PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο cyta σε forth net στο περιστέρι



anthip09
04-03-15, 22:36
Σκέφτομαι να μετακομίσω φορθνετ καθώς δεν είμαι γενικότερα ευχαριστημένος απο τη cyta εκμεταλλευόμενος και την προσφορά με τα 720 λεπτά προς κινητά.
Εμπειρίες απο την εν λόγω εταιρεία στο περιστέρι?
Τα στατιστικά μου ειναι αυτά που φαίνονται επάνω. Θεωρείτε ότι μπορεί να κλείδωσε και λίγο ψηλότερα ένεκα του σνρ στο 6??

DB7
05-03-15, 11:45
αν θες να εκμεταλευτίς την προσφορά της forthnet με 720 λεπτά πας forthnet που με σνρ 6 θα κλειδώσεις και λίγο ψιλότερα

anthip09
05-03-15, 21:27
αν θες να εκμεταλευτίς την προσφορά της forthnet με 720 λεπτά πας forthnet που με σνρ 6 θα κλειδώσεις και λίγο ψιλότερα

Ναι αυτό σκέφτομαι. Το θέμα ειναι ότι δεν έχω συνεργαστεί με τη φορθνετ ποτέ και διστάζω λίγο. Για αυτο ρωτάω φίλους απο το περιστέρι να που πούνε γνώμες. Όχι τπτ άλλο...αλλα η γραμμή μου δεν ειναι και η καλύτερη και φοβάμαι μη δεσμευτώ για 18μηνο άδικα.

DB7
06-03-15, 11:24
μια χαρά είναι η forthnet . τώρα η γραμμή είναι άλλο θέμα

anthip09
07-03-15, 23:00
Κανείς φίλος απο περιςτερι με φορθνετ;;;

romankonis
08-03-15, 15:22
Εγώ είμαι, και είμαι ευχαριστημένος από την forthnet. Όλα τέλεια! Φυσικά παίζει η απόσταση από το αστικό κέντρο, είμαι γύρω στα 2 χιλιόμετρα, τα στατιστικά μου γράφει πάνω δεξιά και κάτω με speedtest.net

anthip09
09-03-15, 18:39
Εγώ είμαι, και είμαι ευχαριστημένος από την forthnet. Όλα τέλεια! Φυσικά παίζει η απόσταση από το αστικό κέντρο, είμαι γύρω στα 2 χιλιόμετρα, τα στατιστικά μου γράφει πάνω δεξιά και κάτω με speedtest.net


Σ ευχαριστώ για την απάντηση. Βέβαια εγώ είμαι κοντά στα 3 χλμ όποτε κάνα 6-6,5 περιμένω..σε περίπτωση φορητότητας μου αλλάζουν βρόχο η μόνο πόρτα στα Δσλαμ των εταιρειών?
Μη γίνει καμία στραβή και μου φορτώσουν κάνα σάπιο καλώδιο κ αντί για μαλλί βγούμε κουρεμένοι

romankonis
10-03-15, 11:47
μόνο πόρτα στα Δσλαμ των εταιρειών

griniaris
01-07-15, 11:24
Τελικα εγινε η φορητοτητα? πως ειναι η γραμμη?

@ ADSLgr.com All rights reserved.