PDA

Επιστροφή στο Forum : Θετικά σχόλια



kalm
09-09-04, 14:44
Ύστερα από αρκετό διάστημα αναμονής και αφού ωρίμασαν οι χρηματοτηλεπικοινωνιακές συνθήκες, κατάφερα και έβαλα DSL. Θα ήθελα λοιπόν να εκφράσω τα θετικά μου σχόλια για το δίδυμο HOL-VIVODI ως προς την ενεργοποίηση της σύνδεσης μου. Έκανα αίτηση (για 256/128 μέσω Vivodi) η οποία έφτασε στην HOL στις 16/8. Στις 2/9 ήρθε τεχνικός της Vivodi μέτρησε τη γραμμή μου και στις 6/9 έλαβα σπίτι μέσω courier το modem. Το ίδιο απόγευμα ήμουνα κανονικά συνδεδεμένος αν και χρειάστηκε μαραθώνια συνομιλία (1,5 ώρα) με το τεχνικό τμήμα της HOL (ο συνήθης ύποπτος τα Win ME). Συνολικός χρόνος 15 εργάσιμες ημέρες εν' μέσω διακοπών Αυγούστου. Τι σου κάνει ο ανταγωνισμός. :idea:

WAntilles
09-09-04, 14:56
Πέτα τα τα ME και όλα τα 9x.

Sofos
09-09-04, 14:59
ίχ...και εγώ περιμένω από τις 17 Αυγούστο με τον ΟΤΕ!!

kalm
09-09-04, 23:14
Πέτα τα τα ME και όλα τα 9x.
Να σου πω το σκέφτομαι σοβαρά αυτό και να κρατήσω μόνο τα 2000. Το μόνο που βαριέμαι είναι η επανεγκαταστάση όλων των προγραμμάτων, οδηγών, patches και πάει λέγοντας.... :x :x

whitehed
09-09-04, 23:30
Ναι καλα και γω απο 22/7 στην VIVO και ακομηηηηηηηηη :guitar

WAntilles
09-09-04, 23:46
Πέτα τα τα ME και όλα τα 9x.
Να σου πω το σκέφτομαι σοβαρά αυτό και να κρατήσω μόνο τα 2000. Το μόνο που βαριέμαι είναι η επανεγκαταστάση όλων των προγραμμάτων, οδηγών, patches και πάει λέγοντας.... :x :x

Ποιά patches;

Αφού σταμάτησαν να βγαίνουν (ορθότατα και πολύ άργησαν) για 9x εδώ και 3 χρόνια.

kalm
10-09-04, 09:26
Εννοώ τα pathces για τα διάφορα προγράμματα, οδηγούς συσκευών αλλά και για ΙΕ, security updates. Στο μεταξύ τα περισσότερα από τα παραπάνω δεν σου επιτρέπουν να αποθηκεύσεις κάποιο αρχείο με το update τους αλλά το κάνουν μόνο online...
:evil: :evil: :evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.