PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερώτηση για τηλέφωνο HOL & προώθηση πακέτων και προσφορών



christos79
24-03-15, 21:15
Καλησπέρα παιδιά,ζητώ συγγνώμη αν γράφω στο λάθος νήμα.Υπάρχει τρόπος σε σταθερό HOL να μπλοκάρω κλήσεις από εταιρίες προώθησης και τηλεπωλήσεων πακέτων σταθερής,ίντερνετ & κινητής και άλλες που προωθούν διάφορα προιόντα;Έχουν φτάσει σε σημείο να παίρνουν καθημερινά από διάφορες εταιρίες πάνω από 4-5 τηλέφωνα την ημέρα (ακόμα και σε ώρες κοινής ησυχίας) και μου έχουνε σπάσει τα νεύρα!!

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

hannibal_
24-03-15, 21:33
Σε νιώθω απολύτος. Από όσο ξέρω μπορούν να μπλοκάρουν τηλ με απόκρυψη. Για τα υπόλοιπα πάρε ένα τηλ στην υποστήριξη αν και το βλέπω χλωμό.

spiz
25-03-15, 00:39
Καλησπέρα παιδιά,ζητώ συγγνώμη αν γράφω στο λάθος νήμα.Υπάρχει τρόπος σε σταθερό HOL να μπλοκάρω κλήσεις από εταιρίες προώθησης και τηλεπωλήσεων πακέτων σταθερής,ίντερνετ & κινητής και άλλες που προωθούν διάφορα προιόντα;Έχουν φτάσει σε σημείο να παίρνουν καθημερινά από διάφορες εταιρίες πάνω από 4-5 τηλέφωνα την ημέρα (ακόμα και σε ώρες κοινής ησυχίας) και μου έχουνε σπάσει τα νεύρα!!

Ναι, υπάρχει τρόπος! Θα ζητήσεις από την HOL να εγγραφείς στο Μητρώο του άρθρου 11. Για περισσότερες πληροφορίες δες http://bit.ly/1FTPPCs

christos79
26-03-15, 12:58
Ευχαριστώ παιδιά,θα επικοινωνήσω με τη hol και θα το ζητήσω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.