PDA

Επιστροφή στο Forum : Διακοπή dsl στην Ξάνθη και καλύτερες ταχύητητες μετά



lazikos1
25-03-07, 02:16
Παιδιά θα ήθελα να μου πεί κάποιος από Ξάνθη, εάν το Σαββάτο τα ξημερώματα είχε διακοπή dsl. Εμένα η σύνδεση μου σταμάτησε γύρω στις 2:30 και όταν ήρθε οι ταχύτητες ήταν αυξημένες από ότι είναι συνήθως. Βέβαια δέν αναφέρομαι μόνο για το πρωί που σχεδόν πάντα είναι υψηλές, αλλά και για όλη την ημέρα. Π.χ. το απόγευμα που πάντα δεν έπιανε πάνω από 45KB/s, τώρα δέν έχει πέσει κάτω από 65KB/s.

Ελπίζω να μην είναι κάτι περιστασιακό. Τουλάχιστον, έτσι πως είναι οι ταχύτητες του dsl, 65KB/s το απόγευμα (ίσως σε κανά 2 χρόνια να γίνει 100) κάτι είναι.

stevenik
25-03-07, 12:04
Καλημερα. Το ιδιο εγινε και στην πολη της Καβάλας. Οι ταχυτητες φτιαξαν λιγο καλυτερα. Μαλλον κανουν αναβαθμισεις,δοκιμες κλπ.

Ας ελπισουμε οτι θα βελτιωθουν ακομη καλυτερα οι ταχυτητες.

deniSun
25-03-07, 12:36
Παρατηρήστε την κατάσταση για καμιά εβδομάδα.

lazikos1
27-03-07, 03:23
Τελικά κάτι το παροδικό ήταν. Πάλι τα ίδια χάλια με τις ταχύτητες. Ελπίζω με την Ανάσταση του Χριστού να έρθει και η ανάσταση του dsl.

cpu0
27-03-07, 13:12
Τελικά κάτι το παροδικό ήταν. Πάλι τα ίδια χάλια με τις ταχύτητες. Ελπίζω με την Ανάσταση του Χριστού να έρθει και η ανάσταση του dsl.

:rofl: Χε χε χε.. ναι ποιανού έτους την Ανάσταση όμως? :D
Μη ψαρώνετε παίδες, δεν αλλάζει κάτι, απλά οι τεχνικοί του πΟΤΕ κάνουν παιχνιδάκια με τα νεύρα μας αντι να δώσουν bandwidth στο λαό!
Που να βλέπατε τη χαρά μου μετά από διακοπή ρεύματος (προγραμματισμένη & πολύωρη). Μπαίνω μετά χαράς ΑΜΕΣΩΣ μόλις ήρθε το ρεύμα. 100ρες παντού! Ε σε μισή ωρίτσα, 30 50 το πολύ.. Μέχρι δλδ να ξαναμπούν όλοι με τα μουλάρια, τα τορρεντς κ τα ραπιντσεαρ..

Chris_Nik
27-03-07, 13:24
Απο Κομοτηνή παιδία καμία μα καμία αλλαγή ταχύτητας.....

Χάλια και ξανά χάλια......:down:

@ ADSLgr.com All rights reserved.