PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με username και password



Giwrgos KP
01-04-07, 21:08
Στις 11 Ιανουαρίου έκανα συμβόλαιο για επτάμηνη 1024/256 γραμμή έπειτα από αγορά ADSL in a box της Forthnet. Η γραμμή ενεργοποιήθηκε μετά από 15 μέρες και δεν μου έχει αποσταλεί ακόμη το username και τα password. Από κλήσεις που έκανα στη Forthnet άκουσα ότι πρόκειται για γενικό πρόβλημα. Εδώ και δυο μήνες χρησιμοποιώ demos για να έχω internet, που κάθε 2 μέρες απενεργοποιούνται και γενικά δεν βγάζω άκρη με το θέμα.
Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιος άλλος που είχε το ίδιο πρόβλημα και αν ναι πως το αντιμετώπισε

Nseaman
02-04-07, 11:26
Κάνε υπομονή φίλε μου..Μου πήρε 7-8 εβδομάδες να ενεργοποιήσω, την σύνδεση 2play και από αυτές τις 8 εβδομάδες, οι 3 ήταν για να πάρω τους κωδικούς μου. Είχανε, μου είπανε πρόβλημα με τον server, που δίνει τους κωδικούς στους χρήστες. Κανονικά πρέπει να λάβεις σύντομα, τους κωδικούς καθότι λύθηκε το πρόβλημα.Η συμβουλή μου, είναι να τους πάρεισ ξανά τηλ και να πιέσεις το θέμα..Γιατί αλλιώς...:down: :down: Δεν πρόκειται, να τους λάβεις του Αγίου ποτέ..:whistle:

NaGR
02-04-07, 11:41
ομοίως και εγώ
απο demo σε demo.
πάρτους τηλ. πεστους απο πότε έχεις κάνει την αίτηση, ζήτησε να σου δώσουν όνομα και να το αναφέρουν στον προιστάμενο τους.
Εγώ στο τέλος έπαιρνα τηλ και έλεγα δεν θελω demo, θέλω τους κωδικούς μου.
Ευτυχώς είχα και άλλους κωδικούς εντωμεταξύ.
Δυστυχώς απο 1024 που είχα κάνει αίτηση και ενεργοποιήθηκα πήγε στα 768 πριν ακόμα πάρω κωδικούς.Ακόμα εκεί είμαι και θα το παλέψω με το technical support τώρα που έχω κωδικούς και καταδέχονται να με ακούσουν

Nseaman
02-04-07, 11:49
και το σπαστικό με τους demo κωδικούς είναι ότι λήγουν κάθε τρεις μέρες..Δηλαδή πρέπει εμέις σαν τους χαζούς να πέρνουμε τηλέφωνα και να τους παρακαλάμε, να μας δώσουν τους κανονικούς.:mad: Και όχι τίποτα άλλο, ούτε καν σε ενημερώνουν, να σου πουν, ότι έχουν πρόβλημα με το μηχάνημα και δεν βγάζει κωδικούς...:evil: πρέπει να μυρίσεις εσύ τα νύχια σου, για να το μάθεις...:mad:

@ ADSLgr.com All rights reserved.