PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορά από κατάστημα Wind της περιοχής μου



Godian
19-06-15, 15:27
Έχω ακόμα 6 μήνες συμβόλαιο στην εταιρία. Δίνω 23€ το μήνα με δωρεάν αστικές και υπεραστικες κλήσεις και 60 λεπτά προς κινητά και 24αρη ίντερνετ (που κλειδώνει στα 14 πάλι καλά)

Με πήραν τηλέφωνο από το κατάστημα Wind που έχω εδώ στη περιοχή μου και μου πρότειναν καλύτερο πακέτο από αυτό που έχω σε καλύτερη τιμή.
Τους είπα πως έχω ακόμα συμβόλαιο με την εταιρία και δε γίνεται. Μου λένε πως δεν είναι η προσφορά από εξωτερικό συνεργάτη η προσφορά είναι μέσα από την εταιρία και θα μπορούσα να τον κάνω αφού μου τό κάνει η ίδια η εταιρία.
Είπα πως θα το σκεφτώ και όταν είναι να πληρώσω το λογαριασμό μου θα περάσω να τον πληρώσω από εκεί για να μου πουνε λεπτομέρειες.


Ξέρει κανείς τι παίζει;;τόσο νωρίς προσφορά απλά για να με κλειδωσουν για άλλα 2 χρόνια;;
Μήπως έχει κανείς τέτοια ίδια περίπτωση;;
Είμαι πολύ ευχαριστημένος με την Wind πιάνω αρκετά καλά, άσχετα που πιο παλιά επιανα 16,5 αλλά με αυτά που βλέπω και ακούω είμαι μια χαρά.

Περιμένω γνώμες και εμπειρίες.

uncle_nontas
19-06-15, 15:34
Ρε μάστορα στη cyta δεν είσαι;

PEPES
19-06-15, 16:04
Ρε μάστορα στη cyta δεν είσαι;

Μαλλον δεν εχει ενημερωσει το προφιλ του..

uncle_nontas
19-06-15, 16:11
Μα έχει ανοίξει θέμα για τη cyta πρόσφατα.κ σήμερα έγραφε για το λογαριασμό του στη cyta!

Godian
19-06-15, 17:40
Έχω 2 σπίτια και 2 συνδέσεις.....

mike_871
19-06-15, 21:46
Πες μας την προσφορα

Godian
20-06-15, 02:44
Πες μας την προσφορα

Δε τις άκουσα τις προσφορές. Όταν πάω να πληρώσω θα τις μάθω και να σας πω....
Απλά ρώτησα άμα μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο

kosmous
27-06-15, 08:06
Αφού είναι από κατάστημα της wind σίγουρα μπορεί να γίνει . Μάθε όμως πρώτα περί τίνος πρόκειται , μπορεί απλά να σου προτείνουν αυτό που έχεις βάζοντας επιπλέον κάποιο κινητό με έκπτωση .

@ ADSLgr.com All rights reserved.