PDA

Επιστροφή στο Forum : αργει το ανεβασμα photo σε κινητα Nokia Lumia



thelos257
25-02-15, 21:24
Καλησπερα σας παιδια αυτο το προβλημα που θα αναφερω το ειχα και παλιοτερα στο πρωτο μου Nokia Lumia 520 το ειχα και πριν απο δυο εβδομαδες οσο χρεισιμοποιηουσα το 530 και ομως το εχω και τωρα που χρεισιμοποιηω το Lumia 730 μαλλον θα ναι προβλημα των Nokia Lumia Windows Phone δεν εξηγητε διαφορετικα επειδη στα αλλα μου κινητα που ειχα και ηταν Android (PRESTIGIO Multiphone 3502 DUO PSP3502) + (SAMSUNG Galaxy Young 2 G130HN) και στο iPhone 4S μου δεν ειχα τετοιο προβλημα.
Το προβλημα ειναι οτι αργει να ανεβασει τις φωτογραφιες ειτε στο facebook ειτε στο viber ειτε στο Instagram BETA. Μπορει να παρει ε ως και δεκα λεπτα. Στο σπιτι εχω ταχυτητα ανεβασματος 80Kb/s δεν θα μιλησω για το πανεπιστιμειο ουτε για τις καφετεριες που πηγαινω επειδη εκει ειναι λογικο να αργει στο ανεβασμα μιας φωτογραφιας επειδη συνδεονται παρα πολλοι πανω στο δικτυο απο τα κινητα τους τους φορητους τους υπολογιστες και τα ταβλετσ τους. Τι να κανω ρε παιδια σας συμβαινει και εσας αυτο το προβλημα ή μονο εγω το εχω ;

@ ADSLgr.com All rights reserved.