PDA

Επιστροφή στο Forum : Κινητή WIND W στα 29,90



oekab1992
20-02-15, 18:47
Το δίνουν πλέον σε προσφορά? Το πήρε κανείς πρόσφατα σε τέτοια ή χαμηλότερη τιμή απο ανανέωση σε wind ή φορητότητα και αν ναι πως? Το έχω τόσο αλλά λήγει σε λίγες μέρες και στην ανανέωση με πάνε τώρα πολύ παραπάνω και χωρίς να παίρνω συσκευή. Θα πρέπει να κάνω φορητότητα προφανώς για να σκιαχτούν αλλά ψάχνω πιο αναίμακτη λύση.

oekab1992
21-02-15, 21:25
anyone?

Helene
23-02-15, 00:29
Δεν ξέρω κάποιον που να το έχει πάρει πρόσφατα (ο πατέρας μου το είχε πάρει πέρισι και ήταν αρκετά πιο ακριβό από την τιμή που παίζει τώρα - έχω την εντύπωση ότι στην ανανέωση το κατέβασε αρκετά, αλλά δεν θυμάμαι λεπτομέρειες), αλλά θεωρώ πως εφόσον το έχεις ήδη θα κάνουν τα πάντα για να σε κρατήσουν και να ανανεώσεις το συμβόλαιό σου.

oekab1992
23-02-15, 13:29
Με 43 ευρώ αντί για 29,90 τώρα δεν κάνουν τα πάντα, τα πάντα για να φύγω κάνουν. Φορητότητα και εκβιασμός προφανώς.

Helene
02-03-15, 15:37
Με 43 ευρώ αντί για 29,90 τώρα δεν κάνουν τα πάντα, τα πάντα για να φύγω κάνουν. Φορητότητα και εκβιασμός προφανώς.

Καλέ μου άνθρωπε, δεν είναι εκβιασμός η επαναδιαπραγμάτευση των όρων ενός συμβολαίου που λήγει. Έχεις κάθε δικαίωμα ν' αλλάξεις εταιρεία αν βρεις κάποιο πρόγραμμα που σε συμφέρει περισσότερο. Ανακοινώνεις λοιπόν στη Wind τις προθέσεις σου και τη ρωτάς αν έχει να σου προτείνει κάτι ανάλογο προκειμένου να παραμείνεις σ' αυτή. Γιατί το κάνουμε τόσο θέμα; :)

oekab1992
03-03-15, 00:52
Το έκανα αυτό που λες, η αντιπρόταση τους 39 αντί για 43. Μάλλον θα την κάνω για Cosmote με σχεδόν αντίστοιχη πρόταση και θα με πάρουν κλασικά στην φορητότητα να μου πουν στο δίνουμε με 29.

iznodur
03-03-15, 14:46
Στα 29,90 είχα ακούσει για συνδρομητές που είχαν 2 με 3 συνδέσεις σε οικογενειακό πακέτο κλπ. Από την άλλη νομίζω ότι θα σου δώσουν αυτήν την τιμή δεν χάνεις να περάσεις και από ένα κατάστημα!

oekab1992
03-03-15, 16:56
Τώρα πληρώνω το 29,90 για το WIND W. Έληξε το συμβόλαιο το 18μηνο, απο τον άλλο μήνα θα πάει ο κούκος αηδόνι, αν κάνω νεο 18μηνο θα πάει 43 κοντά. Στο τηλ μου είπαν απο κατάστημα στα Βριλήσσια πως αν το κάνω μαζί του θα πάει 39 αλλά στο τηλ στην WIND με το τμήμα αναβάθμισης μου λένε πως αποκλείεται, η τιμή ειναι 43, μάλλον δεν μου λένε το σύνολο με τα τέλη συνδρομητή, θα πάω σήμερα απο το κατάστημα εκεί να το αποσαφηνίσω. Πιθανότερη εκδοχή να κάνω φορητότητα προς Cosmote. Μιας και ήδη έχω 2play μαζί τους, με την φορητότητα το αντίστοιχο πακέτο βγαίνει 42 το μήνα, πολύ καλό αν υπολογίσεις πως της Cosmote το 65 εχει 2 gb internet οχι 1500 mb και ειναι και 4G και ασύγκριτο σήμα. Οπότε θα την κάνω έτσι... και αν με πάρουν απο WIND κατα την διάρκεια φορητότητας και δώσουν 29,90 θα κάτσω. Τόσο απλά.

Dimeos
03-03-15, 23:52
Τώρα πληρώνω το 29,90 για το WIND W. Έληξε το συμβόλαιο το 18μηνο, απο τον άλλο μήνα θα πάει ο κούκος αηδόνι, αν κάνω νεο 18μηνο θα πάει 43 κοντά. Στο τηλ μου είπαν απο κατάστημα στα Βριλήσσια πως αν το κάνω μαζί του θα πάει 39 αλλά στο τηλ στην WIND με το τμήμα αναβάθμισης μου λένε πως αποκλείεται, η τιμή ειναι 43, μάλλον δεν μου λένε το σύνολο με τα τέλη συνδρομητή, θα πάω σήμερα απο το κατάστημα εκεί να το αποσαφηνίσω. Πιθανότερη εκδοχή να κάνω φορητότητα προς Cosmote. Μιας και ήδη έχω 2play μαζί τους, με την φορητότητα το αντίστοιχο πακέτο βγαίνει 42 το μήνα, πολύ καλό αν υπολογίσεις πως της Cosmote το 65 εχει 2 gb internet οχι 1500 mb και ειναι και 4G και ασύγκριτο σήμα. Οπότε θα την κάνω έτσι... και αν με πάρουν απο WIND κατα την διάρκεια φορητότητας και δώσουν 29,90 θα κάτσω. Τόσο απλά.
ενημέρωσε μας όταν κάνεις τη φορητότητα. πρόσεχε διότι στη κινητή οι διαδικασίες γίνονται πολύ γρήγορα και αν πας σε κατάστημα και κάνεις τη φορητότητα....σου δίνουν αμέσως κάρτα σιμ και μπλοκάρουν την ακύρωση.

oekab1992
04-03-15, 00:51
Θα ενημερώσω φυσικά. Και να γίνει σύντομα δεν πειράζει. Προτιμώ να δίνω 42 cosmote παρά 43 wind. Δεν κάνω μπλόφα αλλά θα επωφεληθώ απο προσφορά. Απο τηλ θα την κάνω την φορητότητα και θα δώσω λάθος ΑΦΜ.

alex24
04-03-15, 01:18
Απλα αν δωσεις λαθος ΑΦΜ η αιτηση θα ακυρωθει γιατι η Wind θα την απορριψει λογο λαθος ΑΦΜ πελατη οποτε τσαμπα ο κοπος. Κανε την αιτηση κανονικα και οταν δεχτεις την προσφορα την ακυρωνεις

oekab1992
04-03-15, 12:49
Την έκανα την αίτηση μόλις τώρα απο το τμήμα προσφορών του ΟΤΕ τηλεφωνικά δίνοντας σωστά στοιχεία. Δευτέρα θα έρθει η sim και τα συμβόλαια. Περιμένω τώρα να σκάσει καμπανάκι στην WIND μπας και με πάρουν πίσω με δυνατή αντιπροσφορά. Αν οχι, θεωρώ είμαι κερδισμένος, 43 ήθελε η WIND για το W απο 29,90 που ήμουν, και 41,70 η COSMOTE με μεγάλες ποιοτικές διαφορές υπερ της COSMOTE, + 500 mb, καλύτερο σήμα, 4G. Μόνο αν με πάρουν τηλέφωνο και μου δώσουν πάλι το 29,90 θα μείνω.

oekab1992
05-03-15, 18:31
Ακόμη δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο και λογικό ειναι μιας και Δευτέρα θα έρθει στον χώρο μου courier για να φέρει την sim και να υπογράψω τα συμβόλαια και την αίτηση φορητότητας οπότε απο εκείνη την στιγμή θα αναμένω την όποια αντίδραση της Wind. Πάντως εταιρικός πωλητής της Cosmote με προειδοποίησε πως οι εταιρείες κινητής έχουν σταματήσει τον ανελέητο μεταξύ τους πόλεμο που βλέπαμε τα τελευταία 2 χρόνια που σε έπαιρναν τηλέφωνο και σου έδιναν προγράμματα τύπου red1, w, cosmote 65 κτλ με 20-30 ευρώ. Πλέον σκοτωμένες τιμές δίνουν μόνο μπροστά στην απειλή φορητότητας. Πχ η γυναίκα μου έφυγε απο ένα απλό πρόγραμμα Cosmote που είχε για wind και όταν έκανε την φορητότητα πριν 3-4 μήνες την πήραν απο Cosmote και τις έδωσαν το 65αρι με 25 ευρώ. Κάτι ανάλογο λογικά θα περιμένω και εγώ την Δευτέρα, στην παλιά τιμή 29,90 υποθέτω για το wind w (αν υποθέτω καλά). Ψάχνοντας τις τιμές μεταξύ των παρόχων στα 3 αυτά εφάμιλλα προγράμματα βλέπω πως οι εταιρείες αυτές όντως έχουν στήσει καρτέλ και συμφωνία κυρίων, μιας και όλως τυχαίως η καλύτερη τιμή που θα πάρει χωρίς επιδότηση υφιστάμενος συνδρομητής τους, ή απο φορητότητα παίζει στο 43 ευρώ χονδρικά. Μόνη μας κίνηση η φορητότητα, αν πιάσει και αυτή γιατί το ξέρουν πως τους εκβιάζουμε με την τακτική αυτή.

ktlk
05-03-15, 21:01
Προσψπικα με πηραν τηλεφωνο για να μεταβω στο προγραμμα W μεχρι το τελος του συμβολαιου μου,μιας και αποτελει αναπροσαρμογη και οχι ανανεωση...με 1500 λεπτα προσ κινητα 1500 μυνηματα και 1.5gb internet ειμαι αρχοντας..και αν βαλω και το double play που εχω στην wind ειμαι στα 52 ευρω τελικη τιμη...πριν στο wind to all 300 με 500mb internet και με double play ημουν στα 54...Άρα ζαχαρη είμαι

oekab1992
06-03-15, 11:56
Το ίδιο που λες έχω και εγώ, wind w + 2Play στην μάνα μου με 39,90 όμως και τώρα που έληξε θέλουν να το πάνε στα 53, δεν ειναι και μικρή άυξηση. Άντε γεια όμως απο Δευτέρα.

Dimeos
07-03-15, 01:18
Το ίδιο που λες έχω και εγώ, wind w + 2Play στην μάνα μου με 39,90 όμως και τώρα που έληξε θέλουν να το πάνε στα 53, δεν ειναι και μικρή άυξηση. Άντε γεια όμως απο Δευτέρα.

να μας ενημερώσεις.....διότι αν πάρεις τη σιμ.....λένε δε μπορεις να ακυρώσεις τη φορητότητα. εγώ έχω το W + Double Play στα 33. και φυσικά στα 52 δε πάω ούτε για πλάκα....αργώ βέβαια τα Χριστουγεννα λήγει το W και του χρόνου το Μάη το DP. αλλά τη φορητότητα στη κινητή τη φοβάμαι λόγω της άμεσης παράδοσης της σιμ. πέρυσι την είχα γλιτώσει παρόλο που πήρα σιμ από βοντα διότι ο υπάλληλος είχε κάνει λάθος στο συμβόλαιο....και δεν το υπέγραψα....και για καλή μου τύχη έστειλε τη φορητότητα. μόλις του είπα ότι την ακυρώνω μου ειπε δε γίνεται και μόλις του θύμησα ότι δεν έχω υπογράψει τπτ.....είπε μάλιστα.

oekab1992
07-03-15, 12:47
Φυσικά θα σας ενημερώσω. Πάντως και απο άλλα φόρουμ που διαβάζω με δοκιμασμένα όσα λέω, δεν έχει σημασία αν πάρεις σιμ ή υπογράψεις. Αν δεν έχεις ενεργοποιηθεί ακυρώνεις ανά πάσα στιγμή. Εδώ μάλιστα έμαθα πως ακυρώνεις και χωρίς πρόστιμο ανετότατα αν έχεις ενεργοποιηθεί βάσει νόμου και μέσα σε 14 μέρες με την υπαναχώρηση, αν σου γίνει δηλαδή προσφορά απο τον πάροχο σου τον παλιό. Όπως και να έχει, λόγω των επαγγελματικών και προσωπικών αναγκών μου, χρειάζομαι πρόγραμμα προδιαγραφών W αλλιώς θα μπαίνω μέσα. Οποτε είτε 30 είτε 42 το πάρω, μου χρειάζεται. Αν εγκλωβιστώ στο οτι δεν πήρα αντιπροσφορά απο WIND, και πάλι κερδισμένος ειμαι μιας και 43 θα έδινα σε wind ενώ 42 ΟΤΕ και οι παροχές να θυμίσω του ΟΤΕ ειναι καλύτερο σήμα, καλύτερο 4g και + 500 mb ιντερνετ. Όπως και να έχει, αρχές της εβδομάδος θα έχει τελεστεί το μυστήριο!!! Αν πάντως μου το αφήσει 29.90 η wind θα μείνω, αλλά με 43 wind για το W και 42 cosmote για το cosmote 65, νομίζω δεν υπάρχει καν δίλημμα. Όσο για vodafone ουτε με συμβόλαιο δώρο δεν πάω, άσε που το red 1 στα 43 το βρήκα βέλτιστη προσφορά. Το καρτέλ σας είπα τα έχει μαγειρέψει καλά.

oekab1992
12-03-15, 14:27
Σήμερα έλαβε το αιτημα φορητότητας η Cosmote, καπάκι πολλαπλά τηλέφωνα απο WIND, μου έδωσαν 28 τελική το W και το 2play ως είχε, 10 ευρώ. Τους είπα οκ, κάνω ακύρωση, απο το πρωί μου παίζει όμως κρυφτούλι η Cosmote και τα έχω πάρει.

katmantou
12-03-15, 15:20
Το έκανα αυτό που λες, η αντιπρόταση τους 39 αντί για 43. Μάλλον θα την κάνω για Cosmote με σχεδόν αντίστοιχη πρόταση και θα με πάρουν κλασικά στην φορητότητα να μου πουν στο δίνουμε με 29.

προσπάθησε να ξαναμιλήσεις μαζί τους μήπως και πάρεις καλύτερη προσφορά . Αλλιώς φεύγεις για άλλη εταιρεία και τότε θα σου κάνουν αυτοί ίσως και καλύτερη προσφορά και τότε αποφασίζεις τι θες να κάνεις

oekab1992
12-03-15, 15:24
Θα μείνω wind γιατί μου δίνει 2play στην μάνα μου με 10 ευρώ που δεν παίζει πουθενά αλλού να το βρείς. Έχω πάρει το σταθερό της πάνω μου γιατι έχει τρελή έκπτωση και της το πληρώνω εγώ, στο δικό μου σπίτι έχω ΟΤΕ 2PLAY + OTE TV.

Dimeos
12-03-15, 20:59
Σήμερα έλαβε το αιτημα φορητότητας η Cosmote, καπάκι πολλαπλά τηλέφωνα απο WIND, μου έδωσαν 28 τελική το W και το 2play ως είχε, 10 ευρώ. Τους είπα οκ, κάνω ακύρωση, απο το πρωί μου παίζει όμως κρυφτούλι η Cosmote και τα έχω πάρει.
πολύ καλή προσφορά!!
είχες πάρει τη σιμ;ενημέρωσε τελικά τι θα γίνει με cosmote

oekab1992
13-03-15, 11:59
Καλημέρα σε όλους. Το θέμα έληξε αισίως και δεν χρειάστηκε να αλλάξω δίκτυο. Είχα ένα πολύ καλό πακέτο, το WIND W στα 29,90 και επίσης είχα στο όνομα του ενα παλιό legacy προιον της WIND, μη εμπορικά διαθέσιμο, 2play με 24αρι ιντερνετ και απεριόριστα σταθερά (χωρίς κινητά) με 10 ευρώ τον μήνα μόνο λόγω 50% έκπτωσης που έπαιρνε το πρόγραμμα αυτό λόγω του συνδυαστικού. Νομίζω λοιπόν ένα τρομερό πρόγραμμα όπως το W + 2play όλα μαζί 29,90 + 10 = 39,90 ειναι τρομερή τιμή. Το 2play το είχα για την μάνα μου και τις το πλήρωνα εγώ για να την βοηθήσω, το ιντερνετ της είναι άχρηστο, απλά επειδή εγώ μένω απο κάτω της το έχω και για backup adsl.

Δυστυχώς στην ανανέωση μετά την λήξη του 18μηνου το W θα πήγαινε 43 ευρώ, το 2play το ίδιο. Ήταν να παω cosmote, στο 65 με 42 ευρώ, και όντως θα το έκανα αν δεν έπιανε η εκβιαστική φορητότητα. Ρίσκαρα και δικαιώθηκα. Προτίμησα να μείνω wind μιας και δεν ειχα κανένα παράπονο, μέχρι και το 4G τελικά ήρθε, διότι αν πήγαινα cosmote θα έχανε το σταθερό η μάνα μου, λόγω διακοπής κινητού το 2play θα πήγαινε 35 ευρώ οπότε ήταν μονόδρομος να τις το δώσω ξανά στο όνομα της με φορητότητα σε άλλο δίκτυο πχ hol ή cyta.

Την προηγούμενη Τετάρτη κάνω ηχογράφηση με COSMOTE και συμφωνώ στο 41,70 για το Cosmote 65. Τιμή όμως που λάμβανα μόνο επειδή έχω σπίτι ΟΤΕ 2PLAY; Και αν το κόψω; Μετά θα πήγαινε 55+. Και έχανε και η μάνα μου το σταθερό. Μεγάλο το δίλημα, έπρεπε όμως να ρισκάρω. Έπρεπε Δευτερα να είχαν έρθει τα συμβόλαια αλλά η πωλήτρια της cosmote έκανε πέτσα, οπότε ορίσαμε εκ νέου ραντεβού. Τελικά την τετάρτη που μας πέρασε ήρθε στον χώρο μου courier απο ΕΛΤΑ και έφερε συμβόλαια που υπέγραψα για 18μήνες και 2 sim μέσα. Μαζί έδωσα και δικαιολογητικά για να τους δώσω το οκ να κάνουν την φορητότητα. Δεν μπορούν μόνο με την ηχογράφηση να τραβήξουν την γραμμή. Έπρεπε να το έχουν υπογεγραμμένα.

Σε χρόνο ρεκόρ μιας μέρα, εχθές δηλαδή λαμβάνουν τον φάκελο και μου έρχεται sms στο κινητό πως το αίτημα καταχωρήθηκε και η γραμμή ειναι σε διαδικασία μεταφοράς, είχα λίγες ώρες μπροστά μου. Αμέσως μετά απο λίγο σκάει τηλέφωνο απο το 6933828000 της WIND που δεν πρόλαβα να σηκώσω γιατι ήμουν δουλειά με το τηλ στο αθόρυβο αλλά με δόνηση αλλά δεν το πρόλαβα. Το καλώ, δεν μπορείς να το καλέσεις αυτό. Το θρίλερ ξεκινάει.

Παίρνω στο 1260, τους λεω με καλέσατε, με συνδέει με επιδοτήσεις, μου λένε γιατι θέλετε να φύγετε, τους λεω για την τιμή κτλ, δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι καλύτερο απο το 43, οκ λεω, το παίρνω απόφαση, είχα πάρει ρίσκο, ήταν μια εν γνώση μου και μελετημένη εκδοχή, τελειώνουμε εδώ είπα. Μετά απο λίγο ξανά κλήση απο το ίδιο νούμερο, πάλι το έχασα, τρελάθηκα. Παίρνω πάλι πίσω στο 1260, πάλι το ίδιο στόρι, τους λέω, μα καλά, αφού δεν έχετε αντιπροσφορά σοβαρή, τι με καλείτε? Μου λένε ειναι απο το τμήμα ακυρώσεων, ίσως έχουν να σας πουν κάτι διαφορετικό. Το βάζω στο κανονικό το τηλ, παω τουαλέτα, ξανα παίρνουν, κάτι σκάλωσε το τηλ ενώ το σήκωσα έπεσε η κλήση.

Λέω μέσα μου.... μάλλον ο θεός με τιμωρεί που το ψυρίζω, δεν με θέλει η μέρα και η κατάσταση. Ξανα παίρνουν μετά απο ώρα, επιτέλους... μιλώ μαζί τους. Τους λέω μου έδωσε η cosmote τιμή 29.90, οκ λέει, σας το κάνουμε το w 28 ευρώ και το άλλο ως έχει δεν αλλάζει. Δέχομαι λέω, πως ακυρώνω κτλ?

Όπως αντιλαμβάνεστε, εδώ αμα είχα πει, 25 μου το έδωσε η cosmote, θα μου το έδινε 24 εκτιμώ, αλλά ας μην είμαστε άπληστοι γιατί όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα, ήμουν ήδη νικητής. Κάναμε ηχογράφηση και τέλος όλα. Μετά ξεκινάει όμως το κρυφτούλι της cosmote. Έπαιρνα στο 13888, στο 13897, άκρη δεν έβγαζα. Η wind εστειλε φαξ ακύρωσης αλλά η ουσία ήταν να το κάνω εγώ, προφορικά και γραπτώς. Τελικά έπρεπε να πάρω στο 2108006300 που ηταν το ειδικό τους τμήμα προσφορών για να μιλήσω με την τύπισα που μου έκανε την αρχική προσφορά. Την ζήταγα, δεν μου την έδιναν, δεν με καλούσε κανένας πίσω, δεν μου έδιναν κανένα φαξ να στείλω ακύρωση, δεν μου έλεγαν τίποτα, έκαναν τους αλέκους, τους φαντομάδες, κρυβόντουσαν, το έπαιζαν ηλίθιοι.

Εφαγα την μισή μέρα να τους ψάχνω, τους απείλησα πως θα κάνω μηνύσεις τους την είπα χοντρά, βρήκα ένα φαξ έστειλα μια επιστολή ακύρωσης στο 2108198871 (μου το είχε δώσει η πωλήτρια που έκανα την συμφωνία στην cosmote μετά απο πολύ πίεση μου σε περίπτωση που ήθελα να ακυρώσω τις είπα) και φυσικά ήταν μούφα αριθμός, έγκυρος αλλά οχι για την δουλειά αυτή. Κάλεσα στο 13838 και αφου πίεσα σφοδρά μου είπαν να στείλω στο 2102501452 και το εκανα, μετά απο ώρες, δεν φαίνεται καλά το φαξ, στέιλτε ξανά.

Με τα πολλά, μετά απο τρέξιμο, ψάξιμο, άγχος, φαξ τηλέφωνα κτλ, με πήρε η υπάλληλος, το ακύρωσε και αυτή, έστειλα ξανά τα φαξ εκεί, και τέλος. Επιβεβαίωσα με το τμήμα επιδοτήσεων της wind πως περάστηκε η νέα προσφορά, πως ακυρώθηκε το αίτημα της cosmote, και τέλος καλό όλα καλά. Απο μόνος μου έκανα ξανά μαζί τους νέα ηχογράφηση και το έκανα το συμβόλαιο w 24μηνο για να μην έχω σε 18μηνες τα ίδια πάλι. Το καλό... το 2play δεν εξαρτάται απο το w. Αν θέλω το κόβω έτσι και αλλιώς ισχύει για πάντα όσο έχω το κινητό αυτό στο όνομα μου. Με λίγα λόγια, για 2 χρόνια ηρεμώ με το w στα 28 που με έχει σώσει, και όποτε θέλω κόβω το Play χωρίς πρόστιμο και χωρίς να επηρεάζει το πακέτο μου.

Τα παραπάνω προς γνώση σας για να ξέρετε τι να κάνετε σε ίδια περίπτωση. Οι προσφορές τους τελείωσαν για να σε πάρουν απο το δίκτυο τους αλλού, σε λίγο θα σταματήσουν να δίνουν εξοπλισμούς, όλο ανακοινώσεις για αυξήσεις τιμών. Τελικά μόνο με φορητότητα κάνεις την δουλειά σου.

Για τιμωρία η cosmote θέλει να στείλω τον φάκελο με τα συμβόλαια και τις πανάκριβες σιμ στην Χαλκίδα με ΕΛΤΑ. Μικρό το κακό.

Dimeos
13-03-15, 18:17
καταρχάς ευχαριστώ για την πλήρη ενημέρωση. επομένως αυτό με τη σιμ....πρέπει να κάνεις ακύρωση σε μερικες ώρες. όταν μου έκανε αντιπρόταση η wind για το RED ήξερε η υπάλληλος που παιζουν οι προσφορές....γιατί όταν της είπα ότι μου το δίνουν 27....μου είπε αποκλείεται....30 σας το δίνουν και είχε δίκιο.
το μειονέκτημα που έχω εγώ είναι ότι τα Χριστούγεννα λήγει το W και του χρόνου το Μάη το DP, οπότε δε μπορώ να παιξω μπάλα συνδυαστικά.

oekab1992
17-03-15, 23:53
Τελικά τι έκανες - αποφάσισες φίλε Dimeos;

manila
18-03-15, 10:41
Φίλε ένα θρίλερ πέρασες!! :) Τουλάχιστον πήρες μια φοβερή προσφορά από την Wind

Dimeos
19-03-15, 01:31
Τελικά τι έκανες - αποφάσισες φίλε Dimeos;
φίλε μου αργώ ακόμα..έχουμε καιρό μέχρι τα Χριστούγεννα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.