PDA

Επιστροφή στο Forum : Γενικό πρόβλημα ίντερνετ Βόρεια Ελλάδα



haxzion
23-07-15, 19:44
Υπάρχει ένα γενικό πρόβλημα με το ίντερνετ στην βόρεια Ελλάδα,μετά από 1 ώρα σε αναμονή και πεσμένες κλίσεις μου το επιβεβαίωσε ένας τεχνικός.
Να γλιτώσω χρόνο σε οποίον αντιμετωπιζει προβλήματα σήμερα. :cool:

ozak0s
23-07-15, 20:03
Επιτελους καποιος ανεφερε κατι ειχα αρχισει να νομιζω οτι μονο εγω εχω προβλημα. Γενικα ειχα μερικα θεματακια τις τελευταιες 2 μερες, disconnects Κλπ δεν ξερω αν ισχυει και για αλλους και ολα αυτα λιγες μερες πριν ληξει το συμβολαιο :twisted:.

thanasonic
23-07-15, 22:32
κλειδωμα στα 1,3 mbps εν ετει 2015 ! μαζι με την δραχμη θα γυρισουμε και στις παλιες τηλεφωνικες γραμμες. το λιγοτερο που θα μπορουσαν να κανουν σε τετοιες περιπτωσεις ειναι να μας ενημερωνουν οι ιδιοι τους για το αν υπαρχει προβλημα στις γραμμες τους μεσω email , αλλα κι αλλα οπως σπαμ και διαφημιστικα ολοι τους ξερουν να στελνουν, κατι χρησιμο ομως ποτε . κοντεψα να χαλασω το ρουτερ μου απο τις πολλες επανεκκινησεις. κατα τα αλλα πλασαρουν αξιοπιστο και γρηγορο ιντερνετ .

graal
23-07-15, 22:57
Πότε θα φτιάξει, ξέρουμε? Πλέον χάνω την υπομονή μου!!

thanasonic
23-07-15, 23:06
πριν μερικα λεπτα εφτιαξε σε εμενα τουλαχιστον προς το παρον . απο χθες ειχα προβλημα.

haxzion
24-07-15, 00:33
Επιβεβαιώνω ότι διορθώθηκε και εδώ...για την ώρα τουλάχιστον..καλή τύχη στους υπολοίπους και κάλο καλοκαίρι, όσο έμεινε ;)

graal
24-07-15, 01:38
Σε ποιες περιοχές βρε παλικάρια διορθώθηκε?

panadork
24-07-15, 12:16
Επιτελους καποιος ανεφερε κατι ειχα αρχισει να νομιζω οτι μονο εγω εχω προβλημα. Γενικα ειχα μερικα θεματακια τις τελευταιες 2 μερες, disconnects Κλπ δεν ξερω αν ισχυει και για αλλους και ολα αυτα λιγες μερες πριν ληξει το συμβολαιο :twisted:.

Κάνε μία ερώτηση στο forthnet support του forum και θα σε βοηθήσουν http://www.adslgr.com/forum/forums/217-Forthnet-Support

DrSavvas
27-07-15, 23:12
Κι εγώ τα ίδια.. Ακόμα έχω.. Και είναι σχεδόν κάθε μέρα από τις 11 με 12. Αλλά δεν πειράζει... Στις 7 του μηνός φιλάκια πάω OTE

thanasonic
29-07-15, 20:12
κι εδω στη σερρες παλι τα ιδια . καθε μερα μεμωνομενες ωρες σερνεται απιστευτα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.