PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορά Wind για πελάτες ΟΤΕ: 20 ευρώ + Δώρο Tablet



sakis.kom
17-03-15, 14:26
Με πήραν τηλέφωνο από την Wind και μου είπαν για μία προσφορά η οποία ισχύει για φορητότητα γραμμής από ΟΤΕ σε Wind.
Πακέτο Double Play με 20 ευρώ τελική τιμή με ΦΠΑ, συμβόλαιο 2 χρόνια και η τιμή ισχύει και για τα 2. Μαζί δίνουν και δώρο Tablet.
Δεν ρώτησα παραπάνω γιατί ήδη έκανα ανανέωση σε άλλη εταιρία. Αν ενδιαφέρει κάποιους, πείτε το να αναφέρω τον αριθμό που με κάλεσαν.

hannibal_
17-03-15, 16:03
Υπάρχει και μια άλλη που δίνουν μαζί και αυτοκίνητο για 2 χρόνια!!!

Παιδιά, μην μασάτε γιατί θα τρέχεται μετά. ΠΑΝΤΑ ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

manila
18-03-15, 10:43
Υπάρχει και μια άλλη που δίνουν μαζί και αυτοκίνητο για 2 χρόνια!!!

Παιδιά, μην μασάτε γιατί θα τρέχεται μετά. ΠΑΝΤΑ ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Ναι ισχύει είναι αυτή εδώ http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/ , το tablet λογικά θα το δίνουν επιλεκτικά σε πελάτες που είναι στον ΟΤΕ, βέβαια και χωρίς tablet μια χαρά προσφορά είναι

alex24
18-03-15, 12:07
Tα μικρα γραμματα τα διαβαζει κανεις?
Η προσφορά ισχύει για 24μηνη διάρκεια συμβολαίου σε συνδρομητές κινητής WIND, σε διαφορετική περίπτωση η τιμή διαμορφώνεται στα 20,00€ για τον πρώτο χρόνο και στα 25,00€ για τον δεύτερο χρόνο.
Και οχι δεν κανουν δωρο tablet επιλεκτικα ειναι απο εταιρεια τηλεπωλησεων μπας και παρουν καμια αιτηση για μπονους

hannibal_
18-03-15, 20:51
Έλεος εδώ χρεώνουν και το router, το tablet τους μάρανε!!!

iznodur
19-03-15, 01:20
Καλή προσφορά μου φαίνεται πάντως...

sakis.kom
19-03-15, 01:48
Tα μικρα γραμματα τα διαβαζει κανεις?
Η προσφορά ισχύει για 24μηνη διάρκεια συμβολαίου σε συνδρομητές κινητής WIND, σε διαφορετική περίπτωση η τιμή διαμορφώνεται στα 20,00€ για τον πρώτο χρόνο και στα 25,00€ για τον δεύτερο χρόνο.
Και οχι δεν κανουν δωρο tablet επιλεκτικα ειναι απο εταιρεια τηλεπωλησεων μπας και παρουν καμια αιτηση για μπονους
Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το αν ο άλλος έχει κινητό σε Wind ή όχι. Όπως είπα, δεν ρώτησα παραπάνω.
Αυτό που τους είπα είναι να μην μου λένε το "20" γιατί αυτό είναι για τον πρώτο χρόνο και μετά είναι 25.
Μου απάντησαν πως αυτό ισχύει ανάλογα με τον πάροχο που έχει ο πελάτης. Για ΟΤΕ, για την συγκεκριμένη προσφορά, είναι 20+20 μαζί και το Tablet.

Helene
22-03-15, 20:35
Αν όντως δίνουν το τάμπλετ, είναι πολύ καλή πρόταση

delta
01-04-15, 11:29
Για δωσε το τηλεφωνο που σε πηραν?

vnet
01-04-15, 15:24
Σαν κανόνας, αξιόπιστες προσφορές είναι μόνο από επίσημα κανάλια της wind. Δηλαδή σε παίρνουν τηλέφωνο και υπογράφεις το συμβόλαιο εφόσον διαβάσεις τους όρους σε ένα μαγαζί της wind ή σε επίσημο συνεργάτη όπως τα Public. Σε γενικές γραμμές και να την πατήσεις από τηλεφωνικές προσφορές παίρνεις τα λεφτά σου πίσω με μια καταγγελία.

techgirl
15-04-15, 14:59
Σαν κανόνας, αξιόπιστες προσφορές είναι μόνο από επίσημα κανάλια της wind. Δηλαδή σε παίρνουν τηλέφωνο και υπογράφεις το συμβόλαιο εφόσον διαβάσεις τους όρους σε ένα μαγαζί της wind ή σε επίσημο συνεργάτη όπως τα Public. Σε γενικές γραμμές και να την πατήσεις από τηλεφωνικές προσφορές παίρνεις τα λεφτά σου πίσω με μια καταγγελία.

Παλί καλά, τι να πώ...Αν και πιστευω ότι απο αυτούς που την πατάνε δεν είναι και παρα πολλοι αυτοί που θα ασχοληθούν περαιτερω.
Η προσφορά του double play πάντως είναι καλή ανεξαρτήτως ταμπλετ αφού σου δίνει και 120' σε καρτοκινήτρό και 500 μβ σε data κάρτα ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.