.Εχω αλλαξει 4 router,εχει ερθει 2 φορες τεχνικος μια μετρησε την γραμμη πανω στο διαμερισμα την αλλη μετρησε και κατω και ειχε και εκει αποσυνδεσεις.Ηρθε τεχνικος του οτε μου αλλαξε γραμμη..και η κατασταση εγινε χειροτερη.Δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται η εταιρια μου λεει οτι δεν ξερει γιατι συμβαινουν ολα αυτα και ειμαι σε κατασταση αμοκ.Δεν μου αρκει πλεον η προσπαθεια της εταιριας καθως εχω τεραστιο θεμα,χρειαζομαι την συνδεση για την δουλεια μου και δεν μπορω να δουλεψω.Ολα αυτα λαμβανουν χωρα 3 μηνες τωρα.Το προβλημα δεν λεει να λυθει και ο μονος που την πληρωνει ειμαι εγω,καθως ο λογαριασμος θα ερθει κανονικοτατα στο τελος του μηνα.Ειμαι στα προθυρα να αλλαξω παροχο γιατι δεν αντεχω αλλο πια αυτη την μονιμη αποσυνδεση ανα 4 λεπτα.Πειτε μου εγω τι να κανω γι ολα αυτα.

Forthnet.Nova.Rep1
13-01-15, 09:09
Καλημέρα Dante28,

Ενημέρωσε μας με κάποιο από τα στοιχεία της σύνδεσής σου, μέσω προσωπικού μηνύματος, ώστε να ελέγξουμε την αναφορά σου και να εξυπηρετήσουμε.

Γιώτα, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.