PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με internet και τηλέφωνο 2



Spank
22-06-15, 07:21
Καλησπέρα

Με το τελευταίο μήνυμα εδώ και επικοινωνία που είχα με την εταιρίας σας την περασμένη τρίτη ακομα παραμένω χωρίς τηλέφωνο και με το internet να συγχρονίζει και να αποσυγχρονίζει κανε 3 λεπτά , μου έχει σταλεί μήνυμα οτι εχουν γίνει ολες οι απαραίτητες ενέργειες κτλπ με τον οτε αλλα αυτο πλέον δεν με απασχολεί καθώς δεν ειναι δικό μου πρόβλημα αν θα φτιάξετε εσεις την γραμμή ή καποιος αλλος.

Θέλω επίσης να σας ενημερώσω απλα και ωραία οτι αν μέχρι αύριο ημέρα τρίτη 23 / 6 / 15 δεν εχει αποκατσταθεί πλήρως η βλάβη αμέσως θα μεταβώ σε αλλο πάροχο (οτε ή cyta) για να έχω τις υπηρεσίες που δικαιούμαι και πληρώνω και ας ειναι ακριβότερα.

Υ.Γ : Τα τηλέφωνα που εχω κάνει απο το κινητό μου σε αλλα κινητά και σταθερά εχει ξεπεράσει ηδη το πάγιο που πληρώνω για τον μήνα στην forthnet και αυτα θα τα πληρώσω extra απο την τσέπη μου.

Ευχαριστώ πολύ

Forthnet.Nova.Rep1
22-06-15, 09:26
Καλημέρα Spank,

Σχετικά με το ζήτημα το οποίο έχει παρουσιαστεί στη γραμμή σου, αναμένουμε τα αποτελέσματα των ενεργειών που έχουν προγραμματιστεί.
Σε επικοινωνία που είχες σήμερα με το τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης, βλέπουμε ότι έχεις ενημερωθεί και για την πιθανή ημερομηνία άρσης της βλάβης.

Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

Δημήτρης, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.