PDA

Επιστροφή στο Forum : Αυθαίρετη ενεργοποίηση υπηρεσίας Wind 300



Σελίδες : 1 2 [3]

gmdb
15-06-15, 17:07
Εγώ έκανα το αίτημα από 5/6 και ακόμα καμμιά ειδοποίηση ότι ολοκληρώθηκε. Το έκανα από την φόρμα επικοινωνίας στο my wind και ανέφερα το αίτημα και στο facebook και τηλεφωνικά (με κάλεσαν αφού πρώτα είχα καλέσει εγώ). Αλλά απάντηση από πουθενά ακόμα!!!!

parsifal
15-06-15, 17:09
Να ξαναθυμίσω οτι αν έχετε Facebook θα κάνετε την δουλειά σας πολυ πιο γρήγορα αν τους στείλετε μήνυμα εκεί. Έτσι έπραξα εγώ.

Κι εγώ από εκεί το ζήτησα τον προηγούμενο μήνα, αλλά κούφια η διαβεβαίωση τους ότι θα τακτοποιηθεί.

stelakis1914
15-06-15, 19:30
Δυστυχώς και σε μένα από τα ίδια.

Αρνητική χρέωση 1€ για το WIND 300 του προηγούμενου μήνα αλλά η υπηρεσία παραμένει ενεργή για δεύτερο μήνα σερί!
Επικοινωνία μέσω facebook και λήψη υποσχέσεων για την τακτοποίηση του θέματος για ακόμα μια φορά.

MANTHES
15-06-15, 19:34
Εστω οτι αυριο πηγαινουμε σε δραχμη και εκεινη την στιγμη που η ισοτιμια θα ειναι 1 ευρω=1 δραχμη (και πριν γινουν οι δεδομενες υποτιμησεις) μας επεστρεφαν τα λεφτα. Ποσα χρηματα αραγε θα κερδιζε με αυτον τον τροπο η καθε wind;

jlian
16-06-15, 08:16
Εστω οτι αυριο πηγαινουμε σε δραχμη και εκεινη την στιγμη που η ισοτιμια θα ειναι 1 ευρω=1 δραχμη (και πριν γινουν οι δεδομενες υποτιμησεις) μας επεστρεφαν τα λεφτα. Ποσα χρηματα αραγε θα κερδιζε με αυτον τον τροπο η καθε wind;

Ελεος πια!

dimitri_ns
16-06-15, 09:04
Εστω οτι αυριο πηγαινουμε σε δραχμη και εκεινη την στιγμη που η ισοτιμια θα ειναι 1 ευρω=1 δραχμη (και πριν γινουν οι δεδομενες υποτιμησεις) μας επεστρεφαν τα λεφτα. Ποσα χρηματα αραγε θα κερδιζε με αυτον τον τροπο η καθε wind;

Να το κοιτάξεις, γίνεται ανησυχητικό

gmdb
16-06-15, 11:31
Τελικά ενημερώθηκα μέσω email για αποδοχή του αιτήματος που έκανα. Θα φανεί στον επόμενο λογαριασμό.

MANTHES
16-06-15, 11:49
Αφου με κατατροπωσαν τα επιχειρηματα των 3 λεξεων μπορουμε να συνεχισουμε οι ενηλικες να αναρωτιομαστε με ποια λογικη στον ιδιο λογαριασμο μας πιστωσαν το ποσο της παρανομης χρεωσης και συγχρονως μας το ξαναχρεωσαν για τον μηνα που μας περασε

psylos
16-06-15, 14:41
Γιατί απλά έγινε η πίστωση του ποσού του προηγούμενου μήνα, αλλά κάποιος ξέχασε να απενεργοποιήσει την υπηρεσία. Φαντάζομαι η τιμολόγηση και έκδοση των λογαριασμών γίνεται αυτόματα από κάποιο σύστημα, οπότε από τη στιγμή που δεν απενεργοποιήθηκε το πρόγραμμα έγινε εκ νέου χρέωση για τον επόμενο μήνα.

MANTHES
16-06-15, 14:45
Απο την στιγμή ομως που γίνεται πιστωση κάποιος μεσολαβει. Είναι λιγο παράξενο να το ξεχάσει αυτος ο κάποιος μαζικα ότι πρέπει να γίνει απενεργοποιηση. Το ότι συμβαίνει σε πολλούς είναι το θέμα

psylos
16-06-15, 14:52
Επεμβαίνει κάποιος (λογιστήριο), ο οποίος εγκρίνει το ποσό της πίστωσης, όπως του λέει κάποιο άλλο τμήμα (εξυπηρέτηση πελατών φαντάζομαι). Ωστόσο, το λογιστήριο δεν είναι αυτό που θα κάνει την απενεργοποίηση του προγράμματος. Προφανώς η εξυπηρέτηση θα έπρεπε να εκτελέσει την συγκεκριμένη ενέργεια, αλλά μάλλον κάποιος πετούσε αετό και δεν την έκανε. Αποτέλεσμα να υπάρχει πίστωση του προηγούμενου μήνα και χρέωση εκ νέου για τον επόμενο μήνα.

DrNo
18-06-15, 22:07
Το εχουνε σκισει μιλαμε!:ufoabduct
Μετα απο δυο σε εμενα απανωτα λαθη (που τα ειδανε κατοπιν εορτης και αφου επρεπε να τους μιλησω εγω για να τα δουνε)... Τωρα και ενα τριτο στο καπακι!

-Το συμβολαιο μου ειναι στα 17€ και χωρις να υπαρχει καμια χρεωση εκτος παγιου ουτε και καμια κρυφη ενεργοποιηση καποιας υπηρεσιας στον λογαριασμο μου ηρθε στα 17,98 !
...98 λεπτα παραπανω απο που τωρα;

kmpatra
18-06-15, 22:56
μήπως από την υπηρεσία για την οποία μιλάμε?

DrNo
19-06-15, 00:15
Θα ηταν παραπανω Και οχι δεν βλεπω να υπαρχει τωρα στον λογαριασμο αυτη

Στην ουσια απο τοτε που εκανα ανανεωση συμβολαιου δεν εχω παρει ουτε μια φορα σωστο λογαριασμο εδω και 5~6μηνες!!!
Στην πρωτη περιπτωση (http://www.adslgr.com/forum/threads/860719-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-Wind?p=5618614#post5618614) το τρεναρανε αρκετα και ημουνα στο τσακ πριν απο την καταγγελια

- - - Updated - - -

edit Ωχ τελικα δικιο εχεις "Μηνιαίο Πάγιο WIND 300. από 17/06 έως 16/07 0,80 €" λεει

Καλα τωρα το κανανε χειροτερο!
Τον προηγουμενο μηνα που τους το ειπα ειπανε πως κανανε λαθος και το αφαιρεσανε γιατι ηταν εκ΄παραδρομης μαζι με τα μαζικα μνμ που στελναν και ετσι τελικα δεν το πληρωσα (εχω 300 λεπτα προς ολους απο το συμβολαιο και ετσι αυτο δεν ητανε για εμενα)

Τωρα τι! ...ξανακανανε λαθος? ...και απο που βγαινει αυτο; Το 80 λεπτα θα ειναι χωρις ΦΠΑ ...98 λεπτα παραπανω βγαινει στον τελικο

- - - Updated - - -

α τοσο ηταν και στον προηγουμενο βλεπω τωρα "Μηνιαίο Πάγιο WIND 300. από 17/05 έως 16/06 0,80 €" αλλα στον προηγουμενο μου χρεωσανε παραπανω -τελικο- 1,14 !!! που δεν τα πληρωσα γιατι μου τα αφαιρεσανε Δεν βγαζει νοημα...

Η μηπως μειωθηκε ο ΦΠΑ και δεν το πηραμε χαμπαρι?!
Δεν φτανει που σε χρεωνουν για κατι που δεν εχει την συναινεση σου παρανομα και εκτος συμβασης αλλα το χρεωνουν και οτι/οπως ναναι (τοσο λεει να το αφησω);
Καλα "Μπακαληδες" ειναι;

mike_871
19-06-15, 13:14
ο μπακαλης σε χρεωνει για αυτα που θες και που περνεις, δεν σου βαζει κατι που δεν θες και μετα σε χρεωνει γι'αυτο.......

MANTHES
19-06-15, 13:26
Καλα ο μπακαλης παλια σε χρεωνε για αυτα που δεν επαιρνες καν. Αστο πονεμενη ιστορια και σημαντικος λογος που στραφηκαν ολοι στα σουπερ μαρκετ αλλα θα ξεφυγουμε εντελως εκτος θεματος

Ειχε κανεις ανταποκριση για την επαναχρεωση της υπηρεσιας;

MANTHES
22-06-15, 19:15
Τελικη η μαγικη φραση για αμεση εξυπηρετηση ειναι η απομαγνητοφωνηση των συνομιλιων.
Τους ειχα στειλει μηνυμα στις 15/6 και με εγραψαν κανονικα χωρις να απαντησουν καν. Τους ξαναστελνω σημερα οπου εγραφα οτι επιθυμω αμεση πιστωση και απενεργοποιηση της υπηρεσιας και μεσα σε λιγες ωρες αφαιρεσαν το ποσο και απενεργοποιησαν το wind 300 και φυσικα εστειλαν και email για να με ενημερωσουν ποσο καλη εξυπηρετηση εχουν

DrNo
22-06-15, 19:26
Εγω τους γραφω απο δω και περα και θα δινω το κανονικο ποσο

Συμφωνια μαζι μου δεν κανανε ...αρα;
...Αντε γιατι το εχουνε παραχ€σει

kosmous
27-06-15, 08:13
Εχθές τους ενημέρωσα τηλεφωνικά αφού μου επιβεβαίωσαν πως η κλήση καταγράφεται, πως θα καταθέσω (όπως και έκανα αμέσως μετά την κλήση) το ποσό του λογαριασμού αφαιρώντας τα επιπλέον του wind300 και επίσης - 0,30 για την κλήση που χρεώθηκα καλώντας τους .

Το κουφό και τους το επισήμανα , είναι πως ήδη έχω στο συμβόλαιο εδώ και ένα χρόνο , 300' προς κινητά από την προσφορά για να παραμείνω στο δίκτυό τους και δεν τα ξεπέρασα ούτε μία φορά .

MANTHES
15-07-15, 15:56
Τελικα η γουιντ την μια σου σπαει τα νευρα και μετα σε κανει να την αγαπας. Για μια ακομα φορα μετα απο λαθος τους εκτος του ποσου που μου ειχαν αφαιρεσει απο την χρεωση της υπηρεσιας μου αφαιρεσαν και αλλο μισο ευρω στον επομενο.

spyroskon
11-08-15, 00:27
εχω και εγω το ιδιο προβλημα με τη wind εχω το w50 και μου φορτωσαν + 120 προς σταθερα +5ε δηλαδη σκετη απατη!!!!

johnnyar
09-10-15, 18:41
Μπορω να διακοψω το συμβόλαιο χωρίς να πληρωσω μια; Την πρωτη φορά με χρέωσαν αυθαίρετα το wind 300 χωρίς να το ζητήσω και τώρα βλέπω αλλη αυθαίρετη χρέωση για email και τα έχω πάρει στο κρανίο, δε παίζονται οι τύποι.

MIKU
09-10-15, 21:29
Μπορω να διακοψω το συμβόλαιο χωρίς να πληρωσω μια; Την πρωτη φορά με χρέωσαν αυθαίρετα το wind 300 χωρίς να το ζητήσω και τώρα βλέπω αλλη αυθαίρετη χρέωση για email και τα έχω πάρει στο κρανίο, δε παίζονται οι τύποι.

Όχι γιατί στον προηγούμενο λογαριασμό σε είχαν ενημερώσει.

johnnyar
10-10-15, 09:23
Και αυτή είναι λογική; θα πρεπει να κοιταω συνέχεια τους λογαριασμούς μήπως μου χρεωσουν το οτιδήποτε; Θα τους κάνω μια καταγγελία και βλέπω, έχουμε ενα συμβόλαιο το οποίο δε μπορεί η κάθε εταιρία να το αλλάζει οποτε θέλει χωρίς να μπορω να αντιδρασω, έτσι κι εγώ να τους πάρω τηλ και να αλλάξω το χρονο ομιλίας...... Τεσπα τέλος Δεκ την κάνω απο αυτούς και ξαναπαω στο ΟΤΕ που μου έκανε μια φοβερή προσφορά....

MANTHES
10-10-15, 12:38
Απο την στιγμη που στο συμβολαιο αναγραφεται πως μπορει να αλλαξει τους ορους του οποτε επιθυμει τοτε δυστυχως ΤΥΠΙΚΑ εχουν δικαιο. Απο την στιγμη που σε ενημερωσαν θα επρεπε να ειχες ζητησει την μη ενεργοποιηση των συγκεκριμενων υπηρεσιων.
Επειδη παντως η λογικη τους ειναι στο οτι τσιμπησουν στειλε ενα μηνυμα πως επιθυμεις την πιστωση του ποσου και διακοπη των συγκεκριμενων υπηρεσιων αλλιως θα κανεις καταγγελια της συμβασης και καπου εκει θα τελειωσει το θεμα

Godian
10-10-15, 16:45
αν εχεις κανει ανανεωση τηλεφωνικα και δε σου εχουν αναφερει κατι απο αυτα μπορεις να σταματησεις το συμβολιο χωρις να πληρωσεις μια161939

Slackulator
11-10-15, 11:28
Αν γίνουν αλλαγές στις υπηρεσίες και αφορούν το πρόγραμμα στο οποίο υπάγεσαι τότε μπορείς να καταγγείλεις την σύμβαση όπως αναφέρεται κάτω κάτω: http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=364 και να φύγεις χωρίς να πληρώσεις τα τέλη.

jap
11-10-15, 13:06
Βρε παιδιά, τι αλλαγές στο συμβόλαιο; Μια πρόσθετη υπηρεσία είναι που την ενεργοποίησαν αυθαίρετα. Όλοι εδώ την έχουμε ήδη απενεργοποιήσει και το μηνιαίο πάγιο επανήλθε, ούτε οι υπηρεσίες θίχτηκαν. Ναι, αλήτικο (και επονείδιστο και όπως θέλετε πείτε το), ναι, θα μπορούσε να αποτελέσει αντικείμενο καταγγελίας, αλλά λόγος ακύρωσης συμβολαίου δεν είναι.

Slackulator
11-10-15, 19:22
Εγώ μίλησα για αλλαγή στις υπηρεσίες όπως π.χ στις χρεώσεις όπως αναφέρει το link.
Το ότι έχουμε υπογράψει κάποιο συμβόλαιο όμως και δεν θα έπρεπε να αλλάζει όποτε θέλει η κάθε εταιρία (όπως ειπώθηκε πιο πάνω) είναι σωστό.

iznodur
12-10-15, 09:35
Εγώ μίλησα για αλλαγή στις υπηρεσίες όπως π.χ στις χρεώσεις όπως αναφέρει το link.
Το ότι έχουμε υπογράψει κάποιο συμβόλαιο όμως και δεν θα έπρεπε να αλλάζει όποτε θέλει η κάθε εταιρία (όπως ειπώθηκε πιο πάνω) είναι σωστό.

Όταν αλλάζει κάτι ενημερώνεσαι είτε στον λογαριασμό είτε στο adslgr.com είτε στο section με τις ανακοινώσεις κάθε εταιρίας. Αν δεν έχεις πρόβλημα συνέχιζεις αλλιώς σπας το συμβόλαιο. Η Wind δεν κάνει κάτι λάθος, ακολουθεί την τακτική όλων των εταιριών.

lilian82
08-10-16, 20:11
Καλησπερα,
καταλαβαινω οτι το θεμα ειναι παλιο κ μαλλον εχει εξαντληθει αλλα θελω να πω κ γω τον πονο μου...που ειναι ακριβως το αντιστροφο.
Το συμβολαιο μου συμπεριελαμβανε το wind 300 αλλα ξαφνικα μου το αφαιρεσαν. Οταν το καταλαβα (1 χρονο μετα επειδη ο λογαριασμος ηρθε αυξημενος) το 13800 μου απαντησε οτι τους πηρα τηλ. κ ζητησα απενεργοποιηση (το υποτιθεμενο τηλεφώνημά μου τοποθετειται χρονικα 2 μηνες αφοτου εκανα το συμβολαιο).

Σαφως ειναι κατι που δεν θυμαμαι να εκανα, αλλωστε ποιος λογικος ανθρωπος θα επαιρνε ενα τηλ. που χρεωνεται, για να ζητησει απενεργοποιηση μιας δωρεαν υπηρεσιας? Τοσο πολυ με ενοχλουσαν αυτα τα 300 δωρεαν λεπτα προς κινητα wind?



Να υποθεσω οτι η προσφορα ηταν μονο για 2 μηνες? αλλα κανεις δεν με ενημερωσε οτι ληγει ουτε ελεγε κατι τετοιο στο συμβολαιο που υπογραψα, αλλα γιατι δεν εκαναν οτι και σε ολους εσας? δλδ να συνεχισει η υπηρεσια με χρεωση?

Κ κατι αλλο, μπορουν να χρεωσουν κατι που στο συμβολαιο ηταν δωρεαν?

anaksagoras
13-08-18, 15:56
Kαλησπερα παιδια.Μια οικογενειακη φιλη εχει γραπτο συμβολαιο με τη wind εδω και 1,5χρονο.
Δεν ειχε ιδεα για την υπηρεσια wind 300 γιατι δεν γνωριζει απο αυτα(μεγαλη ηλικια με ελλειψη τεχνολογιας και τα συναφη).
Μετα απο ψαξιμο επεσα στη σελιδα σας και την ενημερωσα οτι ειναι αυθαιρετη.
Το θεμα ειναι οτι εχει απογοητευτει,οποτε τιθεται το ερωτημα.
Μπορει,αν και καθυστερημενα,να αποχωρησει απο τη wind?Καπου πιο πανω αναφερθηκε οτι υπαρχει δυνατοτητα αποχωρησης αζημιως αλλα δεν μπορω να βρω τον ορο.
Tα φωτα σας παρακαλω.Ευχαριστω εκ των προτερων

sdikr
13-08-18, 18:28
Kαλησπερα παιδια.Μια οικογενειακη φιλη εχει γραπτο συμβολαιο με τη wind εδω και 1,5χρονο.
Δεν ειχε ιδεα για την υπηρεσια wind 300 γιατι δεν γνωριζει απο αυτα(μεγαλη ηλικια με ελλειψη τεχνολογιας και τα συναφη).
Μετα απο ψαξιμο επεσα στη σελιδα σας και την ενημερωσα οτι ειναι αυθαιρετη.
Το θεμα ειναι οτι εχει απογοητευτει,οποτε τιθεται το ερωτημα.
Μπορει,αν και καθυστερημενα,να αποχωρησει απο τη wind?Καπου πιο πανω αναφερθηκε οτι υπαρχει δυνατοτητα αποχωρησης αζημιως αλλα δεν μπορω να βρω τον ορο.
Tα φωτα σας παρακαλω.Ευχαριστω εκ των προτερων

Εδω και 1,5 χρόνο, αρκετά μετά απο την ενεργοποίηση του 2015 που λένε εδώ, το πλήρωνε, αυτό σημαίνει πως είχε αποδεχτεί την χρέωση και την υπηρεσία

anaksagoras
15-08-18, 02:13
Εδω και 1,5 χρόνο, αρκετά μετά απο την ενεργοποίηση του 2015 που λένε εδώ, το πλήρωνε, αυτό σημαίνει πως είχε αποδεχτεί την χρέωση και την υπηρεσία

Δεν νομιζω να τιθεται θεμα χρονου απο τη στιγμη που ελαβε γνωση πριν μια βδομαδα.Ολο τον καιρο πληρωνε 'εν αγνοια΄ και θα συνεχιζε αν δεν το επισημανα.
Μπορει καποιος να μου επισημανει αλλες κρυφες χρεωσεις οπως πχ αυτη με το email.Πως φαινεται στο λογαριασμο?

sdikr
15-08-18, 11:58
Δεν νομιζω να τιθεται θεμα χρονου απο τη στιγμη που ελαβε γνωση πριν μια βδομαδα.Ολο τον καιρο πληρωνε 'εν αγνοια΄ και θα συνεχιζε αν δεν το επισημανα.
Μπορει καποιος να μου επισημανει αλλες κρυφες χρεωσεις οπως πχ αυτη με το email.Πως φαινεται στο λογαριασμο?

Δεν υπάρχει κάτι κρυφό, στον λογαριασμό αναφέρεται σαν χρέωση email, όπως αναφέρεται και η χρέωση για τα 300.
Θέλεις να πεις οτι τόσο καιρό πλήρωνε τον λογαριασμό χωρίς να διαβάσει τι λέει ο λογαριασμός;

οι 30 ημέρες (μέχρι πρόσφατα) έχουν να κάνουν με όταν βάζουν μια καινούργια χρέωση και έχεις το δικαίωμα να διακόψεις αζημίως, αν δεν διακόψεις γιατί δεν διάβασες τον λογαριασμό χάνεις αυτό το δικαίωμα διακοπής αζημίως.

anaksagoras
15-08-18, 16:47
Δεν υπάρχει κάτι κρυφό, στον λογαριασμό αναφέρεται σαν χρέωση email, όπως αναφέρεται και η χρέωση για τα 300.
Θέλεις να πεις οτι τόσο καιρό πλήρωνε τον λογαριασμό χωρίς να διαβάσει τι λέει ο λογαριασμός;

οι 30 ημέρες (μέχρι πρόσφατα) έχουν να κάνουν με όταν βάζουν μια καινούργια χρέωση και έχεις το δικαίωμα να διακόψεις αζημίως, αν δεν διακόψεις γιατί δεν διάβασες τον λογαριασμό χάνεις αυτό το δικαίωμα διακοπής αζημίως.

Οταν δινεις σε εναν 60αρη ενα λαπτοπ και δεν εχει ιδεα τι ειναι αυτο,περιμενεις να βρει και πως ανοιγει?
Τετοια περιπτωση...
Επαιρνε το λογαριασμο και τον πληρωνε.
Καλα εμεις που ξερουμε και κατι παραπανω και το κυνηγαμε..Αυτοι που δεν εχουν ιδεα τι πρεπει να κανουν?
Και εδω ερχεται σωστα να πατησει ο καθενας οτι χωρις προσωπικη ενημερωση τηλεφωνικη γιατι το κανουν?Τουλαχιστον ενα φυλαδιο ξεχωριστο με κεφαλαια γραμματα που να επισημανει τις χρεωσεις τις εξτρα...και οχι ραμμενα με μικρα γραμματα στον λογαριασμο που δεν τα βλεπει κανεις και κυριως αυτοι που εχουν προβλημα ορασης(στη δικια μου περιπτωση ισχυει και αυτο)...
Οταν ειναι για προσφορες ΠΑΙΡΝΟΥΝ ασταματητα τηλ και βγαζουν αφισες.Τι τους εμποδιζει?
Το αναλυσαμε πολυ και ευελπιστω σε καλη τροπη.
Το θεμα ειναι να με βοηθησει καποιος να βρω τον ορο αποδεσμευσης αζημιως(στο σαιτ το εχουν σβησει) καθως η γυναικα δεν εχει το συμβολαιο διαθεσιμο
Ευχαριστω και καλο 15αυγουστο!

sdikr
15-08-18, 17:08
Οταν δινεις σε εναν 60αρη ενα λαπτοπ και δεν εχει ιδεα τι ειναι αυτο,περιμενεις να βρει και πως ανοιγει?
Τετοια περιπτωση...
Επαιρνε το λογαριασμο και τον πληρωνε.
Καλα εμεις που ξερουμε και κατι παραπανω και το κυνηγαμε..Αυτοι που δεν εχουν ιδεα τι πρεπει να κανουν?
Και εδω ερχεται σωστα να πατησει ο καθενας οτι χωρις προσωπικη ενημερωση τηλεφωνικη γιατι το κανουν?Τουλαχιστον ενα φυλαδιο ξεχωριστο με κεφαλαια γραμματα που να επισημανει τις χρεωσεις τις εξτρα...και οχι ραμμενα με μικρα γραμματα στον λογαριασμο που δεν τα βλεπει κανεις και κυριως αυτοι που εχουν προβλημα ορασης(στη δικια μου περιπτωση ισχυει και αυτο)...
Οταν ειναι για προσφορες ΠΑΙΡΝΟΥΝ ασταματητα τηλ και βγαζουν αφισες.Τι τους εμποδιζει?
Το αναλυσαμε πολυ και ευελπιστω σε καλη τροπη.
Το θεμα ειναι να με βοηθησει καποιος να βρω τον ορο αποδεσμευσης αζημιως(στο σαιτ το εχουν σβησει) καθως η γυναικα δεν εχει το συμβολαιο διαθεσιμο
Ευχαριστω και καλο 15αυγουστο!

Ο όρος αποδέσμευσης έλεγε οτι ο χρήστης έχει εναν μήνα να διακόψει αζημίως απο την αλλαγή του τιμοκαταλόγου, αυτό το στάδιο ήταν το 2015, πλέον δεν μπορεί να διακόψει κάποιος αζημίως λόγω της χρέωσης των 300 λεπτών ή της χρέωσης του email.

Δυστυχώς δεν έχουν κάνει κάποια αλλαγή τιμοκαταλόγου τώρα τελευταία

@ ADSLgr.com All rights reserved.