PDA

Επιστροφή στο Forum : έχει κανείς wind στο βύρωνα;



dsinc
04-06-15, 21:31
καλησπέρα, είμαι απο τους συνδρομιτές on και ψάχνω για καινούριο isp, 90% θα βάλω wind γιατι έχει ενα καλό deal με τα 20 ευρώ για 24mbps και απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά

θα ήθελα και καμία γνώμη απο κάτοικους του βύρωνα, αν υπάρχει κανεις εδώ, πως είναι το ping, DCs, κτλ

iznodur
04-06-15, 22:41
καλησπέρα, είμαι απο τους συνδρομιτές on και ψάχνω για καινούριο isp, 90% θα βάλω wind γιατι έχει ενα καλό deal με τα 20 ευρώ για 24mbps και απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά

θα ήθελα και καμία γνώμη απο κάτοικους του βύρωνα, αν υπάρχει κανεις εδώ, πως είναι το ping, DCs, κτλ

Φίλος μου μένει στον Βύρωνα με ADSL Wind και είναι απόλυτα ικανοποιημένος

dsinc
05-06-15, 00:00
Φίλος μου μένει στον Βύρωνα με ADSL Wind και είναι απόλυτα ικανοποιημένος

ευχαριστό για το post, ο φίλος σου παίζει online games; γιατι βλέπω πολλούς που λένε οτι έχει μεγάλο ping το απόγευμα/βράδυ.

Artemius
09-06-15, 19:37
ευχαριστό για το post, ο φίλος σου παίζει online games; γιατι βλέπω πολλούς που λένε οτι έχει μεγάλο ping το απόγευμα/βράδυ.

καλησπέρα.

προσωπικά δεν έχω πρόβλημα με pings, απόγευμα-βράδυ που παίζω WoT έχω γύρω στα 60-70 ms. καμιά φορά μπορεί και 80. τώρα που τα γράφω αυτά έχω 50 ms.

υπ'όψιν,όχι πως νομίζω οτι έχει σημασία,δεν έχω το router που δίνει η Wind,έχω το μαύρο Pirelli της CYTA.

iznodur
10-06-15, 09:21
ευχαριστό για το post, ο φίλος σου παίζει online games; γιατι βλέπω πολλούς που λένε οτι έχει μεγάλο ping το απόγευμα/βράδυ.

Δεν θα έχεις πρόβλημα αλλά καλύτερα όπως λέει και φίλος από πάνω να πάρεις ένα καλύτερο ρούτερ.

mike_871
10-06-15, 23:12
ευχαριστό για το post, ο φίλος σου παίζει online games; γιατι βλέπω πολλούς που λένε οτι έχει μεγάλο ping το απόγευμα/βράδυ.

εφτιαξε, μαλλον ανεβασε την συνδεση με εξωτερικο και τωρα δεν εχει πινκ τις ωρες αιχμης σταθερα 70 στο LoL

LEFTKOYL
11-08-15, 10:31
Πολύ τούμβανο στον Βύρωνα η wind μια χαρά αξιόπιστη όχι σαν την HOL που είναι μαύρο χάλι.

Helene
11-09-15, 20:03
Φίλη στο Βύρωνα δεν έχει προβλήματα. Εγώ στο Παγκράτι εξίσου καλά.

lex_luthor
17-09-15, 15:38
ευχαριστό για το post, ο φίλος σου παίζει online games; γιατι βλέπω πολλούς που λένε οτι έχει μεγάλο ping το απόγευμα/βράδυ.

Προχώρα άφοβα. Αν μάλιστα επενδύσεις σε ένα σοβαρό και αξιόπιστο router, δε θα έχεις το παραμικρό θέμα ;)

techgirl
21-09-15, 13:25
Βυρωνιώτης φίλος πάντως έχει γίνει μανιακός γκειμάς. Κάτι μάλλον θα λέει αυτό

@ ADSLgr.com All rights reserved.