PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαμηλός συγχρονισμός



nkapsa
30-07-15, 13:06
Καλησπέρα, στέλνω αυτό το e-mail για να σας ενημερώσω ότι η ταχύτητα της σύνδεσης στο Internet που ήταν εδώ και δυόμιση χρόνια στα 6144 Mbps παρατήρησα ότι έχει πέσει στα 4000 Mbps. Λόγω της μεγάλης χρήσης που κάνω του Internet μέσω pc, smartphones και tablet, είναι αναγκαίο να επαναφέρεται την γραμμή στην προηγούμενη ταχύτητα σύνδεσης. Επίσης θα ήθελα να χαμηλώσετε το snr από 8 στο 6. Η τηλεφωνική γραμμή είναι 210-4673166 και ανήκει στη Βασιλική Γελάση που είναι σύζυγός μου.
Το τηλέφωνο επικοινωνίας μου είναι 6974112517.

Νίκος Καψαμπέλης

CytaRep
31-07-15, 10:32
Καλησπέρα, στέλνω αυτό το e-mail για να σας ενημερώσω ότι η ταχύτητα της σύνδεσης στο Internet που ήταν εδώ και δυόμιση χρόνια στα 6144 Mbps παρατήρησα ότι έχει πέσει στα 4000 Mbps. Λόγω της μεγάλης χρήσης που κάνω του Internet μέσω pc, smartphones και tablet, είναι αναγκαίο να επαναφέρεται την γραμμή στην προηγούμενη ταχύτητα σύνδεσης. Επίσης θα ήθελα να χαμηλώσετε το snr από 8 στο 6. Η τηλεφωνική γραμμή είναι 210-4673166 και ανήκει στη Βασιλική Γελάση που είναι σύζυγός μου.
Το τηλέφωνο επικοινωνίας μου είναι 6974112517.

Νίκος Καψαμπέλης



Καλημέρα σας,

η δυσλειτουργία ελέγχεται πλέον σε δευτεροβάθμιο επίπεδο υποστήριξής. Με την ολοκλήρωση του τεχνικού ελέγχου, θα σας ενημερώσουμε για τα αποτελέσματα, καθώς και για τις ενέργειες που θα πρέπει να ακολουθήσουν, σε περίπτωση που παραστεί ανάγκη.
Στη διάθεσή σας.

nkapsa
31-07-15, 10:39
Ευχαριστώ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.