PDA

Επιστροφή στο Forum : Παράκληση στους users και moderator



blackrose
02-04-07, 16:13
Σας παρακαλώ νομίζω πως θα έπρεπε να δημιουργηθεί μια ειδική ενότητα ρυθμίσεων τον modem(pirelli κλπ και τα άλλα modem ) γιατί υπάρχουν διάφορες απορίες και προβλήματα για τεχνικά θέματα setup ton modem που είναι διάσπαρτα σε πολλά topic αν είναι όλες οι τεχνικές ρυθμίσεις σε μια ενότητα θα μας βοιθισι πάρα πολλή αυτό.Δεν έχουμε όλη τις ίδιες γνώσεις με όλους ,Θα μας βοιθουσατε πάρα πολλή .
Επίσης ζητάω συγγνώμη δεν είμαι έλληνας(from France) αλλά μαθαίνω τα ελληνικά μου σε ορθογραφία .
:rolleyes: :) :worthy:

yiapap
02-04-07, 16:17
Tα Ελληνικά σου είναι πολύ καλύτερα από τα Γαλλικά των περισσοτέρων μας. να μη σου πω και από τα Ελληνικά των περισσοτέρων.

Γι αυτό που λες υπάρχει ειδική ενότητα (http://www.adslgr.com/forum/forumdisplay.php?f=112) στο ADSLgr όπου παρουσιάζονται Modem/Routers.
Είναι απλά θέμα χρόνου έως ότου κάποιος καθίσει και γράψει ένα review. Όμως το να πάρουμε εμείς ή κάποιος άλλο με copy/paste τμήματα από posts χρηστών και να προσπαθήσουμε να βγάλουμε ένα review χωρίς να έχουμε ένα ενεργό Pirelli στα χέρια μας, εκτιμώ πως δε θα ήταν σωστό. ;)

blackrose
02-04-07, 16:32
Φίλε μου yiapap ευχαριστώ για τα κολλά σου λόγια .Αγαπάω πολλή την Ελλάδα και μαθαίνω εντατικά ελληνικά 8 ώρες κάθε μέρα βέβαια δεν μου αρέσει μερικές συμπεριφορές που έχουνε οι έλληνες αλά ούτε εμείς είμαστε καλύτεροι. Απλά στη στο θέμα adsl είμαστε πολλή μπροστά. έχω δη σε πολλά topic αιδώ να λένε setup και για άλλα modem tis on που παίζουν . με πήρανε σήμερα τηλέφωνο για να μου δώσουν τον εξοπλισμό και ελπίζω όλα τα άλλα να πάνε καλά .σίγουρα θα χρειαστώ τη βοιθιασας που είναι πολύτιμη από όλους σας .
Ευχαριστώ.
Επίσης ζητάω συγγνώμη δεν είμαι έλληνας(from France) αλλά μαθαίνω τα ελληνικά μου σε ορθογραφία .

yiapap
02-04-07, 16:40
βέβαια δεν μου αρέσει μερικές συμπεριφορές που έχουνε οι έλληνες Ούτε εμάς μας αρέσει που βγάζετε Καμαμπέρ και δεν αφήνετε την Melissa Theuriau να έρθει στο Star αλλά το κρύβουμε επιμελώς :p

Psyx
02-04-07, 16:48
καλά ρε παληκάρι μου, άφησες την Γαλλία και ήρθες στην Ελλαδίτσα... οκ αν είναι για γυναίκα,
σπουδές, δουλειά το καταλαβάινω... αλλά μου δίνεις τη θέση σου? κάπου εντός του παρακάτω
beta δικτύου σε παρακαλώωωωωωωωωω:
http://www.francetelecom.com/fr/espaces/journalistes/communiques/CP_old/cp060725.html

blackrose
02-04-07, 19:39
Παιδία κάποιος μπορεί να δόση μια λίστα με τι modems ρυθμίσεις παίζουν με on? Έχω μπει σε 3 διαφορετικά topic Ας τα συνοψίσουμε λίγο px το modem linksys σε on παραμέτρους και setup

dimitris_74
02-04-07, 22:33
Ούτε εμάς μας αρέσει που βγάζετε Καμαμπέρ και δεν αφήνετε την Melissa Theuriau να έρθει στο Star αλλά το κρύβουμε επιμελώς :p

melissa theuriau :worthy: :worthy: :worthy:

Petros
03-04-07, 17:15
Παιδία κάποιος μπορεί να δόση μια λίστα με τι modems ρυθμίσεις παίζουν με on? Έχω μπει σε 3 διαφορετικά topic Ας τα συνοψίσουμε λίγο px το modem linksys σε on παραμέτρους και setup

εδώ έχεις κοιτάξει; http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=84302 ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.